Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

1x01 Strange Love » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

2008

Opiekun: Czesiek_PL

Informacja
Wampiry ujawniły swoje istnienie, ponieważ "teoretycznie" mogą się obejść bez ludzkiej krwi. Jednakże ludzie zdają sobie sprawę, że sztuczna krew, która pozwala na egzystencję tych dwóch gatunków jest jak wegetarianizm. Powstają spory i problemy. Obok tych wydarzeń żyją mieszkańcy małego miasteczka.
odcinki czystej krwi
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 8 lis 2008, o 13:17

Re: 1x01 Strange Love

ja uwielbiam klimat wampirkowy, ale zgadzam sie z justin odcinek nie porywa, a intro w cale nie jest takie swietne [ale jak juz tlen wspomnial o gustach sie nie dyskutuje]. Pilot, hmm... powiem szczerze, ze widzac tylko plakat filmu mialem nadzieje na cos lepsiejszego :P a nie serial krecony na jakims zadupiu w usa ;/

Ogolnie odcinek przynudza, podczas tylko tego odcinka stopowalem go z 5 razy bo stwierdzalem ze ciekawszym zajeciem bedzie robienie herbaty niz ogladanie go :/
W takim serialu oczekiwal bym morze tajemniczosci i wiecej niespodziewanego, a tu tylko takie male jeziorko :/

Jednego jestem pewny obejrze kilka nastepnych odcinkow, ale jesli akacja nie zacznie sie rozwijac szybciej to nie dotrwam do konca.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 9 lis 2008, o 17:00

Re: 1x01 Strange Love


Tymi komentarzami zachęciliście mnie do ściągnięcia tego serialu xD. Zobaczymy co z tego wyszło... ;]
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 9 lis 2008, o 18:25

Re: 1x01 Strange Love


pierwsze odcinki rozczarowują nieco ale z drugiej strony są potrzebne do nabrania akcji w następnych epizodach.
Dużo szczegółów i takiego wprowadzania może niektórych zniechęcić. Mowa oczywiście o 2 pierwszych odcinkach albo nawet samym pilotażu.
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 9 lis 2008, o 20:55

Re: 1x01 Strange Love


Mi tam pierwsze odcinki się podobały, ale może dlatego że mi się prawie wszystkie seriale podobają. ;p
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 10 lis 2008, o 01:15

Re: 1x01 Strange Love


No dobra, obejrzałem :P. Powiem, że mi się podobało nawet bardzo ^^. Za bardzo nie wiem co napisać, bo jeszcze mało z tego kapuje (xD), ale na pewno będę oglądać dalej.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

glam_star

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 272

Lokalizacja: Babińskiego

Ulubiony serial:
True Blood

Postdodano 7 gru 2008, o 10:12

Re: 1x01 Strange Love


Dość ciekawy serial, może nie jakaś rewelacja ale serio mnie wciągnął. Bohaterka zakręcona, ale sympatyczna. Brata za to ma psychola. A główny wampir nie taki zły.
.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 8 gru 2008, o 18:28

Re: 1x01 Strange Love


Brata to ona akurat ma fajnego. Na pewno lepszy od Sookie. ;p
We Are The World haiti
<<

lunka

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 30 sty 2009, o 03:48

Re: 1x01 Strange Love


Pierwszy odcinek świetnie wprowadza w klimat serii, od razu otwierają się pewne wątki, których kontynuacji jest się ciekawym.
Sookie zachowuje się specyficznie, czasem naiwnie i głupkowato, no i wysławia się tak jak się wysławia, ale dzięki temu bardziej przypomina typową młodą kelnerkę z baru w małym mieście w Luizjanie ;-) Jestem ciekawa, co będzie dalej, już za 9 dni rusza emisja w HBO!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 6 cze 2009, o 10:59

Re: 1x01 Strange Love


Jak już oglądam od nowa przed emisją drugiego sezonu to pokomentuje. Zdanie pewnie zmieniłem diametralnie... :P

Pilot był niezły - w pewnych momentach nudny, ale ciekawy. Intro jest genialne. Bohaterowie mi się podobają. Szczególnie polubiłem Sookie i Tare. Zapowiada się coś pomiędzy telepatką a Bill'em - wątek miłosny w serialu o wampirach jest praktycznie zawsze i tu mi się podoba. Jason jest taki sobie.

Jakiejś poważnej fabuły jeszcze nie ma, ale serial jest naprawde dobry. (Wiem, bo w tamtym roku obejrzałem serial do 7 odcinka. Przestałem z powodów niewyjaśnionych xD Teraz zaczynam, żeby skończyc już całośc przed rozpoczęciem sezonu numer dwa) :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 9 cze 2009, o 11:59

Re: 1x01 Strange Love


Zaczęłam nadrabianie przed 2 sezonem :) Sookie mnie drażni - chyba jak większość, która się tutaj wypowiada, ten akcent i ta przerwa :P wiem wiem dziewczyna z zapyziałego miasteczka, ale jej zachowanie jest czasem conajmniej nienormalne ;) Bill jest ok, ale Sama jakoś nie lubię hmm dziwny jest...
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 11 paź 2010, o 18:12

Odp: 1x01 Strange Love


Pisze to w pierwszym odcinku tego shitu choć oglądałem całą serie robię to dla kogoś kto ma zamiar to oglądać, człowieku jeśli cenisz sobie czas i masz go mało lub nie lubisz go tracić tak jak ja to zrobiłem nawet nie zastanawiaj się nad tym serialem akcji w każdym odcinku choć trwa on ponad 50min jest góra 5min i to zawsze ostatnie, więc odpuść sobie True Blood dobrze ci radze :D

Obrazek

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 paź 2010, o 19:59

Odp: 1x01 Strange Love


Nie słuchajcie go :P Mniejsza z akcją ten serial ma niesamowity klimat i warto go choćby dlatego oglądać ;)
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 11 paź 2010, o 20:06

Odp: 1x01 Strange Love


Klimat to on ma fakt wiejskiej potupajki z wiejskim akcentem u aktorów :D jak ta Sookie się odzywa to mi się normalnie scyzoryk otwiera w kieszeni ;/

Obrazek

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 18 kwi 2011, o 21:16

Odp: 1x01 Strange Love


Z Supernaturalem dobijam do końca, więc pora zabrać się za kolejny serial. Upatrzony od dawna, jeden z wielkich hitów HBO - mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Wrażenia po pilocie dobre, aczkolwiek nie rewelacyjne. Sookie jest bardzo wyrazistą postacią i przy tym niesamowicie dziwną. Ciekawi dlaczego ma umiejętność słyszenia myśli innych... Znudzona dotychczasowym życiem chce zaznać przygody z wampirami. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Końcówka odcinka nie wróży dobrze. Szkoda jej, bo nieźle te świry ją poturbowały. Może jeszcze w następnym odcinku pojawi się poznany wampir. Fajna, tajemnicza postać. Chyba nawet bardziej intrygująca niż Sookie. ;)

Co mnie zaskoczyło - ludzie i ich podejście do wampirów w tym serialu. Nie spodziewałem się takiego podejścia. Kompletne pogodzenie się z tym, że wśród nich chodzą wampirki. Jak widać nawet nie tylko sobie chodzą, a jeszcze uprawiają seks z ludźmi. No, no zapowiada się ciekawie. :D
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do 1x01 Strange Love
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.