Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Prezent dla mamy na 70 te urodziny Off-topic 79
Buty na zimę Off-topic 41

1x01 - Pilot (Sons of Anarchy) » Zakończone Seriale » Sons of Anarchy • seriale forumtv.pl

2008

Opiekun: Czesiek_PL

Informacja
Serial opowiada o losach klubu motocyklowego Sons of anarchy, który oprócz przykrywki czyli warsztatu samochodowego zajmuje się handlem bronią. Szerszy opis znajdziesz tutaj.
Sons of anarchy do pobrania z naszego downloadu

Czy będziesz dalej oglądał(a) ten serial po premierowym odcinku?

Tak
26
100%
Nie
0
Brak głosów

Liczba głosów : 26
<<

Taifun

Administrator

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 6 lis 2008, o 15:10

1x01 - Pilot (Sons of Anarchy)

Sons of Anarchy

Obrazek
Premiera: 3 wrzesień
Stacja: FX

Wyniki oglądalności w U.S.A mówią same za Siebie. Ten serial warto obejrzeć.
Klub motocyklowy o nazwie Sons Of Anarchy (w skrócie SoA) specjalizuje się w handlu bronią.
Broń dostarczają organizacji IRA. Klub Sons Of anarchy cechuje się olbrzymim poważaniem wśród lokalnej ludności małego miasta Charming. Olbrzymia więź między członkami klubu przekłada się na zaufanie i wzajemną pomoc. Również mieszkańcy mogą liczyć na klub w razie gdy policja i prawo jest bezkarne.
Klub broni dostępu do miasta wielkich korporacji. Broni również Charming przed handlarzami narkotyków. O panowanie nad miastem walczą z kilkoma gangami jak np. Nordowie czy Majowie. W pierwszych odcinkach dowiadujemy się o połączeniu sił tych dwóch gangów, którzy chcą przejąć Charming i zająć się tam handlem bronią.
Serial z pewnością wart obejrzenia. Wyniki oglądalności w U.S.A bardzo zadowoliły twórców serialu SoA i będziemy mogli zobaczyć na pewno drugi sezon.

Wyobraźcie sobie rodzinę Soprano na Harleyach - tak właśnie mają wyglądać główni bohaterowie nowej produkcji FX. Antybohaterowie wywodzący się z klasy pracującej i rządzący ciemnym światkiem kalifornijskich ulic. W roli głównej Ron Perlman. Zapowiada się naprawdę mocna seria.
źródło: popcorner.pl

Serial opowiada o gangu motocyklowym, który stara się chronić swoje kalifornijskie miasteczko przed dilerami narkotyków i wielkimi deweloperami.
źródło: filmweb.pl

Spoiler:

zdjęcia promocyjne:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
<<

tlen.exe

Administrator

Postdodano 8 lis 2008, o 03:23

Re: 1x01 - Pilot (Sons of Anarchy)

Ogólnie pierwsze wrażenie bardzo dobre. :) Fajna była akcja w barze, meksykaniec zdemolowany. Ogólnie dużo humoru tutaj jest, czarnego humoru. ;p

Z tego co widzę to ojcem Jaxa jest szef klubu. A Gemma, znaczy się jego matka, to jest przecież Peg z Bundych. :D

Gościu z laską dynamitu w tyku mnie rozwalił. :D

Fajny ten tatuaż na plecach na Jax. :D
We Are The World haiti
<<

tk

Użytkownik

Postdodano 9 lis 2008, o 02:08

Hmm mi serial pasuje, a przyciągnęło mnie odwołanie do Sopranos, mój ulubiony serial ( bo chyba pierwszy który obejrzałem od deski do deski :D)

Ta jest czarny humor a to dobrze, postacie są fajnie przedstawione, znaczy się interesująco. Obsada jest znana i lubiana :D idę oglądać drugi odcinek.

Ps. Czy "ćpunka" od dziecka to przypadkiem nie jest właśnie ta sama co grała dziewczynę Christophera tj. Adriane?
<<

tlen.exe

Administrator

Postdodano 9 lis 2008, o 06:15

Ale w czym grała?
We Are The World haiti
<<

Taifun

Administrator

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 9 lis 2008, o 12:09

głosujcie w ankiecie i zachęcajcie znajomych do oglądania SoA bo to naprawdę dobry serial!
Obrazek
<<

tk

Użytkownik

Postdodano 9 lis 2008, o 14:31

No w Rodzinie Soprano, widać chyba nie oglądałeś :P
God gave Rock'n'Roll to You

Pochłonąłem: The Sopranos, Dexter (s1-3), Californication (s1-2), Skins (s1-2). Gossip Girl (s1), Pitbull, Weeds (s1-4), Scrubs (s1-7), House M.D. (s1), Sons of Anarchy (s1), Secret Diary of a Call Girl (s1), Generation Kill,
Pochłaniam: Skins (s3), Lie to Me (s1), the Mentalist (s1), Gossip Girl (s2)

http://www.tkphoto.pl
<<

tlen.exe

Administrator

Postdodano 9 lis 2008, o 15:32

Ano to mogę jej nie kojarzyć, bo co prawda oglądałem, ale tak w kratkę, jak było w tv. ;p
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Ekspert

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 lis 2008, o 22:37

Długo zwlekałem z rozpoczęciem SoA, ale w końcu się zdecydowałem i jestem zadowolony. Serial może i nie jest napakowany akcją, ale ma całkiem niezły klimacik i fabuła rysuje się interesująco - gang motocyklowy walczący z innymi o utrzymanie wpływów w mieście i w przyszłości prawdopodobnie wewnętrzny konflikt o przywództwo i kierunek rozwoju, a co jakiś czas będą wypływały jakieś wydarzenia z przeszłości. Może to być jedna z lepszych premier tego sezonu. Na plus zaliczam aktorów, szczególnie Rona Perlmana, którego dawno nie widziałem w innej roli niż Hellboya. I oczywiście brawa za muzykę, pasuje jak ulał. Zdecydowanie daję temu serialowi szanse, a dla pilota znaczek "Czesiek Poleca" :)
<<

kandziak

Moderator

Postdodano 11 gru 2008, o 18:18

Dałem się namówić i nie żałuje, serial wydaje się fajny zobaczymy jak będzie dalej. Szkoda mi emigrantów, trochę ich przypiekło.

