Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

1x01 - Pilot (serial Dollhouse) » Zakończone Seriale » Dollhouse • seriale forumtv.pl

Informacja
Dollhouse download

Czy spodobał Ci się pierwszy odcinek?

Zdecydowanie TAK!
5
36%
Nie mam zdania jeszcze...
3
21%
Nie ale będę oglądał dalej
4
29%
Nie i nie zamierzam oglądać dalej
2
14%
 
Liczba głosów : 14
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 8 mar 2009, o 23:31

1x01 - Pilot (serial Dollhouse)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Serial opowiada o grupie ludzi - tytułowych Lalek - których DNA zostaje
zmodyfikowane tak, by można wymazać ich wspomnienia i zaprogramować ich
umiejętności w celu realizacji konkretnych misji. Pomiędzy kolejnymi
zadaniami Lalki wiodą z pozoru normalne życie w centrum Dollhouse.
Jedna z bohaterek - Echo - powoli zaczyna uświadamiać sobie, iż dzieje
się z nią coś złego. Coraz częściej miewa przebłyski pamięci.
Jednocześnie Dollhouse staje się celem ataków ludzi, którzy chcą
zniszczyć organizację. Jeden z aktywistów poznaje Echo ...

Trailer:
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 mar 2009, o 17:04

Re: 1x01 - Pilot (serial Dollhouse)


Po tak szumnie zapowiadanym serialu spodziewałem się czegoś więcej. Owszem historia jest fanie przedstawiona, bohaterowie też nieźli, ale czegoś brakuje. Jak patrzę w przyszłość to widzę tylko co odcinek inną rolę do odegrania przez Echo, trochę jej przebłysków i śledztwo tego policjanta. Są jeszcze inne tajemnice, ale wątpię by odpowiednio zaciekawiły. Ten odcinek mi się podobał, na początku Echo zagrała kobietę do wynajęcia a potem twardą negocjatorka, oby w następnych odcinkach były równie rozmaite pomysły. Chociaż nie sądzę że szybko zobaczę następny. I mogliby też położyć większy nacisk na inne postacie.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 14 mar 2009, o 21:58

Re: 1x01 - Pilot (serial Dollhouse)


Nie widzi mi się za bardzo ten serial, narazie będę oglądał dalej no ale nie wiem jak długo
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 15 mar 2009, o 01:22

Re: 1x01 - Pilot (serial Dollhouse)


sam pomysł bardzo dobry ale po pierwszym odcinku uważam, że będzie to kolejna młócka. Obejrzę dwa odcinki i wystawię opinię. Jak inni będą mieć podobną to zdejmujemy serial z forumtv.pl
Obrazek
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 15 mar 2009, o 11:23

Re: 1x01 - Pilot (serial Dollhouse)


Tak na to czekałem i sie niesamowicie zawiodłem. To wogóle nie było w stylu Whedon'a... Pomysł mi się podobał, no ale wykonanie niefajne. Dushku też nie zagrała świetnie... Więc tak szczerze to jestem za usunięciem. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 mar 2009, o 12:15

Re: 1x01 - Pilot (serial Dollhouse)


Ja z usunięciem bym się jeszcze wstrzymał chociaż do końca sezonu. Ja jestem pewny że obejrzę następny odcinki nie wiem tylko kiedy. Ale też się zawiodłem jak Chris, teraz liczę że Kings będzie dobre.
<<

tk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 84

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 21 mar 2009, o 00:55

Re: 1x01 - Pilot (serial Dollhouse)


Serial mnie zawiódł na całej linii, to nie jest mój tydzień na zaczynanie nowych serialów.

Pierw Dollhouse mnie zanudził a wczoraj pilot Castle ( nie polecam też :P )
God gave Rock'n'Roll to You

Pochłonąłem: The Sopranos, Dexter (s1-3), Californication (s1-2), Skins (s1-2). Gossip Girl (s1), Pitbull, Weeds (s1-4), Scrubs (s1-7), House M.D. (s1), Sons of Anarchy (s1), Secret Diary of a Call Girl (s1), Generation Kill,
Pochłaniam: Skins (s3), Lie to Me (s1), the Mentalist (s1), Gossip Girl (s2)

http://www.tkphoto.pl
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 11 kwi 2009, o 10:32

Re: 1x01 - Pilot (serial Dollhouse)


Postanowiłem dać Dollho8use'owi kolejną szansę. :P Ogólnie to święta szans dla seriali, które niby skończyłem, lol. :P Mentalist, Dollhouse, 90210. :P Wracając do kwestii odcinka.

Po drugim obejrzeniu podobało mi się. Ogólnie to tajemnice i praca Echo mogą wciągać. Dushku jakoś świetnie nie zagrała, troche sztucznie wygląda, no ale może przeżyje. Mam nadzieję, że następne będą tylko lepsze. Oby. ;)
Więc szanse na pewno dam Dollhouse'owi. Biorę się za następne odcinki, zobaczymy co z tego wyniknie.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 11 kwi 2009, o 22:07

Re: 1x01 - Pilot (serial Dollhouse)


Po raz pierwszy oglądałam odcinek dość dawno... bo od razu jak wyszedł :P nie spodobał mi się, bo wiem, że Joss mógł/może więcej. Że nie wyszło tak jakbym chciała żeby mu wyszło. Także odpuściłam sobie serial, ale ostatnio coś mnie tknęło żeby do niego wrócić. Więc wróciłam i obejrzałam ponownie. Także serialu nie skreślam bo ogólnie wierzę w drugie szanse :D
Want your bad romance.

 


  • Podobne tematy do 1x01 - Pilot (serial Dollhouse)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.