Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1x01 - Pilot (Spartacus: Blood and Sand) » Zakończone Seriale » Spartacus • seriale forumtv.pl

Zdradzony i zniewolony przez swoją ojczyznę odradza się jako wojownik o imieniu Spartacus

Podobał Ci się serial Spartacus?

Zdecydowanie TAK!
12
80%
Nie wiem jeszcze
2
13%
Stanowcze NIE!
1
7%
 
Liczba głosów : 15
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 lip 2009, o 19:17

1x01 - Pilot (Spartacus: Blood and Sand)

Co sądzicie o serialu Spartacus?


The world of gladiators comes to life as the Roman Empire's most brutal fighters clash in the ultimate arena. "Spartacus," an entirely new twist on the ancient legend, will utilize virtual environments giving it a unique graphic novel look and style, along with a fresh narrative approach.
Ostatnio edytowano 24 sty 2011, o 21:56 przez Czesiek_PL, łącznie edytowano 1 raz
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 lip 2009, o 19:33

Re: Spartacus


Pierwsze zdjęcia

Nie sądziłem że to będzie aż tak dobrze wyglądać. Przez te zdjęcia Spartacus jest jednym z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie seriali.

Jeszcze więcej zdjęć + trailer
<<

serialnik

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 102

Postdodano 27 lip 2009, o 20:20

Re: Spartacus


"This! Is! Starz!!!" - na pewno obejrzę, mimo opinii, że jest to kopia "300". Produkcja wygląda znakomicie.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 wrz 2009, o 13:45

Re: Spartacus


Znakomicie to mało powiedziane. W końcu doczekałem się duchowego następcy Rzymu :)

Nowe zdjęcie promocyjne
Info po polsku.
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 27 wrz 2009, o 16:38

Re: Spartacus


Zapowiada się naprawdę dobry serial. Z pewnością nie ominę tej produkcji. Myślę, że ten serial przebije zdecydowanie Rzym.

Obrazek

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 sty 2010, o 21:16

Odp: Spartacus


1x1 - Serial się nieźle zapowiada chociaż do Rzymu jak na razie daleko i nie powinno się tych dwóch seriali porównywać. Przynajmniej na razie. Spartacus to dla mnie takie serialowe 300 - piękne sceny walki, artyzm w każdym ujęcie, filtry graficzne i pięknie zaprezentowana krew i brutalność. Slow motion jest wszechobecne i czasem denerwuje. Seksu jest nawet więcej niż w Rzymie. Pierwszy odcinek był jak na razie wstępem gdzie poznawaliśmy głównego bohatera i to jak dostał się do niewoli. Ciekawe tylko jak będzie dalej wyglądać wątek fabularny. Wiadomo powstanie itd. ale co poza tym. Premiera mocna - odemnie 8/10.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 24 sty 2010, o 15:40

Odp: Spartacus


Właśnie oglądnąłem pierwszy odcinek i jestem nieco zaskoczony. Oglądało się fajnie, zawsze lubiłem oglądać produkcje, które nawiązują do Starożytnego Rzymu. Plus oczywiście za głównego bohatera i za moją kochaną Lucy Lawless :P Zaskoczony byłem tym, że stacja zamówiła drugi sezon bo myślałem, że będzie to produkcja jednosezonowa ukazująca wszelkie poczynania Spartacusa. A tak to będzie nam dane poczekać do zakończenia, które wiemy jak pewnie będzie wyglądało :) Ciekawe co scenarzyści wymyślą podczas tych dwóch sezonów. Denerwowało mnie jedynie to jak ukazano krew... strasznie sztucznie do wyglądało. Widać w tym serialu chyba tylko aktorzy są prawdziwi :P Reszta to grafika komputerowa.
trust him... he's a doctor!
<<

const

Nowy użytkownik

Posty: 8

Ulubiony serial:
profit

Postdodano 25 sty 2010, o 22:51

Odp: Spartacus


O ja, święta prawda, choć i do aktorów nie ma pewności. Bo brody i inne części cała takie jakieś sztuczne momentami ;)

w tym przypadku choć, nie chodź. choć - chociaż, nie chodź- chodziaż.//justin
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 1 lut 2010, o 17:02

Odp: Spartacus: Blood and Sand


Obejrzałem w końcu dwa pierwsze odcinki (czekałem aż wyjdą w HD) i jestem zachwycony, choć faktycznie ta krew w niektórych momentach jest naprawdę sztucznie ukazana. Ale serial jest świetny i wciągający. Sporo znanych twarzy co cieszy. Serial ciekawie zrealizowany, jak dla mnie warto oglądać dalej, produkcja ta zdecydowanie trafia na moją listę.