Obrazek

<<

tlen.exe

Administrator

Postdodano 11 gru 2008, o 18:31

Hehe, te laseczki spalone będą miały śmieszną historię. ;p
We Are The World haiti
<<

Paulina

Ekspert

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 14 gru 2008, o 22:25

A Gemma, znaczy się jego matka, to jest przecież Peg z Bundych. :D

Wiedziałam, że ją kojarzę. xD No i sprawdziłam, że ją kojarzę jeszcze z 8 Simple Rules... for Dating My Teenage Daughter! Gemma to w niezła postać, z pazurem.

Jestem po 1. odcinku. Spodobał mi się.
Gang fajnie przedstawiony. Widać już, że wcześniej czy później będzie jakiś konflikt wewnętrzny...
Też mi się wydaje, że ten główny jest ojcem Jaxa.
Matka "ćpunka"...oł gee...
Tara - odrazu w 1. odcinku pokazali, że mamy parę meant to be but we can't. lol
Tara/Gemma - będzie ciekawie. :P
Czarny humor fajny.
Obsada fajna. Śmieszny był ten co mu jaja odstrzelili w Iraku. xD No i Charlie... :D
<<

kinia

Oglądam seriale

Postdodano 19 maja 2009, o 11:58

Oj długo nie mogłam się zebrać, żeby obejrzeć 1 odcinek, ale w końcu to zrobiłam i jestem zdecydowanie na TAK :D :D Nie często się zdarza, żebym jakoś bardziej polubiła dany serial po pilocie, ale z tym jest inaczej, pewnie dlatego, że serial jest inny - nie jest ot kolejny serial o policjantach/lekarzach/prawnikach (gdy są ciekawie zrobione to proszę bardzo, ale trochę dużo już tego :P ). Aach i "Peggy" niezła postać, mamuśka potrafi potrząsnąć ha ha xD czarny humor, nieoklepana fabuła - tego mi potrzeba :D
P. i to znowu twoja wina, że zaczęłam "coś" oglądać :P
<<

Utylizator

Nowy użytkownik

Postdodano 14 cze 2009, o 19:13

Pilot jest po prostu świetny. :) Podobało mi się wszystko: usmażone ciała na początku, gra aktorska (szczególnie głównego bohatera), fabuła, czarny humor. No i historia z matką-ćpunką. Pilot oceniam na 5+ (w sześciostopniowej skali, rzecz jasna). Zobaczymy co w następnych odcinkach, mam nadzieję, że się nie zawiodę. :)
Obrazek
<<

Taifun

Administrator

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 14 cze 2009, o 20:31

nie zawiedziesz się dlatego ten serial ma duże szanse na top5 seriali forumtv zważywszy na ankietę.
Do tej pory wszystkie osoby są na TAK za tym serialem i będą go dalej oglądać. Rzadko spotykane.
Obrazek
<<

Bartezz

Ekspert

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 12 sie 2010, o 17:45

Odp: 1x01 - Pilot (Sons of Anarchy)

Właśnie obejrzałem pilota i jestem baredzo, bardzo pozytywnie zaskoczony. Świetny odcinek, serial zapowiada się niesamowicie. Naprawdę ambitna produkcja. Przyznam się, że nie mogłem sobie przypomnieć skąd kojarzę aktorkę wcielającą się w postać matki Jaxa, ale teraz już wszystko wiadomo - Świat wg Bundych. ;)

Muszę szybko nadrobić te 2 sezony do września... :)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

nadal77

Znawca

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 24 sie 2011, o 22:39

Po pilocie, wrażenia jak najbardziej pozytywne :). Podoba mi sie ten gangsterski klimat, jazda na motocyklach małe miasteczko i handel bronią.
Wewnętrze spory z którymi gang musi sobie jakoś radzić i bardzo ciekawe postacie do tego :).
Rona Perlmana ostatnio oglądałem w filmie "Desperacja" , bardzo słabym filmie, zekranizowanej ksiązki S. Kinga.
Aktor jednak bardzo pasował do swojej roli , tak samo tu pasuje do roli szefa :).
Kolejną niespodzianką jest Peg :) , wciąż myśle o Bundych , bardzo mi sie to podoba :).
Jest też Drea de Matteo , zapowiada sie ciekawie :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead

http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Przemcio

Użytkownik

Postdodano 28 paź 2011, o 11:42

To już u Mnie pewne. Po ukończeniu (nadrobieniu) 10. odcinków ''White Collar" biorę się za Synów Anarchii.
~Oglądane White Collar (s03) / Covert Affairs (s02) / Dexter (s06) / Dr.House (s08)
~W planach Sons of Anarchy (s01-04)
~Czekam Californication / Episodes / Suits
~Zakończone Prison Break / The Kennedys / Londyńczycy / Spartacus: Blood and Sand / Spartacus: Gods of the Arena