Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x02 Metamorphosis » Smallville » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 17 sty 2007, o 12:41

1x02 Metamorphosis

Odcinek o Gregu Arkinie, dziwnym chłopcu zbierającym owady i kochającym sie w Lanie Lang. Pewnego wieczory gdy jedzie wraz ze swoimi owadami samochodem dochodzi do wypadku, a znajdyjące isę na miejscu wypadku kawałki meteorytu sprawiają że Greg przejmuje pewne zdolności po owadach. Zyskuje niezwykłą siłę, zwinność, a nawet zrzuca skórę, staje się też przystojniejszy. Stająć się silniejszy postanawia pozbyć się konkurencji względem Lany i najpierw chcez zabić Whitneya którego w ostatniej chwili ratuje Clark.

Lex dyskretnie sugeruje Lanie, że za zrobieniem z Clarka stracha na wróble stoi Whitney. Kiedy Lana dowiaduje się że to prawda jest wściekła na Whitneya.

Clark, Chloe i Pete rozwiązują sprawę dziwnych zdolności Grega. Clark czuje się winny z powodu zaistniałej sytuacji. Greg Atakuje Jonathana i Clarka w stodole, Clark odpiera atak ale Gregowi udaje się uciec. Porywa za to Lanę. Clark ratuje Lanę ale to Whitney zbiera wszystkie "pochwały" bo kiedy Clark walczył z Gregiem to Whitney uwalnia Lanę.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 11 sie 2007, o 02:26


Okropne było to wszystko związane z robakami.
Clark jest strasznie niemotowaty, i co tego te jego włosy wymagające natychniastowego obięcia. Chociaż względem Chloe był cute, ma ona rację, że jednak ten swój urok CK ma.
Wkurza mnie to robienie z Lany księżniczki, nie wiem co w niej niby takiego cudownego ma być.
Fajny był sen Clarka i potem jak spadł na łóżko :hihi:
A no i akcja odcinka, Lana opowiadająca Lexowi jak się spotkali, gdy miała 10 lat, po prostu padłam ze śmiechu. I chyba po raz pierwszy widziałam Lexa zawstydzonego :D
Ostatnio edytowano 11 sie 2007, o 02:26 przez Trish, łącznie edytowano 1 raz
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 11 sie 2007, o 19:04


aż się sobie dziwię.. ale pamiętam ten odcinek :D pamiętam że leciał w nim kawałek Papa Roach - Last Resort jak ktoś tam jechał samochodem :D
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 28 paź 2007, o 03:22

Re: 1x02 Metamorphosis


Obrzydliwe było zdrapywanie skóry. :razz:

Myślę że Clark źle zrobił oddając kamień Lanie... Mógł go zachować, teraz gdy się do niej zbliży straci siłę...
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 25 wrz 2008, o 00:39

Re: 1x02 Metamorphosis


I znowu zdzieranie skóry w serialu CW, to jest naprawdę okropne, tak jak wszystkie sceny z robalami. Jak ja tego nienawidzę :razz: Lexa coraz bardziej lubię, szczególnie po tym jak rozmawiał z Laną do której wciąż nie mogę się przekonać. I jak dla mnie za mało Chloe :) Na początku myślałem że na drzewie siedzie Clark i podgląda Lane ale okazało się że to Greg. Co oni takiego w niej widzą?
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 26 sty 2009, o 19:35

Re: 1x02 Metamorphosis


Fajny odcinek. :P Szczególnie ostatnia scena i ta muzyka. ^^ Chloe i ściana dziwactw - hah. :P Te robaki były ble, ale w SN lepsze je zrobli przecież. Lex fajnie, że powiedział o tym Lanie. Chyba coś podejrzewa, bo Clark znów kogoś uratował. No, fajne, fajne. :P ^^
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 2 paź 2009, o 21:21

Re: 1x02 Metamorphosis


Fajny odcinek te wszystkie motyki, świerszczyki i inne mniej atrakcyjne robaczki. Podobał mi się ten robako-chłopak, fajnie sobie skakał, ale nie zginął, zmienił się w małe robaczki, może jeszcze wróci?
Lex jest ciekawy, fajny ma dom, lubię takie stare posiadłości.
Jeśli chodzi o naszyjnik, to Clark nie powinien go oddawać, znowu nie będzie mógł się zbliżyć do panienki.

Obrazek


 


  • Podobne tematy do 1x02 Metamorphosis
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.