Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

1x02 - The Wild Brunch » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

2007

<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 28 wrz 2007, o 15:15

nie wiem dlaczego ale mam przeczucie że będzie że Blair już wcześniej wiedziała o tym że Serena przespała się Natem i kurde jakiś w ogóle dziwny ten odcinek, nie lubię Chucka :P
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 28 wrz 2007, o 15:41


Fajowy odcinek. Ciekawy sposób skończenia pierwszej randki ;) Jak dostał drzwiami w głowę to przez 5 minut się śmiałem ;D
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

biskupk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 78

Postdodano 28 wrz 2007, o 16:48


Chuck to świntuch, hahaha xD Hmm, ta Blair jest jakaś sztuczna nie przepadam za nią. Dobrana para z Chuckiem, hehe :_)
Poznając Sekret, zrozumiesz, jak mieć wszystko, być wszystkim albo robić wszystko, czego tylko pragniesz. Dowiesz się, kim naprawdę jesteś.
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 28 wrz 2007, o 17:18


Mnie to w ogole dziwi, jak Blair od razu spisała przyjaciółkę na straty, a nate jest niewinny w jej oczach, nawet nie musiał się wysilać. Mogłaby mieć troszkę więcej kobiecej godności, a nie tak od razu mu przebaczać.
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 28 wrz 2007, o 22:49


Nikola napisał(a):
bluevein napisał(a):omg, jaki Dan jest cudowny :D serio, kiedy odszedł od S, byłam z niego strasznie dumna... i nie zrozumcie mnie źle, ja bardzo lubię ich razem, ale ta scena była "inna niż wszystkie" zazwyczaj po takich przeprosinach chłopak by się odwrócił i został z Sereną, ale nie Dan *.*


Też mi się to podobało. Niby się zawahał przez chwilę, ale jednak poszedł. W końcu chłopak też ma uczucia, musi sobie to dopiero wszystko poukładać. I tak wierzę w parę SD ;)


D/S najlepszą parą. :D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez alkalines, łącznie edytowano 1 raz
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 28 wrz 2007, o 22:57


Beti napisał(a):Mnie to w ogole dziwi, jak Blair od razu spisała przyjaciółkę na straty, a nate jest niewinny w jej oczach, nawet nie musiał się wysilać. Mogłaby mieć troszkę więcej kobiecej godności, a nie tak od razu mu przebaczać.


To samo sobie pomyślałam właśnie. Serenę upokarza i wyżywa się na niej. Jest zła i rozczarowana, zupełnie to rozumiem, ale Nate'a jakoś nie karze za tę sytuację, wygląda na to, że oczyściła go w swoich oczach, a na Serenę zrzuciła całą winę, co nie jest sprawiedliwe.
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 29 wrz 2007, o 01:39


Nikola napisał(a):co nie jest sprawiedliwe.
od kiedy świat jest sprawiedliwy? a w szczególności ten serialowy?
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 29 wrz 2007, o 08:12


Powinien być chociaż rozsądny:)
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 29 wrz 2007, o 10:56


Cya napisał(a):Nikola napisał/a:
co nie jest sprawiedliwe.
od kiedy świat jest sprawiedliwy? a w szczególności ten serialowy?

No właśnie, serial jest ciekawszy bo się coś dzieje.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 29 wrz 2007, o 11:35


Cya napisał(a):od kiedy świat jest sprawiedliwy? a w szczególności ten serialowy?


A kto napisał, że ŚWIAT ma być sprawiedliwy? ;) Zachowanie jest nie fair, ot co.
<<

sylwiur

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 29 wrz 2007, o 12:04


są polskie napisy?
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 29 wrz 2007, o 12:50


Jeszcze nie. Moje pytanie jest takie czy ktos wie jaki telefon ma Blair jaki to model i firma?
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 29 wrz 2007, o 13:49


Ja nie uważam żeby zachowanie Blair było jakieś dziwne czy nie sprawiedliwe...Serena przez cały rok się do niej nie odzywała - a Blair jej potrzebowała - Blair nawet nei wiedziała że S. wyjeżdża dopóki nie powiedziała jej tego matka S. przez telefon...a teraz się dowiaduje się co mogło być przyczyną...co do Nate'a - wie że to dobra partia, kocha go, no i nie chce stracić swej godności, bo gdyby go rzuciła i zrobiła mu awanturę to wszyscy by się dowiedzieli no i w pewnym sensie przegrałaby z S. Może do końca nie popieram tego że zostaje z nim, ale uważam że ma prawo by wściekłą na S., tym bardziej że w przeciwieństwie do niej, Nate był przy niej.

