Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x02 - Ghosts » Zakończone Seriale » Hidden Palms • seriale forumtv.pl

2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 21 maja 2007, o 12:53

1x02 - Ghosts

Do Palm Springs przyjeżdża dawna przyjaciółka Johnny'ego z odwyku, Nikki, co wywołuje zazdrość u Grety.
W międzyczasie, Johnny dostaje tajemnicze wiadomości od nieznajomego, który wydaje się wiedzieć dokładnie kim jest jego rozmówca... Johnny dowiaduje się także od Cliff'a, że Eddie popełnił samobójstwo w swoim domu, co wywołuje kłótnie w domu Johnny'ego, gdyż jego matka nie wiedziała, co stało się w domu, który kupili.
Podczas imprezy w Country Clubie, kiedy Johnny opuszcza Nikki aby porozmawiać z Gretą, ta zaczyna pić, a później wywołuje zamieszanie wchodząc na scenę i próbując śpiewać.
Do Johnny'ego ponownie odzywa się tajemniczy rozmówca....

Data emisji: 6 czerwca 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 7 cze 2007, o 20:08


Co wogole stało się w tym odcinku to nieporozumienie, co ma oznaczać koniec odcinka??!!
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 7 cze 2007, o 21:09


Już myślałem ze to będzie ostatni odcinek tego serialu jaki obejrzę a tu nagle na koniec psikus już się nie mogę doczekać następnego odcinka. Gdyby nie ten tytułowy duszek na końcu to pewnie już bym nie ściągnął tego serialu ;)

Ogólnie jak dla mnie to odcinek był nudny chyba dwa razy zatrzymywałem go żeby iść do sklepu :P bo się nudziłem...
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 8 cze 2007, o 14:52


Musze przyznac, ze troche mnie znudzil ten odcinek, ale koncowka juz byla lepsza, wiec nawet jestem ciekawa co bedzie w nastepnym odcinku... Ale ogolnie serial mnie jakos tak nie porwal, choc oglada sie niezle :)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 8 cze 2007, o 20:02


OMG WTF :P O co chodzi z tą końcówką?! Odcinek faktycznie niebyt ciekawy ale końcówka spowodowała, że nie moge sie doczekać kolejnego odcinka.
W tym odcinku brakowało mi rzeczy typu spór o granicę posesji czy coś w tym stylu ;) Tylko laska sie schlała i koniec :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 9 cze 2007, o 00:53


aja napisał(a):OMG WTF :P O co chodzi z tą końcówką?! Odcinek faktycznie niebyt ciekawy ale końcówka spowodowała, że nie moge sie doczekać kolejnego odcinka.
Takie samo odczucie miałem po pierwszym odcinku, drugim zresztą też, chyba specjalnie robią coś ciekawego na koniec żeby ludzie chcieli zobaczyć następny odcinek :P
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 9 cze 2007, o 21:25


Odcinek taki sobie końcówka niezła juz po 2 odcinkach denerwuje mnie strasznie matka Jognego i te jej ciagłe przeprosiny...
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 9 cze 2007, o 21:56


Odcinek nudnawy niestety, jedynie końcówka go ratuje ;)
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 10 cze 2007, o 01:44


Nie no końcówka to totalny szok! Gość, który nie żyje pisze do gościa który siedzi w tym samym miejscu co on. Jest możliwe, że to nagranie zostało nakręcone przed jego śmiercią?
See you in another life, brother...
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 10 cze 2007, o 02:11


Klatus napisał(a):Jest możliwe, że to nagranie zostało nakręcone przed jego śmiercią?
możliwe jest, ale po co by to ktoś robił?
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 10 cze 2007, o 14:07


Cliff mówił, że on i Eddie ciągle robili sobie żarty, sądzę, że to jeden z nich. Nawet nie biorę pod uwagę, że Eddie 'żyje' w komputerowym świecie, bo taki wątek to byłaby totalna pomyłka. Sam w sobie serialik z tym plażowym klimacikiem nie zachwyca, ale ujdzie, natomiast wątek duchów by go całkiem popsuł. No i totalnie beznadziejna czołówka, bardziej nadawałaby się do DH.
Ostatnio edytowano 10 cze 2007, o 17:14 przez Trish, łącznie edytowano 1 raz
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 10 cze 2007, o 15:39


Nadal mi się nie podoba ale kolejny odcinek ściągnę z ciekawości ostatniej sceny...
We Are The World haiti
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 10 cze 2007, o 16:07


Mnie ciekawi także o co chodziło z tą końcówką, ale ciekawa jestem o co chodzi z tą Lizą ( tą chemiczką)
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 10 cze 2007, o 18:18


Trish napisał(a):No i totalnie beznadziejna czołówka, bardziej nadawałaby się do DH.

A według mnie czołówka jest bardzo fajna. Nie jest tak badziewiasta jak w innych serialach, że pokazują kila scen z danym aktorem i piszą kto to jest.
See you in another life, brother...
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 10 cze 2007, o 19:04


Wg mnie też końcówka jest fajna. Zgadzam sie Klatusiem, że to przynajmniej coś innego niż pare scen z filmu + nazwisko aktora. Czołówka jest oryginalna i niebanalna :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 10 cze 2007, o 20:46


Zgodzę się, że oyginalna, ale z pewnością jest banalna, jeszcze bardziej podkreśla ten cukierkowaty klimat, a według mnie powinni z nią pójść w zupełnie odwrotnym kierunku. A czołówki ze scen z serialu tworzą klimat [np. w 4 sezonie OTH czas, kiedy leci czołówka jest jedynym, gdy się naprawdę cieszę, że wciąż oglądam ten serial] :P
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 10 cze 2007, o 21:01


Trish napisał(a):Nawet nie biorę pod uwagę, że Eddie 'żyje' w komputerowym świecie, bo taki wątek to byłaby totalna pomyłka.


To byłoby straszne ;)

A może Eddie żyje, ale naprawdę? Może upozorował swoją śmierć, aby odegrać się za coś, co zrobili mu Greta i Cliff? (może go z nim zdradziła albo coś innego, co bardzo go zabolało..).

A czołówka jest oryginalna to fakt - ale jednak wolę, kiedy jest zrobiona z urywkami serialu i jest bardziej osobowa, nie taka.. komputerowa. Pewnie i do tej się przyzwyczaję ;)
Ostatnio edytowano 10 cze 2007, o 21:10 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 10 cze 2007, o 21:09

Nawet jeśli Eddie żyje, w co wątpie, to w takim bądz razie jakim cudem znajduje sie w pokoju Johnny'ego w tym samym momencie co on? Opcja, że jest gdzies taki sam pokój jest dla mnie głupia. Mam nadzieje, że Eddie po prostu nagrał to wcześniej i ktos zdobył to nagranie i puścił Johnny'emu :)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x02 - Ghosts
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.