Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

1x01 - Pilot » Zakończone Seriale » Greek • seriale forumtv.pl

2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 10 lip 2007, o 13:15

1x01 - Pilot

Rusty wprowadza się do akademika przy swoim college'u, w którym studiuje już jego towarzyska siostra - Casey. Rusty chce zmienić swoje życie i college, w ktorym nie zna nikogo traktuje jako dobry początek - nie chce już być kojarzony jako kujon; postanawia więc zasilić szeregi jednego z uniwersyteckich bractw.
Nie mogąc na początku przystosować się, Rusty próbuje skontaktować się ze swoja siostrą, która jednak cały czas zbywa go, nie chcąc mieć do czynienia z odludkiem towarzyskim jak Rusty.
Jednak na drzwiach otwartych bractwa Omega Chi Delta - 'domu największych przystojniaków w campusie' - jak mówi Casey, Rusty nie radzi sobie zbyt dobrze, aż do momentu kiedy Clavin - jeden z pierwszoroczniaków, ktory także próbuje dostać się do bractwa, mówi mu co ma robić, aby dobrze wypaść. Rusty przez przypadek poznaje Evana - chłopaka Casey, który jest szefem Omega Chi, na którym robi duże wrażenie opowiadajac dlaczego chciałby wstąpić do ich bractwa.
Następnie Rusty i Calvin udają się do Kappa Tau Gamma, gdzie poznają szefa bractwa Cappie'go - byłego chłopaka Casey i przekonują się jak naprawde wygląda studencka impreza.
Później Rusty udaje się na impreze, na którą wcześniej zaprosił go Evan, gdzie przez przypadek widzi jak Evan całuje się z Rebeccą Logan. Następnego poranka Evan odwiedza Rusty'ego w jego pokoju i prosi, aby ten nie mówił nic Casey i obiecuje, że to więcej się nie powtórzy. Rusty decyduje się jednak powiedzieć o tym siostrze i kiedy oznajmia Evan'owi, że Casey wie o wszystkim, dochodzi między nimi do bójki, po której Rusty trafia do aresztu.
W międzyczasie załamana zdradą Evana Casey znajduje pocieszenie w ramionach swojego byłego chłopaka - Cappie'go.
Rusty udaje się do Cappie'go i prosi, aby ten rozważył jego kandydaturę do bractwa, która zostaje rozpatrzona pozytywnie.
Casey pod naciskiem swojej przyjaciółki postanawia wybaczyć Evan'owi.

Data emisji: 9 lipca 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Jack

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 213

Lokalizacja: Cape City-Alpha Division

Postdodano 14 lip 2007, o 16:55


Dalej czekających na odcinek, zapraszam na http://forum.serialowo.com/viewtopic.php?t=3154
Obrazek
Serial wszechczasów:Charlie Jade !!!
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 15 lip 2007, o 11:44


Odcinek oceniam na 7/10 ale widze, że serial ma potencjał i na pewno będę dalej oglądac :)

Uwielbiam Cappie'go ;D Genialny był jak dał tequile Rusty'emu wiedząc co on z nią zrobi po wypiciu :hihi: I bosko wyglądał w stroju golfowym :P
Jedyne co mnie irytuje w tym serialu to postać Rusty'ego. Ok wiem, że miał być taki nieprzystosowany geek, ale jak on sie śmieje to mnie ciarki przechodzą :P Choć pewnie sie jeszcze wyrobi ;)

W ogóle fajne domki mają te bractwa :)
Ostatnio edytowano 15 lip 2007, o 11:45 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

versacecom

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 15 lip 2007, o 12:51


jeżeli jest ktoś zainteresowany napisami to dodałem Greek do próśb na napisy24.pl
Jeżeli chcecie zwiększyć szansę na tłumaczenia, to proszę poprzyjcie moją prośbę.
Aktualnie są dopiero 7 osoby proszące o zrobienie napisów.
Moja prośba było przed chwilą na stronie nr 4 próśb, ale ciągle może się przesówać w przód lub w tył, więc proszę was o oddanie swojego głosu, bo wtedy szanse rosną.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez versacecom, łącznie edytowano 4 razy
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 15 lip 2007, o 14:02


Odcinek mi się bardzo podobał :D Taki niby typowy college'owy styl, ale jednak jest w nim coś przyciągającego. Cały klimat bractw mi się podoba, fajnie tam mają :P

aja napisał(a):Uwielbiam Cappie'go ;D Genialny był jak dał tequile Rusty'emu wiedząc co on z nią zrobi po wypiciu :hihi: I bosko wyglądał w stroju golfowym :P


Świetny jest! Widać, że ciągle żywi uczucia do Casey ;)

Ta niby prezydent bractwa dziewczyn wydała mi się taka.. pusta :P Nic tylko najważniejsze dla niej - kto i jak wygląda w oczach innych. Nie ma to jak dobre rady od niej dostać ehm.. Na miejscu Casey jej cudowny chłopak już dostałby liścia na do widzenia :D

aja napisał(a):Jedyne co mnie irytuje w tym serialu to postać Rusty'ego. Ok wiem, że miał być taki nieprzystosowany geek, ale jak on sie śmieje to mnie ciarki przechodzą :P Choć pewnie sie jeszcze wyrobi ;)


Fajny jest ;D Szczególnie kiedy pluje na wszystkich tequilą :hah:

versacecom napisał(a):Jeżeli chcecie zwiększyć szansę na tłumaczenia, to proszę poprzyjcie moją prośbę.


