Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x01 - Pilot » Zakończone Seriale » Fringe • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 21 cze 2008, o 09:56

1x01 - Pilot

tv.com napisał(a):When all the passengers on a plane die, FBI agent Olivia Dunham investigates the events and while on the investigation her partner, John Scott, almost dies. A desperate Olivia looks for help and finds Dr. Walter Bishop but he cannot help her because he has been institutionalized. The only way to even question him is with the help of his son Peter.

Olivia continues her investigations leading her to Nina Sharp, a manipulative executive. Olivia, Peter and Dr. Bishop will begin to discover what really happened on the Flight 627 and begin to uncover a larger truth.


Data emisji: 26 sierpnia 2008


***

Nikt się chyba nie obrazi, jak skopiuję moją poprzedną wypowiedź ;)
Generalnie - nie jest źle. Tzn. cały pomysł na serial bardzo mi się podoba, ale zniechęcają mnie takie szczególiki typu: do Waltera niby nikt nie może się dostać nawet FBI. No dajcie spokój - dziadek siedzący w pokoju zamkniętym na zardzewiały zamek i nikt z FBI nie może się z nim spotkać?
Ale będę oglądać choćby dla Joshuy Jacksona ;) Jego postać jest przeboska :D
Szkoda też trochę, że pojechali szablonem - wielkie pojednanie ojca i syna, którzy nie rozmawiali ze sobą od lat. I ciekawe tylko, w któym odcinki Joshua i ta laska się spikną ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 21 cze 2008, o 13:41

Re: 1x01 - Pilot


Ta laska coś mi nie pasuje XD za to panowie Bishopowie [xD] owszem i to bardzo :D Ogólnie odcinek był 'bardzo spoko' choć kilka rzeczy faktycznie mało pasowało ale ogolnego wrażenia nie psuło :) I klimat też jest fajny soł na pewno dam serialowi szansę :)
Want your bad romance.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 cze 2008, o 16:14

Re: 1x01 - Pilot


A mi Olivia pasuję ;) Nie będe kopiował tego co pisałem, a odcinek ocenie jeszcze raz po oficjalnej premierze bo zawsze coś mogą zmienić/poprawić/zepsuć.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 21 cze 2008, o 17:04

Re: 1x01 - Pilot


Olivia mi też nie pasuje xD
No właśnie też czytałam, że jesszcze coś mogą zmienić bo odcinek, który wyciekł ma 82 minuty a FOX zapowiedział, że pilot będzie trwał ok 50 minut, więc pewnie utną coś z początku, bo w przeciwieństwie go końcówki jakoś to się ślimaczyło ;) Aha, i na pewno zmienią muzykę.
Przed chwilą czytałam też fajną teorię, że Walter zrobił coś Peterowi jak ten był mały. Wiecie, całe to sprawdzanie jego oczu, czy ciśnienia. Coś w tym może być :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 cze 2008, o 20:37

Re: 1x01 - Pilot


Oj nie ładnie eksperymentować na własnym synku ;) Coś mi się wydaje, że będzie sporo zagadek i niedomówień jak to u Abramsa.
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 22 cze 2008, o 02:05

Re: 1x01 - Pilot


Jak dla mnie, mocne 5+. W pilocie było wszystko, co cieszy serce "starego fana" X-Files: spisek rządowo-korporacyjny, tajny eksperyment na społeczenstwie i oczywiście "fringe science" - kontrola umysłu, genetyka, "dzielenie snów" - miodzio :D
Nie podzielam niechęci do Olivii. Dla mnie jest całkiem spoko. Klasyczne pojednanie ojca z synem też mi nie przeszkadza, bo było niezbędne dla kontynuacji.
Zirytowały mnie dwa detale. Po pierwsze: jak szybko domniemany geniusz i kameleon Peter Bishop (potrafi stać się "specem" w każdej sytuacji) dał się złamać szantażem odnośnie jakiegoś typa od długów z kasyna. Po drugie: pilot miał mieć budżet 10mln $, a w około 40 minucie wyraźnie słyszałem soundtrack z koncówki 4 sezonu Lost'ów...
Pilot ma też klasycznego "złodzieja drugiego planu" Tak, tak - krowa Jean :D Mistrzostwo świata! Myslę jednak, że scena przed telewizorem wypadnie z oficjalnego wydania :)
Podsumowując swoją przydługą wypowiedź: NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ KONTYNUACJI!!!
Obrazek
<<

