Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x01 - Pilot » Zakończone Seriale » Greek • seriale forumtv.pl

2007

<<

Dżukuś

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 6

Postdodano 9 sie 2007, o 01:53

Obejrzałem pilota i muszę przyznać, że serial zapowiada się dosyć fajnie.

Szkoda tylko, że są tylko angielskie napisy ;(
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 16 sie 2007, o 19:15


Wreszcie oglądnąłem tego pilota... i zostałem pozytywnie zaskoczony :) Fajny klimat! Bede dalej ogladał :) mam nadzieje ze bardziej sie rozkreci. Tylko szkoda ze napisy sa tlumczone tak powoli :(
trust him... he's a doctor!
<<

suzi1983

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 20 sie 2007, o 20:59


Obejrzalam raz i chce wiecej!!!

:D Prosze Was podajcie mi skad moge zasysac kolejne odcinki...... Na osle sa tylko 4.... Cos mi sie obilo o hdtv, jednak nie moge tego znalezc...

Baaardzo prosze o linka :hug:

Pozdrawiam cieplutko :)
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 20 sie 2007, o 22:37

<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 28 sie 2007, o 09:36


W końcu obejrzałam Pilota.
Najbardziej podobała mi się końcówka. Już śmiać mi się chciało na samą myśl, że Cappie podaje Rusty'emu tego drinka :D

Trish napisał(a):było widać, że było mu przykro, gdy Casey zwiewała z jego pokoju rano, no ale na szczęście reszta braci ją załatwiła


ooo dokładnie, nie ujęłabym tego lepiej :D
Ostatnio edytowano 28 sie 2007, o 09:37 przez justin, łącznie edytowano 1 raz
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

shog15

Nowy użytkownik

Posty: 1

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 28 wrz 2007, o 13:33

Bardzo mi sie podboa ten serial...


:D serial zajebisty.. wrwescie cos dla mlodziezy xD mam nadzieje ze bedzie cos pdobego do THe OC :P buzka pzodrawim :]
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 30 wrz 2007, o 10:38

Re: Bardzo mi sie podboa ten serial...


shog15 napisał(a)::D serial zajebisty.. wrwescie cos dla mlodziezy xD mam nadzieje ze bedzie cos pdobego do THe OC :P buzka pzodrawim :]


Szczerze, to serial jest o zupełnie innej tematyce niż The O.C. :P
Ostatnio edytowano 30 wrz 2007, o 10:38 przez alkalines, łącznie edytowano 1 raz
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 30 wrz 2007, o 16:37


po przeczytaniu waszych komentarzy nabralam ochoty na obejrzenie tego serialu i tak zrobie :)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez wolnaamerykanka, łącznie edytowano 3 razy
Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

top-michal

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 30 wrz 2007, o 18:04


Serial naprawde fajowy:)
tylko szkoda że nie ma napisów do odcinków 7-10:(
<<

alkalines

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 254

Postdodano 1 paź 2007, o 19:41


wolnaamerykanka napisał(a):po przeczytaniu waszych komentarzy nabralam ochoty na obejrzenie tego serialu i tak zrobie :)


Koniecznie musisz obejrzeć. :D
damn you smell good like home and you make a exellent coffee.
<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 19 kwi 2008, o 21:12


Plujka.
Cappie jest świetny.
<<

amber1000

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 21 kwi 2008, o 13:23

Re: 1x01 - Pilot


hej chcialam sie dowiedziec czy sa dwie wersje 1 odcinka czy trafilam moze na felerna wersje. Pierwszy odcinek ogladalam na mtv nie zbyt dokladnie ale z tego co pamietam byla scena gdzie wybierali z Kappa tau ludzi do swojego bractwa (byli wtedy na kacu), druga scena kiedy C mowi E ze sa kwiata a trzecia scena to jak w wc C wciagnela do toalety R i ona nerowo czegos szukala wtedy C zapytala sie chyba co robi. Nie wiem czy mi sie te sceny przysnily wtedy ale chyba nie czy ktos moglby mi powiedziec jaka wersja bedzie z tymi wszystkimi scenami. Dzieki

Aaaa i jeszcze 2 sceny mi sie przypomnialy:
1. Jak rusty poszedl na impreze dla inz i tam zagadal do jakies dziewczyny i ona tak dziwnie mu odp albo sie spokjrzala.
2. To jak rusty przyszedl do domu zbz i chyba wszedl na gore gdzie dziewczyny zaczely krzyczec i dowiedizaly sie ze C ma brata.

