Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1x02 - The Wild Brunch » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

2007

<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 30 wrz 2007, o 09:36

Muzyka jest super ps moglby mi ktos wrzucic ten kawalek Rihanny ktory leci w tym odcinku?
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 30 wrz 2007, o 10:02

Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 30 wrz 2007, o 10:40


bluevein napisał(a):Nie robią z S. aniołka, trudno zrobić aniołka z kogoś kto przespał się z chłopakiem najlepszej przyjaciółki i nie chciał jej o tym powiedzieć i po prostu uciekł, S. nigdy nie była aniołkiem i nigdy nim nie będzie, po prostu stara się być lepsza...
Ja tam lubię je obie.

Anett napisał(a):Dlatego dobrze ze Dan ja zostawil.

E tam, nie prawda, znaczy dobrze, że odszedł, ale tylko z tego względu, że pokazał się jako chłopak, który nie chce się za wszelką cenę dostać do świata GG :P


Zgadzam się z Blue w 100%. :D
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 30 wrz 2007, o 12:15


Fajowy odcinek, zaczyna się robić z niego bardzo dobry serial, który może się stać spadkobiercą słynnego O.C. Postać Dana jest po prostu genialna, dobry ziomek z niego. :D
"W każdej chwili, ta śliwa wygląda na samotną." - dobry cytat. ;P

P.S. Napisy są do ściągnięcia na napisy24.pl
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 30 wrz 2007, o 13:10


No to z ta sliwa jest boskie.
Ale Chuck i te teksty z rodziewiczeniem a na koncu no coz ze chce miec jakis swoj udzial i chce szczegolow.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 30 wrz 2007, o 13:45


Zgadzam sie z pozostalymi ze odcinek byl lepszy od pilota. Mi strasznie Chuck pasuje do Blair - bylaby z nich diabelska para :D Znajac zycie za gora dwa odcinki Dan i S. znow cos polaczy ;) Serial coraz bardzej sie mi podoba. Chyba wszystkie fajne seriale mlodziezowe jak narazie albo sie skonczyly (The O.C) albo trzeba czekac dlugo na premiere (OTH, Greek). Moze Gossip Girl dorowna nawet Zyciu na Fali?
trust him... he's a doctor!
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 30 wrz 2007, o 14:29


Mam nadzieje ze chodzi ci o 1 i 4 vseon bo pozostale 2 to byla pomylka.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 30 wrz 2007, o 14:59


Anett napisał(a):Mam nadzieje ze chodzi ci o 1 i 4 vseon bo pozostale 2 to byla pomylka.


Mowie o ogolnym wrazeniu :) Dla mnie The O.C jest jednym z niewielu seriali, do ktorego z checia wracam. Wg mnie najlepszy mlodziezowy serial jak do tej pory - i moze lepiej ze skonczyl sie na 4 sezonie.
Ostatnio edytowano 30 wrz 2007, o 20:02 przez Tristan, łącznie edytowano 1 raz
trust him... he's a doctor!
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 30 wrz 2007, o 19:59


to machanie łapka były boskie i w ogole ta cała scena gdy pokazywali co stało sie w taksówce i zaraz potem :hihi:
ta Jenny jest jakaś dziwna, Chuck sie do niej tak perfidnie dobierał a ta jeszcze się dopytuje czy on o niej coś mówił itp. :roll:
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 30 wrz 2007, o 20:42


0lina napisał(a):ta Jenny jest jakaś dziwna, Chuck sie do niej tak perfidnie dobierał a ta jeszcze się dopytuje czy on o niej coś mówił itp. :roll:


ja to na poczatku zrozumialam ze sie dopytywala dlatego, ze moze cos on mowic ''zlego'' o niej ale gdyby sie tak glebiej zastanowic...
Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 30 wrz 2007, o 22:58


no nie wiem, ja to odebrałam tak jakby ona dalej zainteresowana była..
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 30 wrz 2007, o 23:30


Ta rozmowa była dziwna, począkowo odebrałam to jako ona się martwi tym, że ludzie będą mówić coś złego, ale potem ton się trochę zmienił...
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 1 paź 2007, o 12:12


bluevein napisał(a):Nie robią z S. aniołka, trudno zrobić aniołka z kogoś kto przespał się z chłopakiem najlepszej przyjaciółki i nie chciał jej o tym powiedzieć i po prostu uciekł, S. nigdy nie była aniołkiem i nigdy nim nie będzie, po prostu stara się być lepsza...


Mi chodziło o to, że w serialu ma wyrzuty sumienia, stara się zmienić...a w książce to za bardzo nie ma wyrzutów sumienia nawet za to, że się nie odzywała...co do sprawy Naet'a w książce też jakoś przed nim nie ucieka, nie ukrywa się, nie czuje się niezręcznie w jego obecności...a serialu jest inaczej.

Co do tego że Dan odszedł...z jednej strony to tak jak mówiła blue fajnie że zrobili to inaczej a nie że się odwrócił i krzyknął: Serena wait...ale z drugiej strony...co go obchodzi jej przeszłość...przecież ją już trochę poznał...a to że nie pasuje do ich świata...też mi wytłumaczenie...no ale wiadomo że za kilka odcinków już pewnie będzie wszystko w porządku. :P
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 1 paź 2007, o 15:09


everly Hills 90210 nigdy go nie lubilam. Dla mni3e najlepszy jest OTH
<<

biskupk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 78

Postdodano 1 paź 2007, o 22:00


alkalines napisał(a):Ma ktoś może napisy do tego odcinka? wrzućcie gdzieś na jakiś serwer. :D


omg, napi projekt ------>
Ostatnio edytowano 1 paź 2007, o 22:15 przez biskupk, łącznie edytowano 1 raz
Poznając Sekret, zrozumiesz, jak mieć wszystko, być wszystkim albo robić wszystko, czego tylko pragniesz. Dowiesz się, kim naprawdę jesteś.
<<

patiiaa

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 12 paź 2007, o 17:38

Re: 1x02 - The Wild Brunch


respect dla Dana!
Patia <3
Obrazek
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 12 paź 2007, o 18:23

Re: 1x02 - The Wild Brunch


wie ktos co to za model komorki jaki ma B.
<<

anetka91

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 12 paź 2007, o 21:12

Re: 1x02 - The Wild Brunch

Ma ktoś napisy do tego odcinka??
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do 1x02 - The Wild Brunch
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.