Poparłam Twoją prośbę :P W końcu jeśli będą napisy, to będzie więcej osób oglądać serial ;)


ps. na tv.comie odcinek ciągle utrzymuje wysoką notę, widać, że się spodobał :)
Ostatnio edytowano 15 lip 2007, o 14:03 przez Nikola, łącznie edytowano 1 raz
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 15 lip 2007, o 16:28


Ten dzieciak Rusty jest świetny, plucie tequilą :D Nie no jest nieco wkurzający, ale sądzę, że będzie lepiej.

Polubiłam też chłopaka od bokserek i stroju golfowego, wydaje się być naprawdę fajny i było widać, że było mu przykro, gdy Casey zwiewała z jego pokoju rano, no ale na szczęście reszta braci ją załatwiła :D No bo samej Casey nie lubię.

No i fajny jest ten koleś, którego Rusty poznał w nocy, gdy przyjmowali do bractw. No, ale ja nie jestem gejem, i jak zwiewał przez okno :D
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 15 lip 2007, o 16:42


Nikola napisał(a):Na miejscu Casey jej cudowny chłopak już dostałby liścia na do widzenia :D

Dokładnie :D
Nikola napisał(a):Szczególnie kiedy pluje na wszystkich tequilą :hah:

To faktycznie jest śmieszne, ale postaw sie na miejscu tej dziewczyny, na która napluł ;D W ogole tak troche sie zdziwiłam - ktoś jej napluł w twarz tequila a ona nic :P
Nikola napisał(a):Poparłam Twoją prośbę :P

Me too :)
Trish napisał(a):Polubiłam też chłopaka od bokserek i stroju golfowego

Cappie :D :D
Trish napisał(a):No bo samej Casey nie lubię.

Jak na razie nie mam jeszcze do niej nic ;) Mogła rzucić tego gnojka no ale poza tym to wydaje sie najmądrzejsza z całej tej zgrai 'sweetaśnych dziefczynek' ;D
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 15 lip 2007, o 17:03


aja napisał(a):W ogole tak troche sie zdziwiłam - ktoś jej napluł w twarz tequila a ona nic :P

Za to jej chłopak się rzucał, ale go załatwili :what:
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 15 lip 2007, o 19:23


aja napisał(a):To faktycznie jest śmieszne, ale postaw sie na miejscu tej dziewczyny, na która napluł ;D W ogole tak troche sie zdziwiłam - ktoś jej napluł w twarz tequila a ona nic :P


Dziewczynie widać zabrakło języka w gębie, ale co się dziwić, skoro na stole leżała i służyła jako "maskotka" do soli :hah: To już wolę Rusty'ego, na pewno jeszcze nie jedną fajną akcję zaserwuje swoim gapiostwem :D

aja napisał(a):Jak na razie nie mam jeszcze do niej nic ;) Mogła rzucić tego gnojka no ale poza tym to wydaje sie najmądrzejsza z całej tej zgrai 'sweetaśnych dziefczynek' ;D


Też do niej nic nie mam, ale jednak powinna trochę inaczej zareagować - zamiast słuchać tej panienki, to powinna zrobić aferę swojemu chłopakowi, a nie lądować w łóżku ze swoim byłym :/ Ale odróżnia się od pozostałych, może jeszcze pójdzie po rozum do głowy ;)

Trish napisał(a):ale na szczęście reszta braci ją załatwiła :D


To akurat było fajne ;)

Trish napisał(a):Za to jej chłopak się rzucał, ale go załatwili :what:


Chłopak też dobry - rzuca się, że ją opluł, ale że zlizywał jej sól z brzucha każdy, kto chciał, to w ogóle go nie ruszało ;)
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 15 lip 2007, o 22:13


Odcinek był fajny...taki obyczajowy, ale wciągający.

Rusty...hmmm aż dziw że ktoś taki się uchował. :P ale aktor ma straszne oczy.... :cool: Już się udziłam, że R. na końcu przełknie tą Tequilę.... :D

Cappie - fajniejszy od Evan'a i widac, że mu zależy jeszc ze na Casey, tylko musi sprawiac pozory...keeping up appearences....w stroju golfowym był genialny i ten jego usmiech jak dowiedział się komu Rusty dokopał....

Casey - hmmm dziewczyna powinna się przebudzic...Evan to dupek i pewnie nie pierwszy i nie ostatni raz ją zdradził...a on sprawia wrażenie takiego, co na każda poleci...ale Casey też czasami jest chamska...i nie wiem co się słucha tej całej prezydent...dla niej zdrada to nic...dziwna dziewczyna...