Mam wrazenie ze brakuje mi kilku scen
<<

Seti

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Postdodano 21 kwi 2008, o 17:17

Re: 1x01 - Pilot


amber1000 napisał(a):hej chcialam sie dowiedziec czy sa dwie wersje 1 odcinka czy trafilam moze na felerna wersje. Pierwszy odcinek ogladalam na mtv nie zbyt dokladnie ale z tego co pamietam byla scena gdzie wybierali z Kappa tau ludzi do swojego bractwa (byli wtedy na kacu), druga scena kiedy C mowi E ze sa kwiata a trzecia scena to jak w wc C wciagnela do toalety R i ona nerowo czegos szukala wtedy C zapytala sie chyba co robi. Nie wiem czy mi sie te sceny przysnily wtedy ale chyba nie czy ktos moglby mi powiedziec jaka wersja bedzie z tymi wszystkimi scenami. Dzieki

Aaaa i jeszcze 2 sceny mi sie przypomnialy:
1. Jak rusty poszedl na impreze dla inz i tam zagadal do jakies dziewczyny i ona tak dziwnie mu odp albo sie spokjrzala.
2. To jak rusty przyszedl do domu zbz i chyba wszedl na gore gdzie dziewczyny zaczely krzyczec i dowiedizaly sie ze C ma brata.

Mam wrazenie ze brakuje mi kilku scen

Też to zauważyłem! Odcinek który jest w internecie jest krótszy o parę minut, tak samo myślę że jest z kolejnymi bo np. było wspomniane że Rusty idzie na ceremonię wyboru wielkiego brata, ale nic poza tym nie było, a parę odcinków później była już mowa że Cappie jest starszym bratem Rusty'ego.

[*]Heath Ledger[*]

<<

amber1000

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 21 kwi 2008, o 19:41

Re: 1x01 - Pilot


Seti napisał(a): Też to zauważyłem! Odcinek który jest w internecie jest krótszy o parę minut, tak samo myślę że jest z kolejnymi bo np. było wspomniane że Rusty idzie na ceremonię wyboru wielkiego brata, ale nic poza tym nie było, a parę odcinków później była już mowa że Cappie jest starszym bratem Rusty'ego.


Tez to zauwazylam wlasnie. Wycieli kilka waznych fragmentow. Chyba mimo wszystko bede tez ogladac na mtv bo gdyby nie mtv to bym niektorych scen nie widziala ktore byly dosyc istostne miedzy innymi, ze C i E sa kwita bo w kolejnych odc o tym E wspominal.

A co do cermoni to chyba ten moment jak jak rusty sie ubieralam i przyszla C i tez wlasnie zauwazylam ze nie pokazali kto jest jego starszym bratem no ale mozna sie domyslic ze cappie.

A jeszcze jedno zauwazylam ze Dale i Rusty mieszkaja w innym pokoju niz na poczatku. Kiedys (chyba tylko odc 1 ) przy drzwiach nie bylo szafy bo ciana byla krotsza i mieli inne lozka oraz meble :)
<<

Seti

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 73

Postdodano 21 kwi 2008, o 21:30

Re: 1x01 - Pilot


amber1000 napisał(a):
Seti napisał(a): Też to zauważyłem! Odcinek który jest w internecie jest krótszy o parę minut, tak samo myślę że jest z kolejnymi bo np. było wspomniane że Rusty idzie na ceremonię wyboru wielkiego brata, ale nic poza tym nie było, a parę odcinków później była już mowa że Cappie jest starszym bratem Rusty'ego.


