Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

1x02 - Sleepless in Seattle » Zakończone Seriale » Kyle XY • seriale forumtv.pl

2006

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 cze 2007, o 13:52

1x02 - Sleepless in Seattle

Kyle poznaje i uczy się coraz to nowych rzeczy. Zastanawia się nad liczbami często wymienianymi przez rodzinę Tragerów, które okazują się być miernikiem czasu a także zastanawia się, dlaczego inni ludzie śpią, a on nie. Kiedy Kyle wyjawia rodzinie, że nie spał od tygodnia, Nicole postanawia zrobić wszystko, aby zapewnić Kyle'owi wraunki, w których poczuje się na tyle bezpiecznie, aby mógł zasnąć.
Kiedy dom Tragerów odwiedza detektyw prowadzący śledztwo w sprawie Kyle'a i zadaje mu pytania dotyczące przeszłości, której Kyle nie pamięta, Nicole wysnuwa teorię, że jego amnezję spowodować mogło jakieś traumatyczne wydarzenie, którego Kyle był świadkiem.
W związku z bezsennością Kyle'a, Nicole zabiera go do lekarza, który po przeprowadzeniu kompleksowych badań stwierdza, że Kyle jest w znakomitej kondycji fizycznej i przyczyna jego problemu jest nieznana. Lekarz zapisuje jednak Kyle'owi silną pigułkę nasenną.
W ramach przypominania sobie przeszłości, Nicole daje Kyle'owi kartki i kredki i zaleca, aby ten narysował wszystko, co pamięta i co pozostało w jego podświadomośći. W przeciągu kilku godzin, Kyle narysował kilkanaście obrazów, jednak wszystkie przedstawiały miejsce w lesie, w którym obudził się nie pamiętając niczego.
Wieczorem, mimo usilnych starań Nicole i Stephen'a, aby Kyle zasnął - wypiciu herbaty rumiankowej, ciepłej kąpieli i zażyciu tabletki nassenej, chłopak pozostaje rozbudzony.
Po kolejnej nieprzespanej nocy, Stephen budzi się za późno i spóźnia się na spotkanie. Poirytowany wypomina Nicole, że Kyle miał zostać tylko tymczasowo, a nie dość, że został dłużej, to jeszcze sprawia same problemy. Oboje nie zdają sobie jednak sprawy, że całą rozmowę słyszał Kyle, który nie chcąc sprawiać im problemów uciekł z domu.
Po kilkugodzinnych poszukiwaniach, ani policji w Tragerom sie udało się jednak znaleźć Kyle'a. W końcu, na pomysł gdzie Kyle mógł się udać wpada Nicole. Cała rodzina wyrusza do lasu, który rysował Kyle, gdzie w końcu go odnajdują i zapewniają, jak bardzo chcą, żeby wrócił razem z nimi do domu.
Będąc w końcu zmęczonym i emocjonalnie i fizycznie, Kyle zasypia w wannie słuchając szumu radiowego.

Data emisji: 3 lipca 2006
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 11 cze 2007, o 15:36


Swietny odcinek, chyba jeszcze lepszy od pilota serialu. Zdecydowanie najlepszy jest najmłodszy syn Trager'ów -Josh i jego texty + zapisywanie dziwnych zachowań Kyle'a. Nie wspomnę już o ostatnim tekście - "Mówię wam, ten facet jest kosmitą/Dzwonię do Spielberga." ;D Zassyssam c.d ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 12 cze 2007, o 12:18


Josh zapisujacy spostrzezenia na temat Kyle'a jest fantastyczny!! A Kyle byl slodki jak sie zastanawial dlaczego nie spi :D
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 15 cze 2007, o 20:25


fajnie próbował jeśc wszystko z lodówki, no i znalazł sobie ciekawe łóżko :D
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 3 lip 2007, o 19:08


Sophia napisał(a):Josh zapisujacy spostrzezenia na temat Kyle'a jest fantastyczny!! A Kyle byl slodki jak sie zastanawial dlaczego nie spi :D


Taa.. dlaczego Kyle jest kosmitą :hah:

I oczywiście wanna, to całkiem ciekawe miejsce do spania ;)
<<

HeroSHI

Postdodano 5 lip 2007, o 11:33


Dziwie się że ciągle jeszcze Kyle śpi w tej wannie... W sumie powinien już się zaadoptować do nowego środowiska ;)
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 23 lip 2007, o 21:03


Juz wiem dlaczego ten serial jest dal mnie tak denny. Po prostu dlatego ze przez caly odcinek leci ta durna muzyka...caly czas.
Obrazek
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 23 lip 2007, o 21:54


Motyw z kosmita trochę denny, a fakt ciągłego spania w wannie jest zabawny. Josh i jego lista .... zobaczmy co będzie dalej...
<<

tk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 84

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 27 paź 2007, o 15:39

Re: 1x02 - Sleepless in Seattle


Jak widziałem go zasypiającego w wannie to aż mi się moje imprezy przypomniały :D

Denerwują mnie czasami te sceny prorodzinne, tak jak ostatnia scena w pilocie, takie to bywa denne, typowo amerykańskie.
God gave Rock'n'Roll to You

Pochłonąłem: The Sopranos, Dexter (s1-3), Californication (s1-2), Skins (s1-2). Gossip Girl (s1), Pitbull, Weeds (s1-4), Scrubs (s1-7), House M.D. (s1), Sons of Anarchy (s1), Secret Diary of a Call Girl (s1), Generation Kill,
Pochłaniam: Skins (s3), Lie to Me (s1), the Mentalist (s1), Gossip Girl (s2)

http://www.tkphoto.pl
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 13 sty 2008, o 17:54

Re: 1x02 - Sleepless in Seattle


jak dla mnie ciekawy odcinek dzis go obejrzlam na tvp1, najbardziej mi sie spodobalo to jak sobie znalazl ciekawe miejsce do spania wanne przunajmniej zasnal przy dzwiekach szumu radia.
zwariowana dziewczynka
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 13 sty 2008, o 21:58

Re: 1x02 - Sleepless in Seattle


tk napisał(a):Denerwują mnie czasami te sceny prorodzinne, tak jak ostatnia scena w pilocie, takie to bywa denne, typowo amerykańskie.

mogliby sobie to odpuścić ;). jak Kyle poszedł do lasu i powiedział, że chce aby jego rodzina go odnalazła to wiedziałam, że zaraz ktoś powie, że przecież oni są jego rodziną bla bla bla. a dziwne, bo jeszcze parę godzin wcześniej Stephen chciał go się pozbyć. mam nadzieję, że w trzecim odcinku nie będzie już tekstów tego typu :P

ale tak poza tym to bardzo dobry odcinek. najlepsza scena to ta z lodówką. zwłaszcza z bitą śmietaną ;D
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 22 lut 2008, o 04:14

Re: 1x02 - Sleepless in Seattle


Zasnął! Fajnie, bo już myślałem że ciągle będzie się zachowywał jak psychopata. :D Ciekawe co to za szkielet w lesie leżał. Podejrzany ten las...
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 kwi 2008, o 17:41

Re: 1x02 - Sleepless in Seattle


"Dzwonię do Spielberga" i reszta tekstów Josha o kosmitach były niezłe ;) Kyle się przespał, a przedtem wypróbował całą lodówkę xD Ciekawe kim jest ten facet co go śledzi i o co chodzi z tymi szumami w radiu.

 


  • Podobne tematy do 1x02 - Sleepless in Seattle
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.