Obrazek

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 1 lut 2010, o 18:32

Odp: Spartacus: Blood and Sand


Ja właśnie zamierzam sobie obejrzeć dwa pierwsze odcinki Spartacusa :P , ale najpierw muszę zaliczyć sesję. :D
<<

Antenelles

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 22 lut 2010, o 15:53

Odp: Spartacus: Blood and Sand


Ja jestem po 5 odcinkach ;] i jest to HIT !!!!!!!!!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 24 lut 2010, o 01:52

Odp: Spartacus: Blood and Sand


Właśnie obejrzałem pierwszy odcinek i tak jak myślałem, jestem bardzo zadowolony. :P
Było dużo świetnie zrealizowanych walk, piękne i artystyczne ujęcia, piękne kobiety. :D
Sztuczna krew w niektórych ujęciach trochę raziła, ale nie jest ona żadnym problemem dla mnie.
Główna postać podoba mi się, gra aktorska jest na dobrym poziomie.
W tym tygodniu powinienem nadrobić wszystkie wyemitowane do tej pory epizody. :D
<<

Azazel

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 61

Lokalizacja: Koszalin

Postdodano 24 lut 2010, o 21:05

Odp: Spartacus: Blood and Sand


Świetny serial mimo wielu komputerowych wstawek, napewno nie wyszedł im widok areny z góry.
Niezła fabuła i jak eLMaQ pisał niezłe walki, oczywiście oglądam 720p, wygląda naprawdę super.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 lut 2010, o 21:31

Odp: Spartacus: Blood and Sand


Jestem po trzech odcinkach i dzisiaj się biorę za następny. Pilo mnie nie wkręcił(chociaż dobrze się oglądało), ale teraz jest lepiej. Jak Azazel piszę - w 720p serial wygląda pięknie, obejrzę to co mam na kompie i resztę już tylko w HD. Komputerowe wstawki(chodzi o efekt krwi) są miłe dla oka, w pierwszym odcinku było ich na prawdę sporo, ale teraz jest ich kilka na epizod i tylko podkreślają najlepsze ujęcia. Jak dla mnie miodzio :) Mam nadzieje, że później fabułę się rozwija i jest mniej wątku Sury.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 24 lut 2010, o 23:37

Odp: Spartacus: Blood and Sand


Ja też oczywiście oglądam w 720p. :P
Końcowa walka w piątym odcinku mnie zmiażdżyła. :D
Rewelacyjna, emocjonująca. Teraz z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój sytuacji.
<<

Lowrey23

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Ulubiony serial:
Chuck

Postdodano 3 mar 2010, o 20:11

Odp: Spartacus: Blood and Sand


1x06 "Delicate Things" 9/10

Znakomity odcinek. Batiatus przegina pałę i mam nadzieję, że skończy na widelcu Spartakusa. Śmierć Barci i Sury, naprawdę tego się nie spodziewałem. W dodatku mam wrażenie, że to Batiatus zlecił zabicie Sury, aby zatrzymać Spartakusa u siebie. Spartakus zwierzył się swojemu najlepszemu kumplowi Varro, o tym, co zamierza zrobić. Mimo, że ten odcinek był trochę smutniejszy od pozostałych, to miałem niezły ubaw z Pietrosa, gdy dowiedział się, że Barca został uwolniony, a tu taka szkoda dla niego, że jego partner nie żyję :huh:

W sumie po tym odcinku można zadać sobie 2-3 pytania.

- Ciekawe, czy Crixus dowie się o podstępach Ashura i o tym jak został potraktowany jego najlepszy kompan, Barca przez Batiatusa.

- Ciekawi mnie, czy Doctore domyślał się, co planuję Spartakus, w chwili, gdy podchodził do Batiatusa.

- No i czy Doctore, przyłączy się do ekipy Spartakusa?

No to tyle, bo GangBangu komentował nie będę

P.S Mam nadzieję, że to odpowiedni temat do dyskusji :-)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 3 mar 2010, o 23:21

Re: Odp: Spartacus: Blood and Sand


Lowrey23 napisał(a):W dodatku mam wrażenie, że to Batiatus zlecił zabicie Sury, aby zatrzymać Spartakusa u siebie.

I bardzo dobre masz wrażenie. :P Ten jego uśmiech jak odwrócił się do żony. A to kawał drania, a zacząłem już go lubić.

Lowrey23 napisał(a):- Ciekawe, czy Crixus dowie się o podstępach Ashura i o tym jak został potraktowany jego najlepszy kompan, Barca przez Batiatusa.

Na pewno się dowie i coś czuję, że niezły wątek się z tego wykluje. Nie sądziłem, że Barca mówi prawdę i rzeczywiście zabił tego chłopca, po tych wszystkich scenach z Pietrosem. Swoją drogą świetna była walka Barcy, szkoda, że już go nie zobaczymy na arenie.

Lowrey23 napisał(a):- Ciekawi mnie, czy Doctore domyślał się, co planuję Spartakus, w chwili, gdy podchodził do Batiatusa.

Moim zdaniem się domyślał, już szykował swój bicz, ale gdy się okazało, że ich napadnięto, to zrezygnował.

Lowrey23 napisał(a):P.S Mam nadzieję, że to odpowiedni temat do dyskusji :-)

Jak najbardziej odpowiedni, szkoda, że Spartacus nie ma własnego działu. :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 maja 2010, o 16:04

Odp: Spartacus: Blood and Sand

Powstanie prequel opowiadający o Batistatusie. Premiera w styczniu.
Więcej info tutaj
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x01 - Pilot (Spartacus: Blood and Sand)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Blood and Sand



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.