Nadal nie podoba mi się, że robią z S. aniołka a z Blair taką wiedźmę....
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 29 wrz 2007, o 14:13


Paulina, w 100% sie z Toba zgadzam ciekawy punkt widzenia. Ta Serena mnie drazni. wlasnie przez ta pseudo swietosc. Dlatego dobrze ze Dan ja zostawil.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 29 wrz 2007, o 14:39


Nie robią z S. aniołka, trudno zrobić aniołka z kogoś kto przespał się z chłopakiem najlepszej przyjaciółki i nie chciał jej o tym powiedzieć i po prostu uciekł, S. nigdy nie była aniołkiem i nigdy nim nie będzie, po prostu stara się być lepsza...
Ja tam lubię je obie.

Anett napisał(a):Dlatego dobrze ze Dan ja zostawil.

E tam, nie prawda, znaczy dobrze, że odszedł, ale tylko z tego względu, że pokazał się jako chłopak, który nie chce się za wszelką cenę dostać do świata GG :P
Want your bad romance.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 29 wrz 2007, o 14:51


Paulina napisał(a):wie że to dobra partia


Szczerze mówiąc, mnie bawi takie podejście, nawet w filmie ;) Rodzinka czerpie "profity", to będę z nim/nią, nawet jeśli sam/a tego wcale nie chcę..

Paulina napisał(a):i nie chce stracić swej godności


Będąc z nim po zdradzie, też nie jest w dobrym położeniu. Może nie dla otoczenia (chociaż niektórzy już wiedzą), ale przede wszystkim w swoim własnym, wewnętrznym odczuciu.

Paulina napisał(a):Może do końca nie popieram tego że zostaje z nim, ale uważam że ma prawo by wściekłą na S., tym bardziej że w przeciwieństwie do niej, Nate był przy niej.


Ja w ogóle nie popieram związku BN (jak na razie) i pewnie dlatego bojkotuję postępowanie Blair w stosunku do Sereny i Nate'a ;) Uważam, że ten koleś nie zasługuje na nią. Nie dość, że zdradził, to jeszcze mu się nawet za to nie "oberwało", a Serena zbiera za siebie i za niego. Oczywiście, że Blair ma prawo być wściekła, jednak dwoje zawiniło, a obrywa jedna.

Paulina napisał(a):Nadal nie podoba mi się, że robią z S. aniołka a z Blair taką wiedźmę....


A tu się nie zgadzam. Serena nie jest przedstawiana jako aniołek. Ma dziewczyna po prostu łagodne podejście i widać, że mimo wszystko nie jest z niej wredna baba, wie, że popełniła straszny błąd i stara się go naprawić.

bluevein napisał(a):Nie robią z S. aniołka, trudno zrobić aniołka z kogoś kto przespał się z chłopakiem najlepszej przyjaciółki i nie chciał jej o tym powiedzieć i po prostu uciekł, S. nigdy nie była aniołkiem i nigdy nim nie będzie, po prostu stara się być lepsza...
Ja tam lubię je obie.


Otóż to.

bluevein napisał(a):E tam, nie prawda, znaczy dobrze, że odszedł, ale tylko z tego względu, że pokazał się jako chłopak, który nie chce się za wszelką cenę dostać do świata GG :P


Dokładnie. Wierzę, że w końcu para SD rozkwitnie ;) Jednak odejście Dana popieram, nic na siłę i na szybko.
<<

Anett

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 29 wrz 2007, o 19:24


o tak serialowy chuck jest przecudowny.
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 29 wrz 2007, o 23:44

Smutny był ten odcinek. Wszyscy się pokłócili i tak pesymistycznie się zakończył. Za to w drugim odcinku tak samo jak i w pierwszym podobała mi się muzyka.
See you in another life, brother...
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do 1x02 - The Wild Brunch
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.