Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

1x01 - Pilot » Zakończone Seriale » Kyle XY • seriale forumtv.pl

2006

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 cze 2007, o 13:51

1x01 - Pilot

Tajemniczy nastolatek, ktorego cechą charakterystyczną jest brak pępka, budzi się nago w lesie na obrzeżach Seattle. Po wejściu do miasta zostaje aresztowany przez policję, która nie potrafi jednak zidentyfikować go, gdyż nie ma go w żadnych kartotekach ani nie znajduje się na listach osób zaginionych, a on sam nie potrafi mówić. Zostaje więc odesłany do zakładu poprawczego, gdzie uczy się jak jeść, pić i wykonywać inne podstawowe czynności. Do tego niezwykłego przypadku zostaje wezewana psycholog - Nicole Trager, która rozpoczynają z nim terapie, postanawia nazwań go Kyle.
Nicole jest na tyle zafascynowana tym przypadkiem, że postanawia na parę dni przyjąć Kyle'a u siebie w domu. Jednak po paru dniach, kiedy Kyle nauczył się już podstawowych zachowań społecznych, Nicole prosi swoją rodzinę - męża Stephen'a i dzieci: Lori i Josh'a, aby Kyle mógł zostać z nimi jeszcze dłużej, gdyż chce zbadać go dokładniej, zważywszy ich chłopak wykazuje niezwykłe zdolności rozwiązując godzinny test na IQ w zaledwie 5 minut, nie popełniając przy tym żadnego błędu. Poza tym, badanie MRI wykazuje, że ich Kyle używa ponad 80% swojego mózgu, podczas gdy normalny człowiek wykorzystuje zaledwie 7&.
Rodzina Trager'ów z każdym dniem coraz bardziej zżywa się z Kyle'm.

Data emisji: 26 czerwca 2006

***
Taka typowo amerykańska była ta końcówka, w której wszyscy zgadzają się, żey Kyle został, ale mimo wszystko strasznie podobał mi sie pilot :D Najlepsze było 'Yo! Juice me!' :hah:
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 10 cze 2007, o 22:42


Obejrzałam dzisiaj pilot w ramach poszukiwania nowego serialu ;) (akurat w mioch ulubionych serialach sezony dobiegły końca i to masowo ;(
Ale do rzeczy - Kyle XY zapowiada sie naprawdę i nieźle i już czuję, że sie wciągnę :P
aja napisał(a):Najlepsze było 'Yo! Juice me!
- to było genialne, myślałam, że sie popłaczę ze śmiechu ;D Dobra scena była też jak Kyle wystraszył syna Nicole i wypadło mu pisemko tuż pod nogi mamusi :)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez ariena, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 10 cze 2007, o 22:49


ariena napisał(a):Dobra scena była też jak Kyle wystraszył syna Nicole i wypadło mu pisemko tuż pod nogi mamusi :)

To też było świetne, chyba przy tym bardziej sie śmiałam niz przy Yo! Juice me! :P

A scena, w której Kyle niesie schlaną Lori do domu strasznie, ale to strasznie przypominała mi scene z OC, jak Ryan niósł Marisse. Niepodobała mi sie tylko ostatnia scena - taka maxymalnie amerykańsko-słodko-kiczowata - cała rodzinka wspólnie bez słów zgadza sie, żeby jakis dziwiak z amnezją u nich mieszkał :P

A w serial na pewno sie wciągniesz :D Ja obejrzałam 10 odcinków w jeden dzien :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 11 cze 2007, o 12:46


Ja podobnie jak Ariena szukam nowych seriali i powiem, że po obejrzeniu pilota juz ściągam kolejne odcinki zapowaida sie bardzo fajny serial :D
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 12 cze 2007, o 12:16