Dobry jest Calvin: I'm not gay...I just.... ;D

No i współlokator...Dale wymiata. :D

I też trochę dziwna była reakcja tego chłopaka dziewczyny, co ją Rusty opluł...gorsze dla niej powinno byc to, że wszyscy piją jej z pępka...

Najlepszy dialog wg mnie jak Rusty i Cappie rozmawiają o Casey:

Rusty:How do you know her?
Cappie:ee...In the biblical sense...
Rusty:Oh...from church...

Myślałam, że padnę, szczególnie po minie Cappie'go. :hah:
Ostatnio edytowano 15 lip 2007, o 22:14 przez Paulina, łącznie edytowano 1 raz
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 15 lip 2007, o 22:20


Paulina napisał(a):Rusty:How do you know her?
Cappie:ee...In the biblical sense...
Rusty:Oh...from church...

Myślałam, że padnę, szczególnie po minie Cappie'go. :hah:

Faktycznie, to było rewelacyjne, wcześniej miało się przynajmniej nadzieję, że Rusty będzie chociaż inteligentny :what:
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 15 lip 2007, o 22:22


Inteligentny to on jest, ale widac, że mało doświadczony...tak samo z tym The Beaver jak wypalił TV Show. :P
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 15 lip 2007, o 22:46


Paulina napisał(a):Rusty:How do you know her?
Cappie:ee...In the biblical sense...
Rusty:Oh...from church...


To było genialne ;D

Trish napisał(a):Faktycznie, to było rewelacyjne, wcześniej miało się przynajmniej nadzieję, że Rusty będzie chociaż inteligentny :what:


Rusty jest raczej z tych inteligentnych, po prostu nie wziął pod uwagę w ogóle takiej możliwości rozmowy o jego siostrze :hihi:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 16 lip 2007, o 00:42


No niech wam będzie, ale mi chodzi o bardziej ogólne wrażenie, a on raczej wydaje się być bardziej kujonem niż geniuszem [cytowanie statystyk].
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 16 lip 2007, o 01:19


Ok, obejrzałam :D

cytaty [z FF wzięte, ale zgadzam się, że były najlepsze]

Rusty: (Talking about Casey) How do you know her?
Cappie: Uh, in the biblical sense.
Rusty: Oh, from Church.
Cappie: Yea you could say I've been in her church.

Casey: You and I, we've always stayed in our respected worlds. I never crashed one of your gay camp sleepovers.
Rusty: Wilderness Excursions!
Casey: Whatever!

Cappie: Give us a second, Pledge.
Rusty: Pledge? Is that a part of the whole hazing thing?
Cappie: No, I just can't remember his name.


W ogóle Cappie jest genialny :D niby niczym się nie przejmuje, nie zależy mu na Casey, ale ta mina po tym jak wyszła z jego pokoju mówiła wszystko.
Poza tym sam w sobie jest hot :P nie może z twarzy, ale włosy i ubiór *_* :D
Sama Casey mnie trochę denerwowała, że daje sobą tak manipulować, ale mam nadzieje, że się dziewczyna opamięta i zostawi Evana :P
A Rusty? on i tequila to świetne połączenie :hah: jest takim typowym geek, ale się wyrobi :P

Ogólnie stwierdzam, że warto było czekać na odcinek :P takiego serialu właśnie mi było trzeba :D
Ostatnio edytowano 16 lip 2007, o 01:20 przez bluevein, łącznie edytowano 1 raz
Want your bad romance.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 16 lip 2007, o 08:16


bluevein napisał(a):Poza tym sam w sobie jest hot :P nie może z twarzy, ale włosy i ubiór *_* :D

Dokładnie :D Sama sie sobie na początku dziwiłam, że zakwalifikowałam go jako 'hot' :P bo z twarzy jest może nie brzydki, ale... niewyraźny :P Ale nadrabia właśnie resztą :D

A co do Rusty'ego to ja bym tak skrajnie go nie szufladkowała 'geniusz' czy 'kujon', bo on jest inteligentny, ale nie kuje (te statystyki, ktore cytował to moim zdaniem świadczą bardziej, że nie ma co robić w wolnym czasie :P) a to, że czasem czegoś nie zaczai (church :P) to skutek tego, że całe życie był wyalienowany i zadawał sie z ludzmi z Wilderness Excursions :P
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 16 lip 2007, o 11:52


aja napisał(a):Dokładnie :D Sama sie sobie na początku dziwiłam, że zakwalifikowałam go jako 'hot' :P bo z twarzy jest może nie brzydki, ale... niewyraźny :P Ale nadrabia właśnie resztą :D


Gut, bo nie jestem teraz w tym sama :D możemy razem się nim trochę pozachwycać :P

A co do statystyk Rustiego, to przyznam, że mi tym chłopak zaimponował :P
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 16 lip 2007, o 13:49

Wiecie co, po pierwszej scenie [bokserki i kapelusz] z pewnością nie uznałabym Cappie'ego za hot, bo wyszedł tam śmiesznie, ale potem już bardziej... Na razie jeszcze go do końca nie zakwalifikowałam, ale czuję, że po 2 odcinku, dołączę do waszego klubu :P
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x01 - Pilot
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.