Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x02 - Fallout » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2006, o 02:45

1x02 - Fallout

Nad miasto zbliżają się chmury niosące radioaktywny deszcz. W miasteczu znajdują się dwa schrony - pod ratuszem oraz pod szpitalem. Okazuje się, że schron pod szpitalem jest niezdatny do użytku, co zmusza Jake'a i innych mieszkańców Jericho do wymyślenia innego miejsca schronienia, gdyż schron pod ratuszem nie jest w stanie pomieścić wszystkich mieszkańców.
Miejsce zaadoptowanym na schron zostaje dawna kopalnia.

Morse code: “JERICHO FALLO”
Data emiscji: 27.09.2006
Ściągnij odcinek tutaj
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 26 lis 2006, o 03:02


Heh, czyżby Jake to jakiś miastowy bohater? :P Znowu się udało wszystko dzięki niemu :D Zawsze ktoś taki musi być ;) Ale końcówka niezła z wpinaniem tych pinesek, nie było końca..
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 26 lis 2006, o 12:39


A mi sie ten odcinek nie podobał przez tą super-hiper-bohaterską akcje Jake'a - sam nie wszedł do schronu tylko pojechał zobaczyc co dzieje sie z jego byłą dziewczyną, której nie widział przez ostatnie 5 lat. Takich bajeczek nie lubie :/

Ale motyw z pinezkami faktycznie był fajny ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 26 lis 2006, o 13:32


Dlatego właśnie mówię - znów zrobili motyw z super-mega-jakimś tam bohaterem ;D To już tak standardowo ;)
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 5 gru 2006, o 23:58


aja napisał(a):Ale motyw z pinezkami faktycznie był fajny ;)

To byla zdecydowanie super scena, bardzo mi sie podobala!

Bylam ciekawa jak Emily sobie poradzi z oprychami no i oczywiscie musial sie zjawic Jake i ja uratowac... LOL Zupelnie jak w bajce :D
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 6 gru 2006, o 00:03


O Sophia oglada Jericho super :D Moze bys jeszcze Heroesa pogladala
A co do odcinka Emily/ Jake niezle pasuja do siebie :D
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 6 gru 2006, o 01:06


Gareth napisał(a):O Sophia oglada Jericho super :D Moze bys jeszcze Heroesa pogladala

Mam taki zamiar jak skoncze Jericho :) Wlasnie dzisiaj bilam sie z myslami co najpierw ogladac i zdecydowalam, ze jednak Jericho :D
<<

green1990

Użytkownik

Posty: 12

Postdodano 16 gru 2006, o 12:53

ajke


jakie jest jak spiderman jest tam gdzie go potrzebuja i zawsze trafia w tym samym momencie, a to bylo do przewidzenia
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 17 gru 2006, o 21:57


tak jak w pierwszym odcinku tak i w drugim najlepszy był koniec i pinezki :D
poza tym sam Hawkins jest bardzo interesujący jako postac, bo niby kim on jest? :/
poza tym polubiłam tego młodego chłopaka, co poszedł do tej dziewczyny...i dał jej Cole :D
Want your bad romance.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 23 gru 2006, o 23:58


Nikola napisał(a):le końcówka niezła z wpinaniem tych pinesek, nie było końca..
końcówki są świetne w tym serialu, najpierw ptaki, teraz pinezki.

Motyw z Hawkinsem też jest ciekawy kim on jest i w jaki sposób jest zaangarzowany w to wszystko. jego słowa do żony że ona i dzieci są bezpieczne więc nie powinny o nic pytać są intrygujące.
<<

yarzenioova

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 10 sty 2007, o 11:21


Świetny odcinek,zaskakująco totalnie wybijajacy sie ponad poziom,moment z wbijanymi pinezkai przez Hawkins'a fenomenalny,trzyma ciagle w napieciu ta czesc. Idealny przeskok jakosciowy po dosyc slabym pilocie jak dla mnie.Chyba najlepsza czesc jak dotad.
<<

Gorm

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 30 sty 2007, o 09:50


Muze powtorzyc to co napisali poprzednicy. Koncowki w serialu sa naprawde dopracowane. Pinezki na mapie.... Wiecie przez moment myslalem ze Hawkins jest w zmowie z tymi co zrzucali bomby - skoro nikomu sie nie przyznal co uslyszal w radio. A tu na koniec wyjasnienie... :)
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 30 sty 2007, o 13:24


Gorm napisał(a):Wiecie przez moment myslalem ze Hawkins jest w zmowie z tymi co zrzucali bomby - skoro nikomu sie nie przyznal co uslyszal w radio. A tu na koniec wyjasnienie...
Tak i jaki to niby wyjaśnienie ... kto tam stwierdził że nie jest w zmowie z rzucającymi bomby ??
<<

Gorm

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 30 sty 2007, o 14:19


sufer napisał(a):
Gorm napisał(a):Wiecie przez moment myslalem ze Hawkins jest w zmowie z tymi co zrzucali bomby - skoro nikomu sie nie przyznal co uslyszal w radio. A tu na koniec wyjasnienie...
Tak i jaki to niby wyjaśnienie ... kto tam stwierdził że nie jest w zmowie z rzucającymi bomby ??


Coz, mi sie wydawalo po prostu ze nie chcial wzbudzac paniki i dlatego nie ujawnil wszystkim tresci komunikatu.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 14 mar 2008, o 21:26

Re: 1x02 - Fallout


Hehe, fajna akcja z tą kopalnią, ciekawe skąd tam mają to powietrze z niby wentylacji, żeby wentylować trzeba skądś czerpać, a tu nie ma skąd. ^__^
We Are The World haiti
<<

Gestut

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 77

Postdodano 24 mar 2008, o 16:13

Re:


Nikola napisał(a):Heh, czyżby Jake to jakiś miastowy bohater? :P Znowu się udało wszystko dzięki niemu :D Zawsze ktoś taki musi być ;) Ale końcówka niezła z wpinaniem tych pinesek, nie było końca..


O tak, jestem ciekawa co wyniknie z tych pinesek :D. Nie moge doczekac się 3 odcinka. Dobrze że TV4, zaczął to puszczać :D:D.
Obrazek
Myślę, że nie powinniśmy narzekać na przeznaczenie. Nie jest niesprawiedliwe.Nie jest nieoczekiwane. Ono tylko... wyrównuje rachunki.
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 9 sty 2012, o 19:03

Odp: 1x02 - Fallout


Drugi odcinek również mi się podobał. W prawdzie motyw z radioaktywnymi opadami wydawał się być nie co naciągnięty ale całość była ok.
Wiedziałem, że znajdzie się jakiś śmiałek w odcinku, który będzie biegał "po deszczu" :)
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.

 


  • Podobne tematy do 1x02 - Fallout
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.