Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x01 - Pilot (The Beginning) » Zakończone Seriale » Survivors • seriale forumtv.pl

2008-2009

Informacja
Survivors - pobierz
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 18 gru 2008, o 17:45

1x01 - Pilot (The Beginning)

Obrazek


Serial w skrócie: Jeden wirus, miliony zabitych i tylko pięciu ocalałych...
Pierwsze skojarzenie z tym serialem to Jericho gdyż jest to również postapokaliptyczna wizja świata. Widzowie chętnie oglądają tego typu seriale dlatego już samym pomysłem zasługuje na obejrzenie.

Śmiertelny wirus atakuje mieszkańców naszej planety. Ginie prawie cała ludność oprócz piątki ocalałych z niewiadomego powodu. Muszą stawić czoła nowej rzeczywistości i odnaleźć innych ocalałych bez radia, telewizji.

Trailer:


Obrazek
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 18 gru 2008, o 18:17

Re: 1x01 - Pilot (The Beginning)


nice, może na to spojrze :d
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

serialnik

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 102

Postdodano 18 gru 2008, o 20:13

Re: 1x01 - Pilot (The Beginning)


Tai napisał(a):tylko pięciu ocalałych...

No bez przesady. Na samym plakacie jest więcej osób i jeszcze jest napisane "a few Survivors". Aż tak nie wykosiło ludzkości ;)

Serial świetny, gra tam znakomity Max Beesley (znany z Hotel Babylon). Tematyka produkcji bardzo ciekawa.
Co do bohaterów... wszyscy mi pasują, tylko nie Abby... one jest nie do zniesienia.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 18 gru 2008, o 23:48

Re: 1x01 - Pilot (The Beginning)


Świetny to przesada, ale całkiem przyjemny, lepszy niż przypuszczałam ;) Nie odczuwa się jedynie tej atmosfery wymarcia :P Zaczęłam oglądać ze względu na Freemę :) I bardzo polubiłam Anyę.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 19 gru 2008, o 00:04

Re: 1x01 - Pilot (The Beginning)


właśnie tam ludzi ocalałych jest duzo ale posta pisalem przed obejrzeniem :P...
zreszta tak pisze na banerach reklamowych
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 20 gru 2008, o 08:19

Re: 1x01 - Pilot (The Beginning)


Hehe, no widzę że ogólnie mieszanka Jerycho, Jestem legendą i Resident Evil, same fajne klimaty. ;d Zacząłem, ale potem dokończę. ;p Czas iść spać. ;p Dobranoc, hah! ;d
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 gru 2008, o 02:39

Re: 1x01 - Pilot (The Beginning)


Nie lubię 2 godzinnych pilotów - są za długo i zanim skończy się odcinek zdążę się porządnie wynudzić. Tutaj mi się początek podobał bo tak na prawdę nie było wiadomo kto przeżyje, środek taki sobie - kręcenie się bez celu i końcówka całkiem mocna - wszyscy bohaterowie się spotkali i postanowili być razem. I jeszcze to laboratorium na końcu dodaje trochę tajemnicy. Plus za klimat, minus za ... bohaterów. Jakoś do nikogo nie pałam sympatią i nie kibicuję żeby przeżył. No może po za pielęgniarką bo jej nazwisko brzmi swojsko :D Skazańca nie lubię, dzieciak jest denerwujący, Al ujdzie, murzyn bezłciowy, a ta babka co szuka syna gorsza to już chyba nie mogła być. Chociaż może trochę przesadzam :P Nawet ujdzie da się oglądać, ale do takiego Jericho to daleko. Mam sentyment do tego serialu :]
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 25 gru 2008, o 16:23

Re: 1x01 - Pilot (The Beginning)


mmm, w niektórych momentach wiało nudą. Fajny jest Al z tym dzieciakiem ;p oni chyba najbardziej.
Co do samego serialu to widzę, że może być irytująco i głupio, ale mam nadzieję, że nie pójdzie to takim torem jednak.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

kandziak

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 232

Lokalizacja: Chojnów

Postdodano 27 gru 2008, o 22:47

Re: 1x01 - Pilot (The Beginning)


dokładnie justin nuda nuda i jeszcze raz nuda. Oglądam właśnie 2 odcinek i chyba na nim się zatrzymam :(

Obrazek

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 3 sty 2009, o 03:18

Re: 1x01 - Pilot (The Beginning)


Punto tam było. ;p Znaczy się Fiat Punto.

Kurde, trochę to się nudne okazało, liczyłem na coś lepsiejszego...
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 1x01 - Pilot (The Beginning)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.