Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 8

1x02 - The Wild Brunch » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 19 wrz 2007, o 09:26

1x02 - The Wild Brunch

Blair reveals to Serena that she knows about her past transgressions with her boyfriend, Nate Archibald, before she left town and gives her the cold shoulder. Meanwhile, Chuck Bass hosts a fundraiser brunch and Serena brings her new beau, Dan Humphrey, to the party. Dan's sister, Jenny, also makes inroads with the in-crowd when Blair befriends her.

Data emisji: 25 września 2007
Ostatnio edytowano 26 wrz 2007, o 22:46 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 wrz 2007, o 23:51

Want your bad romance.
<<

Arwen

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 25 wrz 2007, o 18:16


zgodzę się! można się szeroko uśmiechnąć!
Jenny & Dan razem są cudowni.
A sam Dan.. uwielbiam go:D
<<

patiiaa

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 25 wrz 2007, o 19:35


to już jutrrrooooo !!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowano 25 wrz 2007, o 19:59 przez patiiaa, łącznie edytowano 1 raz
Patia <3
Obrazek
<<

biskupk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 78

Postdodano 26 wrz 2007, o 08:58


Hmm, co prawda nie ma napisów ale nie przeszkadzało mi to. Choć wszystkiego nie zrozumiałem, to krótko i zwięźle: świetny odcinek :)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez biskupk, łącznie edytowano 1 raz
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 26 wrz 2007, o 22:11


Odcinek bardzo dobry, lepszy od pierwszego :)

Scena w taxówce i beznadziejne wave Dan'a były świetne ;D I później jak to Dan przeżywał... Zaczynam go lubić ;)
Ale scena odcinka to ta, w której wszyscy się spotkali w kółeczku podczas bruncha. I dyskutowanie kto powie prawde Dan'owi; Chuck - I can tell :hihi: Uwielbiam Chuck'a.
Obraz odcinka psuje mi jedynie zbyt teatralna końcowa scena wyrzucenia telefonu przez Serene.
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 27 wrz 2007, o 13:15


No więc, jestem już po drugim odcinku i muszę przyznać, że był nieco lepszy od pierwszego.
[trochę mnie irytował Chuck, miałam ochote przywalić mu w łeb. :P]

Ha,ha wave Dana był cudowny :hah: i to jak wszyscy spotkali się podczas bruncha.
Coraz bardziej zaczyna mnie interesować znajomość Rufusa z matką Sereny.
Jeśli chodzi o tą scenę S. z telefonem to fakt, była zbyt teatralna.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez alkalines, łącznie edytowano 3 razy
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

biskupk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 78

Postdodano 27 wrz 2007, o 17:28


Hehehe, dobre były momenty jak Dan tłumaczył, że chodzi z nimi do klasy po raz enty ^^ :D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez biskupk, łącznie edytowano 1 raz
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 27 wrz 2007, o 18:48


Tak 2 odcinek naprawde dobry, fajna rozmowa rodzenstwa, tez bym tak chciala umiec.
Serena mnie irytuje, ciekawi mnie coraz bardzeij blair i zaczynam lubic drama couple NB. Bardzo ladna sukienke B dala J. Ogolnie coraz bardziej lubie ten serial ale jest tyle od chylow od ksiazki ze to bajka, zupelnie co innego.
Zobaczymy co bedzie potem. I widac ze Josh lubi aspekty starszych vi the o.c i teraz w GoG z mama S i ojciem D a takze mama B i ojciec N

Ps. czy wasz odcinek ten co sciagneliscie tez ma niewiele ponad 38 minut?
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Anett, łącznie edytowano 1 raz
<<

patiiaa

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 27 wrz 2007, o 18:52


mój ma 38:50
Patia <3
Obrazek
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 27 wrz 2007, o 19:01


Anett napisał(a):Ogolnie coraz bardziej lubie ten serial ale jest tyle od chylow od ksiazki ze to bajka, zupelnie co innego.


Tak, tak sporo jest rozbieżności między tym co w serialu, a w książce się działo.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez alkalines, łącznie edytowano 1 raz
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 27 wrz 2007, o 20:09


Anett napisał(a): I widac ze Josh lubi aspekty starszych vi the o.c i teraz w GoG z mama S i ojciem D a takze mama B i ojciec N


Nie przepadam za aspektami starszych... Josh liczy moze na ogladalnosc starszej publiki?nie wiem, ale co jak co plotkara jak najbardziej jest dla mlodszych (trudno narazie ocenic serial, ale ksiazka jak najbardziej:) )

pozdrawiam, a co do serialu jeszcze czekam, internet chodzi jak chce
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 27 wrz 2007, o 21:50


Dziwnie krotki jest ten odcinek zazwyczaj po 43 seriale maja.
<<

ashleejess

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 27 wrz 2007, o 23:06


Świetna była ta scena, jak Dan, Serena i Jenn byli w taxówce (:
Te jego " daa" jak to zacytowała Jenn było świetne! (:
Najlepsza scena ^^.

A Dan jaki przystojny był, jak Chuck się chciał z nim bić,
albo jak był na przyjęciu (:
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 27 wrz 2007, o 23:36


omg, jaki Dan jest cudowny :D serio, kiedy odszedł od S, byłam z niego strasznie dumna... i nie zrozumcie mnie źle, ja bardzo lubię ich razem, ale ta scena była "inna niż wszystkie" zazwyczaj po takich przeprosinach chłopak by się odwrócił i został z Sereną, ale nie Dan *.*

Blair jak zwykle cudowna, not even close <33 ale to Sereny mi najbardziej było szkoda, została prawie sama.

nice wave już komentowałam, ale muszę jeszcze raz, bo to naprawdę była świetna scena.
Want your bad romance.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 27 wrz 2007, o 23:45


biskupk napisał(a):Hehehe, dobre były momenty jak Dan tłumaczył, że chodzi z nimi do klasy po raz enty ^^ :D
to było chyba w poprzednim odcinku.
Odcinek całkiem ... całkiem. Wave w taxi genijalny ...
I tekst ... Ja nie byłem w okolicy ale myślę nad lepszą wymówką ..
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 28 wrz 2007, o 06:40


No z sta okolica i wymowka bylo dobre, no i Blair naprawde coraz bardziej ja lubie i coraz bardziej wkurza mnie S.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 28 wrz 2007, o 10:36

bluevein napisał(a):omg, jaki Dan jest cudowny :D serio, kiedy odszedł od S, byłam z niego strasznie dumna... i nie zrozumcie mnie źle, ja bardzo lubię ich razem, ale ta scena była "inna niż wszystkie" zazwyczaj po takich przeprosinach chłopak by się odwrócił i został z Sereną, ale nie Dan *.*


Też mi się to podobało. Niby się zawahał przez chwilę, ale jednak poszedł. W końcu chłopak też ma uczucia, musi sobie to dopiero wszystko poukładać. I tak wierzę w parę SD ;)

"Nice wave" :hah: To się chłopak popisał :P I jeszcze jak walnął głową w drzwi - dobre, dobre ;)

Ogólnie odcinek na plus, jeszcze lepszy niż pierwszy, który również mi się podobał :)
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x02 - The Wild Brunch
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.