Tez to zauwazylam wlasnie. Wycieli kilka waznych fragmentow. Chyba mimo wszystko bede tez ogladac na mtv bo gdyby nie mtv to bym niektorych scen nie widziala ktore byly dosyc istostne miedzy innymi, ze C i E sa kwita bo w kolejnych odc o tym E wspominal.

A co do cermoni to chyba ten moment jak jak rusty sie ubieralam i przyszla C i tez wlasnie zauwazylam ze nie pokazali kto jest jego starszym bratem no ale mozna sie domyslic ze cappie.

A jeszcze jedno zauwazylam ze Dale i Rusty mieszkaja w innym pokoju niz na poczatku. Kiedys (chyba tylko odc 1 ) przy drzwiach nie bylo szafy bo ciana byla krotsza i mieli inne lozka oraz meble :)

O pokoju też myślałem, ale jednak jak dokładniej badałem sprawę to doszedłem do wniosku że to ten sam. O tym że bratem Rusty'ego został Cappie dowiadujemy się gdy Casey pomaga umówić brata na randkę, wtedy to na ulicy spotyka Ich Cappie i każe wybrać R, "musisz sam wybrać. Idziesz z siostrą, czy z bratem?" jakoś mniej więcej tak to szło, wtedy już oczywistym jest fakt że C jest mentorem R. W późniejszych scenach też było o tym wspomniane, lecz samej ceremonii nie było, tak więc przychodzi mi na myśl wniosek czy nie jest to tak samo jak z rozmową C i E w restauracji.

[*]Heath Ledger[*]

<<

amber1000

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 23 kwi 2008, o 20:21

Re: 1x01 - Pilot


Seti napisał(a): O pokoju też myślałem, ale jednak jak dokładniej badałem sprawę to doszedłem do wniosku że to ten sam. O tym że bratem Rusty'ego został Cappie dowiadujemy się gdy Casey pomaga umówić brata na randkę, wtedy to na ulicy spotyka Ich Cappie i każe wybrać R, "musisz sam wybrać. Idziesz z siostrą, czy z bratem?" jakoś mniej więcej tak to szło, wtedy już oczywistym jest fakt że C jest mentorem R. W późniejszych scenach też było o tym wspomniane, lecz samej ceremonii nie było, tak więc przychodzi mi na myśl wniosek czy nie jest to tak samo jak z rozmową C i E w restauracji.


No ja jednak mysle ze to nie ten pokoj poniewaz w 1 odc za drzwiami nie ma miejsca zeby stala szafa natomiast w innych odcinach ona jest. Maja tez inne biurka i inne lozka. http://www.sendspace.com/file/yj7byc tutaj jest print screen pokoju R

Pamietam te sceny jak mowil o tym, ze jest jego bratem. Nie wiem czy w necie sa uciete odcinki czy tylko ten 1 :)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 21 lip 2008, o 23:20

Re: 1x01 - Pilot


trochę spoilerujecie ale skoro to pilot to można pofantazjować tylko nie zapominajcie o tagach [ spoiler ] na przyszłość :)

Serial fajny właśnie oglądam 9 odcinek.
Plujka fajne przezwisko a Cappie sympatyczny gość ;d
Obrazek
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 24 kwi 2009, o 09:53

Re: 1x01 - Pilot

Ale ten serial jest świetny! xD Bardzo mi sie pilot podobał i zaczynam nadrabiać. ^^

Wszystko było fajne, coś w stylu American Pie, ale bez żadnych pomysłów tracenia dziewictwa. :P

Przechodząc do rzeczy; Rusty jest fajny, strzały z tequilą były świetne. :D I jak zlizywał sól. xD

Cappy jest fajny, kocha Casey, tylko jest ten cały Evan. Ciekawe co zrobi Rusty'emu. :D

Bardzo fajne sceny z tym chłopakiem - przyjacielem Rusty'ego, który uciekał z domu. :D

I ogólnie to musze podziękować just za polecenie. ^^ :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do 1x01 - Pilot
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.