Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

1x01 - The Dragon's Call » Zakończone Seriale » Merlin • seriale forumtv.pl

2008

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 7 paź 2008, o 14:47

1x01 - The Dragon's Call

Spoiler:


Premiera: 20 września 2008
We Are The World haiti
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 13 paź 2008, o 21:20

Re: 1x01 - The Dragon's Call


Genialne xD Serialik zapowiada się świwtnie, jest o wiele fajniejszy niż się spodziewałam, mówią tam młodzieżowym językiem, a ten chłopaczek grający Merlina ma o wiele większy potencjał niż bym go o to podejrzewała :P Kompletnie kjut :D
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 14 paź 2008, o 23:09

Re: 1x01 - The Dragon's Call


Serial może być ciekawy. Dobrze, że jest smok, to u mnie zawsze podnosi ocenę prawie do maksa :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 15 paź 2008, o 00:40

Re: 1x01 - The Dragon's Call


LOL, mnie ten gadający smok całkowicie rozłożył, ciekawa jestem czy tylko Merlin może z nim rozmawiać :P
I podoba mi się sposób w jaki naturalna zdolność Merlina jest pokazywana, w sensie tych świecących oczu :D
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 23 paź 2008, o 18:13

Re: 1x01 - The Dragon's Call


mnie rozwaliło, że matka Merlina umie pisać będąc wieśniaczką :P
ale fantasy to fantasy :D
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 31 paź 2008, o 02:00

Re: 1x01 - The Dragon's Call


Fajny serial, taki inny, a to dobrze, w końcu jakaś odmiana od tych przesłodzonych. :)

Ta staruszka była odrażająca...
We Are The World haiti
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 3 lis 2008, o 17:14

Re: 1x01 - The Dragon's Call


Nastepny serialik godny polecenia... przynajmniej po pierwszym odcinku :)
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 gru 2008, o 21:45

Re: 1x01 - The Dragon's Call


Pilot jak dla mnie świetny, o wiele lepszy od Legend of the Seeker. Nie spodziewałem się że Merlin będzie pokazany w taki sposób, a z Artura zrobią tępego osiłka :D Jak narazie najlepsze są konfrontację tej dwójki i jak Merlin pakuje się w kłopoty. Scena jak był w dybach świetna :] Podoba mi się też to że akcja dzieje się na zamku, a nie tak jak w LotS w wioskach, to buduje o wiele większy klimacik.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 3 gru 2008, o 22:59

Re: 1x01 - The Dragon's Call


Arthur tępy? Może się czasem daje podpuścić, szczególnie Morganie, ale zdecydowanie tępy nie jest :P
A Merlin jest zdecydowanie najlepszym serialem premierowym całego tego sezonu :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 gru 2008, o 23:59

Re: 1x01 - The Dragon's Call


Ok, przynajmniej po pierwszym odcinku sprawia takie wrażenie :) I chyba się z tobą zgodzę - Merlin to jedna z lepszych premier, ja go stawiam na równi z Sons of Anarchy.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 4 gru 2008, o 00:49

Re: 1x01 - The Dragon's Call


A Merlin jest zdecydowanie najlepszym serialem premierowym całego tego sezonu :D

O taaak. :D

A Artur w pierwszym odcinku faktycznie sprawia takie wrażenie Czesiek, ale potem jest już tylko lepiej i fajniej i w ogóle super. :D Kocham ten serial. ;p
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 gru 2008, o 01:24

Re: 1x01 - The Dragon's Call


Kocham ten serial. ;p

Ja chyba też :D

A ile ma być odcinków w sezonie? 12? Czy po 12 ma być jakaś przerwa?
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 4 gru 2008, o 01:34

Re: 1x01 - The Dragon's Call


No jest 13 w tym sezonie. Z tego co Trish pisała, to w UK ustalają z góry ile w sezonie ma być odcinków. A potem? Potem może sezon drugi. Mam taką nadzieję.
We Are The World haiti
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 5 gru 2008, o 00:17

Re: 1x01 - The Dragon's Call


Yup, odcinków jest 13, to takie max. odcinków na sezon jeśli chodzi o brytyjskie seriale ;)

A tak w ogóle to chciałam wam powiedzieć, że w tym dziale czuję się tutaj na forum nieco jak na innej planecie, ponieważ jestem tutaj jedyną oglądającą dziewczyną podczas gdy wszędzie indziej jest nas tona dziewczyn zachwycających się serialem :P
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 5 gru 2008, o 00:21

Re: 1x01 - The Dragon's Call


No widzisz, ale pociesz się tym że my, chłopcy, też uwielbiamy ten serial, ja na prawdę uważam go za hit sezonu. No ale dobra, koniec z tym OT, bo to temat o Pilocie. ;p
We Are The World haiti
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 10 gru 2008, o 21:39

Re: 1x01 - The Dragon's Call


Było bosko :D

aktorsko na plus! Merlin jest kjut...choć nie wygląda :P
w ogóle podoba mi się jak zaczyna czarować, te jego oczy wtedy są nieziemskie :D
efekty specjalne są na dobrym poziomie, podobają mi się :D
akcja przeplatana humorem - genialnie, jak w Robin Hoodzie, ale NAJWAŻNIEJSZA jest to chyba ta dynamika między Merlinem i Arturem. Ich wspólne sceny mnie rozbrajały.

You shall be prince Arthur's manservant.
będzie ciekawie :D
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 11 gru 2008, o 13:42

Re: 1x01 - The Dragon's Call


OMG mamy identyczne zdanie co do Colina, w ogóle widząc go na fotkach się nie spodziewałam, że będzie taki kjut jako Merlin xD Ale jeśli kiedyś wreszcie dojdziesz do 4 sezonu DW i obejrzysz odcinek z nim to polubisz go 100 razy bardziej ;)

I te oczka, jedna z moich ulubionych rzeczy w tym serialu, gdyby tylko czarowały trochę więcej xD

Co do efektów specjalnych to narzekasz na te w DW a podobają ci się tutejsze? Czasem cię kompletnie nie rozumiem :P
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 11 gru 2008, o 14:00

Re: 1x01 - The Dragon's Call

Bo są o wiele lepsze xD! jeśli chodzi o 1 sezon DW :P
Want your bad romance.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x01 - The Dragon's Call
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.