Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

1x02 - Home Inspected » Zakończone Seriale » Life Unexpected • seriale forumtv.pl

2010

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 28 sty 2010, o 10:19

1x02 - Home Inspected

Spoiler:


Data emisji: 25.01.2010
trust him... he's a doctor!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 28 sty 2010, o 17:33

Odp: 1x02 - Home Inspected


było troszkę inaczej, ale nadal bardzo mi się podobało.
naprawdę świetne sceny z pijanym Bazem i jak sprawdzano jego mieszkanie :D
poznaliśmy chłopaka Lux, ciekawe jak to z nim będzie.
I końcówka bardzo fajna, ładny pokój jej zrobili.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 29 sty 2010, o 20:53

Odp: 1x02 - Home Inspected


Myślałem, ze Lux jest poukładaną, dobrze uczącą się dziewczyną. A tu wychodzi, że w towarzystwo w którym się obracała (obraca) nie jest takie grzeczne :P Plus oczywiście za Baze'a i końcowe sceny. Nie zrozumiałem, co w wskórali tym, żeby Cate przeczytała na antenie to, że nie ma dziecka.

Podobnie jak i J. mi również się podobało... taki sympatyczny, lekki klimacik :)
trust him... he's a doctor!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 29 sty 2010, o 21:24

Odp: 1x02 - Home Inspected


Ale ona jest dobrze uczącą się dziewczyną:P Mimo wszystko nie wygląda na rozrabiakę, a w towarzystwie jakim się obraca ciężko o poukładaną młodzież. Przynajmniej mi się tak wydaje.
Oglądnęłam drugi raz, tym razem z napisami. Podobało mi się tak samo jak za pierwszym razem, nie nudziłam się w ogóle i z ciekawością obejrzałam cały odcinek.
"You like? - I love "
:)
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 30 sty 2010, o 19:56

Odp: 1x02 - Home Inspected


ten serial ma piękny klimat :D i to jest najważniejsze :P
Want your bad romance.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 30 sty 2010, o 22:14

Odp: 1x02 - Home Inspected


podobało mi się tak samo jak pierwszy odcinek, choć zupełnie do siebie niepodobne te odcinki były. :P
lubie Cate i Baze'a; Ryan jest taki sobie.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 31 sty 2010, o 13:46

Re: Odp: 1x02 - Home Inspected


justin napisał(a):Ale ona jest dobrze uczącą się dziewczyną:P Mimo wszystko nie wygląda na rozrabiakę, a w towarzystwie jakim się obraca ciężko o poukładaną młodzież. Przynajmniej mi się tak wydaje.


Może źle to ująłem.. Ujmę to tak... nie sądziłem, że Lux chce się uwolnić od rodziny zastępczej tylko po to żeby zamieszkać ze swoim chłopakiem i swoimi niezbyt grzecznymi znajomymi ;)
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 3 lut 2010, o 14:32

Odp: 1x02 - Home Inspected


Bardzo przyjemny odcinek, trzymał klimat poprzedniego, chociaż był trochę w innych charakterze. Lux mnie zaskoczyła tym swoim planem z chłopakiem i paczką, myślałem, że się cieszyła ze znalezienia rodziców. Ale na koniec się wszystko ładnie poukładało. :P Bardzo ładny pokój jej Cate przyrządziła. :D Jak dotąd wszystkie postacie mi się podobają, Baze i jego nadmuchiwana owca. xD Czekam na dalszy rozwój sytuacji, ciekawe czy przyjaciółka Lux, Natasha się jeszcze pojawi.

 


  • Podobne tematy do 1x02 - Home Inspected
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.