Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x01 - Pilot » Zakończone Seriale » The Shield • seriale forumtv.pl

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 30 cze 2013, o 11:49

1x01 - Pilot

Spoiler:


Data emisji:
12.03.2002r.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 3 lip 2013, o 00:07

Odp: 1x01 - Pilot


Wow, nie spodziewałem sie czegoś takiego! Było świetne. A końcówka miażdżąca i wgniatająca w fotel!

Świetna główna postać. Chiklis at his best. Poza tym bohaterowie są okej, zobaczymy jacy będą dalej. Walton Goggins <3

Sprawa odcinka wciągająca, dobre przesłuchania.

Oby było równie ciekawie dalej.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 lip 2013, o 02:09

Odp: 1x01 - Pilot


A ja się właśnie czegoś takiego spodziewałem! Naturalistyczno - dokumentalny styl jak nasuwający na myśl The Wire. Zero kompromisów tylko brutalna rzeczywistość. Do tako szarzy bohaterowie, każdy z wadami i posiadającymi brudną przeszłość. No i główni bohaterowie to skorumpowani gliniarze. Takie coś się musi podobać.

Też się ciesze z Woltona Gogginsa :D Chilks jest świetny, podobno jego rola życia, co można już zauważyć. Ja jeszcze zwróciłem uwagę na Catherine Dent, CCH Punder i Kennetha Johnsona. Jacy ci wszyscy tutaj młodzi są!

Sprawa odcinka też mi się podobała - mocne rozpoczęcie z pedofilami w roli głównej. Sceny przesłuchań pełne napięcia, szczególnie jak Vic wszedł i wyłączył kamerę. Już nie mogę się doczekać by zobaczyć co dalej.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 3 lip 2013, o 14:26

Odp: 1x01 - Pilot


Łoł, mocny początek!
Świetne postacie. Vic Mackey - bezwzględny glina, który zrobi wszystko dla swojego dobra. Nie zawahał się nawet przed zabiciem innego policjanta, który miał na niego donieść. David Aceveda, który chce zniszczyć Vica ale jak trzeba to idzie po niego żeby pomógł z przesłuchaniem. Shane Vendrell i Curtis Lemansky - dwie znajome twarze (Kozik z 'SoA' i Boyd z 'Justfied') zapowiadają się bardzo ciekawie. Dutch Wagenbach i Claudette Wyms tworzą ciekawą parę. On jeszcze nie do końca się wpasowuje, ona pokazuje mi co i jak.
Sprawa z pedofilami mocna. Jeden woli je około 12 lat, 'bardziej dojrzałe', a drugi woli małe dziewczynki. Aż słabo się robi człowiekowi. Ale Dutch fajnie rozegrał przesłuchania, a jak Vic wkroczył do akcji to już poszło jak z płatka.
Nie wiem jeszcze jak się zapatrywać na motyw 'dirty cop' bo nie jest to coś za czym przepadam. Ale Michael Chiklis jak na razie jest świetny, więc może zmieni moje zdanie :D
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 3 lip 2013, o 20:53

Odp: 1x01 - Pilot


Obejrzałem jak na razie 7 minut, a już Chiklis mnie rozbraja! :)
Świetny początek i kilka znanych twarzy z innych seriali. :P Walton Goggins :hearth

EDIT:
Wow, co za zakończenie 1 odcinka. :) Nie spodziewałem się totalnie, na pewno zachęciło mnie to do sięgnięcia za kolejne epizody. :P

Sprawa z pedofilami mocna, sceny przesłuchań były super ciekawe. Dutch ładnie to rozgrywał.
Vic Mackey jest niesamowicie interesującą postacią, już nie mogę się doczekać jeszcze większego rozwinięcia tej postaci.

Już powoli przedstawiono nam wątki, które będę się rozwijać w całym sezonie.
Próba pozbycia się Vica przez nowego kapitana, wpasowanie się Dutcha w zespół.

Bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się na taką akcję z nadrabianiem The Shield. :)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 10 lip 2013, o 18:08

Odp: 1x01 - Pilot


Serial mnie zaciekawił. Pierwszy odcinek od razu ostra akcja.
Minusem jest, że mam jakąś wersję z niską jakością obrazu ...

A najbardziej zdziwiła mnie akcja z psią kupą w biurku Dutcha.
Nie spodziewałem się, że Claudette to zrobi :).
Przynajmniej tak wynika z ujęcia pod koniec odcinka.
Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni w następnych odcinkach, w szczególności za co ludzie lubią takiego dupka jakim jest Vic.
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 lip 2013, o 23:04

Odp: 1x01 - Pilot


To jest serial sprzed ponad 10 lat, raczej nie będzie hdtv ripów :)
<<

torrent

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 165

Postdodano 13 lip 2013, o 14:39

Odp: 1x01 - Pilot


no wersja jest słabej jakości, ale idzie oglądać.
Nawet to ma swój urok :).
Obejrzałem pilota i powiem, że nadal nie rozumie fenomenu Vica.
Taki typowy dupek.

 


  • Podobne tematy do 1x01 - Pilot
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.