Ja pilota ogladalam juz w zeszlym roku i od pierwszych kilku minut strasznie mi sie spodobal!! Bardzo mi sie podobaly spostrzezenia Kyle'a co do sposobu zycia na Ziemi :D
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 14 cze 2007, o 23:09


wogóle nie miałem zamiaru oglądac tego serialu, no ale nudziło mi się więc zobaczyłem. No i bardzo się zdziwiłem bo sądziłem, że ten serial będzie bardzo kiepski, no ale było odwrtonie, zapowiada się ciekawie, mam nadzieje, że dalej będzie lepiej
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 15 cze 2007, o 19:40


Z tego samego powodu zaczęłam kilka dni temu oglądać ten serial i tak samo zareagowałam. Serial jak dotąd naprawdę super
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 17 cze 2007, o 12:49


Pierwszy odcinek...podobał mi się lecz mnie jakoś za specjalnie nie powalił. Chyba po tych waszych opiniach oczekiwałam więcej od pilota :D Choć mam zamiar oglądać serial dalej, to jest pewne :D
aja napisał(a):o też było świetne, chyba przy tym bardziej sie śmiałam niz przy Yo! Juice me! :P


Ja uśmiałam się i przy tym i przy tamtym :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 3 lip 2007, o 18:58


trochę dziwny ten serial... jakoś tak bardzo mnie nie wciągnął ten pierwszy odcinek, ale zobaczymy jak będzie dalej ;)
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 3 lip 2007, o 19:04


Sophia napisał(a):Ja pilota ogladalam juz w zeszlym roku i od pierwszych kilku minut strasznie mi sie spodobal!! Bardzo mi sie podobaly spostrzezenia Kyle'a co do sposobu zycia na Ziemi :D


Ja tez i dlatego już wiele nie pamiętam, ale wiem, że szczególnie początki były zabawne :D

"Yo! Juice me!" to zdecydowanie był tekst odcinka :hah:
<<

HeroSHI

Postdodano 5 lip 2007, o 11:32


Taak bardzo dobry odcinek jak na pilota - też od razu zaczęłam ściągać następne epi ;)

Na tym odcinku zrobiłam aż 3 vid do youtube ;D

Oczywiście - Juice Me - najlepszy moment :]
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 23 lip 2007, o 00:35


Strasznie dziwny ten serial, wlassnie scaignalem cala serie iogladnalem pilota. Musze powedzec ze bez fajerwerkow. Takie to wszstko dziwne, same krecenie scen jest dziwne..
Obrazek
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 23 lip 2007, o 14:55


Postanowiłem obejrzeć pilota i nawet mi się spodobał ... jest dużo śmiesznych sytuacji, jak wspomniana już scena z końca odcinka czy z pisemkiem ... zaraz obejrzę drugi odcinek.
<<

buli_tychy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 33

Postdodano 7 wrz 2007, o 15:52


podoba mi się ten serial :D
PeAcE 'n' LoVe ~ JaH Bless ^^

Obrazek
WNB - Boże Prowadz
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 6 sty 2008, o 16:23

Re: 1x01 - Pilot


Właśnie oglądam pilota,taki sobie-myślałam,że będzie to coś lepszego,zobaczę jaki będzie następny odcinek-może lepszy.
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/
<<

baszak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 60

Lokalizacja: cela 18

Postdodano 7 sty 2008, o 12:24

Re: 1x01 - Pilot


Nawet fajny byl na 80% :)
:):):)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 22 lut 2008, o 02:59

Re: 1x01 - Pilot


Jestem po pilocie, choć serial zaczął się dość dawno. ;p Miałem jakieś mieszane uczucia co do tytułu, ale jak ściągnąłem sobie bo nie miałem co oglądać kajla to mi się bardzo spodobał. Świetny serial. Scena przy stole jak kajlowi się zachciało pić i zawołał "joł" była świetna. :D Sam się zdziwiłem że potrafi mówić. ;D
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 kwi 2008, o 17:40

Re: 1x01 - Pilot

Jak na pierwszy odcinek jest nieźle - śmiechowo i ciekawie. Mimo tego, że niektóre pomysły są żałosne to całość wypada nieźle. Najlepszy moment był wtedy jak Kyle był na imprezie. Stave jest podobny do Mela Gibsona ;)

 


  • Podobne tematy do 1x01 - Pilot
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.