vanity

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 179

Lokalizacja: Gdynia

tlen:
vanity

Postdodano 23 cze 2008, o 21:08

Re: 1x01 - Pilot


No cóż...w poście WhYdOcA jest prawie wszystko to co ama mogę powiedzieć po obejżeniu 1 odcinka.
Moim zdaniem krowa przed telewizorem musi zostać...ten moment był obłędny...czekałam tylko kiedy Walter zacznie ją karmić tą chińszczyzną. :hihi:
No i Joshua...tak jak nie ujął mnie w DAWSON CREEK tak tu po prostu wygląda :cool: i gra na 5+

no to teraz byle do następnego odcinka :)
Próżności...Ty moja ulubiona wado...!!
Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 24 cze 2008, o 14:05

Re: 1x01 - Pilot


świetny serial, widać doświadczenie wynikłe z kręcenia Losta i pewnie dlatego serial jest lepszy od tego tasiemca.
Obrazek
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 24 cze 2008, o 20:30

Re: 1x01 - Pilot


Mi też Olivia nie pasuje/ Dziwny wyraz twarzy ma :P
Uważam, że pilot był dobry. Wytrzymałam całe te 80 min bez zrobienia przerwy wiec jest bardzo dobrze :P
I miło jest zobaczyć Joshue w nowej produkcji :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 cze 2008, o 23:15

Re: 1x01 - Pilot


Hehe, widać tylko dziewczyny widzą coś dziwnego w Olivii xD :D
Want your bad romance.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 24 cze 2008, o 23:23

Re: 1x01 - Pilot


a no bo ona robiła przez cały odcinek miny jakby jej się do toalety chciało :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

jagone

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 26 cze 2008, o 14:14

Re: 1x01 - Pilot


to byl najglupszy pilot jaki widzialem !
W zyciu !!
<<

WhYdOC

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 1039

Lokalizacja: Warszawa

Ulubiony serial:
The X-Files

Postdodano 26 cze 2008, o 14:48

Re: 1x01 - Pilot


jagone napisał(a):to byl najglupszy pilot jaki widzialem !
W zyciu !!


Nie ma to jednak jak wyczerpująca argumentacja :hihi: :P

@jagone: Nie mam zamiaru Cię zniechęcać do zabierania głosu na forum. Wręcz przeciwnie. Chętnie przeczytałbym dlaczego tak surowo oceniłeś Fringe. Nie krępuj się i rozwiń swoją wypowiedź.
Obrazek
<<

mada

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 30 cze 2008, o 22:31

Re: 1x01 - Pilot


jeden z lepszych seriali jakie ostatnio oglądałam ciekawy kiedy bedzie dalszy ciąg. Ma moze ktoś informacje na ten temat ?
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 30 cze 2008, o 23:12

Re: 1x01 - Pilot


Jasne, że mamy :) Serial rusza dopiero 9 września.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 20 lip 2008, o 20:29

Re: 1x01 - Pilot


jagone napisał(a):to byl najglupszy pilot jaki widzialem !
W zyciu !!


A mi sie bardzo podobał. Napewno nie odpuszcze i zobacze co dalej Abrams wymodził :D
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 lip 2008, o 21:24

Re: 1x01 - Pilot


Podobno ma być bardziej przyjazny dla widza nie tak jak Lost czy Alias. Mam tylko nadzieje że nie za bardzo go uproszczą.
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 3 wrz 2008, o 17:55

Re: 1x01 - Pilot

Jak dla mnie pilot był spoko zobaczymy czy następne odcinki utrzymają dobry poziom :)
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x01 - Pilot
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.