Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1x01 Rose » Doctor Who » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 14 lip 2008, o 22:16

1x01 Rose

Rose Tyler, jest młodą ekspedientką w jednym z londyńskich supermarketów. Jej świat zmienił się na zawsze, kiedy została zaatakowana przez sklepowe manekiny, a z pomocą przyszedł jej tajemniczy nieznajomy nazywający się Doktorem. Lecz kim jest ten mężczyzna? Czym jest jego tajemnicza niebieska budka? I dlaczego sklepowe manekiny ożywają?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 29 lip 2008, o 14:49

Re: 1x01 Rose


Pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłam pilota, miałam ochotę wyrzucić telewizor i przeklinałam co za dziadoctwo ja oglądam. No bo c'mon efekty specjalne są jak moje umiejętności baletnicze a cała ta afera z żywymi manekinami była śmieszna i jestem pewna, że gdybym nie była zachęcona przez innych, że dalej serial się rozkręci to bym dalej tego nie oglądała.

Za drugim razem już było lepiej :P aczkolwiek zawsze chce mi się śmiać z żywego plastiku :P
Ano i postać Doctora, to chyba jedyna rzecz, która naprawdę mi się spodobała.
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 29 lip 2008, o 16:50

Re: 1x01 Rose


Taaa... te manekiny nigdy nie zdołały mnie przekonać, tak samo jak poprzebierane zegarki, ale to chyba po prostu część DW, takie bezsensy ;) Zresztą dziś doszłam do wniosku, że cała akcja z blue box bigger on the inside też jest strasznie głupia, ale ćśś... wszyscy kochamy TARDIS :P
Ogólnie jest to jeden z najmniej lubianych przeze mnie odcinków (chociaż faktycznie przy oglądaniu po raz drugi czy kolejny znosi się to lepiej), gdy wzięłam się wreszcie za początek S1 i obejrzałam ten odcinek moją myślą było "OMG, gdybym nie znała tego serialu dalej, po tym odcinku bym się na pewno nie zdecydowała na dalsze oglądanie" :P Ale na szczęście moim pierwszym Doctorem był Ten, a potem zobaczyłam Jacka i było po mnie :P
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 14 paź 2008, o 18:29

Re: 1x01 Rose


Jakiś głupkowaty jest ten serial. Mam tylko dwa pierwsze odcinki a więcej mi się nawet ściągać nie chcę. ;p
We Are The World haiti
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 16 paź 2008, o 17:18

Re: 1x01 Rose


Bo to jest głupkowate,szczególnie na początku :P
Ale ja tam nie umiem Doctorka nie kochać :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 16 paź 2008, o 18:50

Re: 1x01 Rose


Jak mi znajdziesz na torrentach ewentualnie na MU wszystkie odcinki to będę oglądał. ;p
We Are The World haiti
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 16 paź 2008, o 20:34

Re: 1x01 Rose


a kto ja jestem ;p nie chcesz nie oglądaj, przecież nie będe Cie do tego zmuszać :P
mu to megaupload ? :P mam do 3 sezonu :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 21 paź 2008, o 02:11

Re: 1x01 Rose


Tak, to megaupload. ;p No to podaj na pw linki czy coś. ;p
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 5 lut 2009, o 22:31

Re: 1x01 Rose


Rose jest fajna, tak samo jak Doctor. :D Akcja z manekinami mnie rozwaliła. :D Ale rzyjemnie się to oglądało. Końcówka też niezła. ^^
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 12 sie 2009, o 13:37

Re: 1x01 Rose


O matko, ja wiedziałam jak to będzie wyglądać, ale jak zobaczyłam ożywione manekiny i żywy plastik to myślałam, że padnę xD oglądam dalej, bo wiem, że będzie ciut inaczej, ale jeśli to by był pilot nowego serialu to myślę, że porzuciłabym go nie mając chwili zawahania :P
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 6 sty 2010, o 18:04

Odp: 1x01 Rose


Jednym słowem podkreślę całość: weird :P

Strasznie specyficzny pilot... Postać Doctorka mi się najbardziej spodobała :D

Co do akcji to nie mam słów :P Ale jak to mówi justin: "Nie zniechęcaj się po obejrzeniu pilota, później będzie lepiej" :D
trust him... he's a doctor!
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 6 sty 2010, o 23:05

Odp: 1x01 Rose


Oczywiście T. nie zrażaj się żywym plastikiem :P (w tej serii chyba najlepszy odcinek będzie z 'Are you my mummy' xD ale to późnieeej, taki trochę creapy :P )

Ja o wiele bardziej lubię Tennanta jako Doctora, czyli the 10th Doctor :D i głównie dlatego zaczęłam oglądać DW, więc najlepsze przed tobą i mam nadzieję, że nie polubisz 'blaszanych puszek, które wrzeszczą [i]exterminate[\i]' wystarczy, że Chrisowy ich lubi :P
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 30 mar 2010, o 21:42

Odp: 1x01 Rose


Ostatnio oglądałem ten odcinek i stwierdzam, że go bardzo lubię, choć nie zalicza się do tych 'moich najlepszych'.

Kompletnie kocham Rose i Billie Piper (T. po DW i TW bierz się za SDOACG! :D).

Plastiki były fajne, dlaczego by nie? :P

Jackie jest genialna! 'There's a man in my bedroom' - xD xD xD.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 30 mar 2010, o 22:04

Odp: 1x01 Rose


Też sobie jeszcze kiedyś powtórze ten odcinek :D To napewno :P

Rose :hearth Jedyna i najlepsza :P
trust him... he's a doctor!
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 30 cze 2010, o 13:03

Odp: 1x01 Rose


Po pierwszym odcinku stwierdzam ze 'Doctor Who' to z pewnoscio nie 'Don Matteo'. :p

A tak na serio to pilot wg. mnie byl troche taki glupkowaty i chaotyczny.

Glowna bohaterka, Rose wogole mi sie nie spodobala, taka jakas zakrecona.

Za to Doctor wywarl na mnie pozytywne wrazenie :)

Manekiny? hmm no niech beda, ale to ze strzelaly reka jak z pistoletu troche mnie zdziwilo :p

Ogolnie nie bylo najgorzej a jak ma byc tylko lepiej to czekam na wiecej ^^
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 30 cze 2010, o 15:18

Odp: 1x01 Rose


Mi chyba najdłużej zeszło z pierwszym sezonem :) Ale od świątecznego speciala poszło baaaardzo szybko.

Dobrnij do końca tego sezonu a zobaczysz, że nie pożałujesz :D
trust him... he's a doctor!
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 30 cze 2010, o 15:34

Odp: 1x01 Rose


o wlasnie, a ten specjalny odcinek tez ogladaliscie ? Jak tak to gdzie go mozna dostac ?

Dzisiaj pewnie zaatakuje 2 odcinek jak bd mial czas :)
Obrazek
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 30 cze 2010, o 19:15

Odp: 1x01 Rose

Nie mówcie, że pierwszy sezon jest taki straszny, bo nie jest. Jest specyficzny. :P Jak cały serial zresztą.


Ja po już chyba 4 obejrzeniu dalej lubie ten odcinek. Fajne i nietypowe wprowadzenie do historii.

Doctor jest świetny, ten uśmiech i mimka. Rose uwielbiam i zdania chyba nie zmienie.

Autons, świadomość Nestene - nigdy nie wiem czy to to samo - są dość dziwni, ale fajni! xD W sumie mnie mało obchodzą.
Ostatnio edytowano 1 lip 2010, o 20:37 przez Chris, łącznie edytowano 2 razy
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x01 Rose
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.