Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

1x01 - Pilot (Revenge) » Zakończone Seriale » Revenge • seriale forumtv.pl

Opiekun: salmaatache

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 2 paź 2011, o 18:44

1x01 - Pilot (Revenge)

Obrazek



Emily Thorne (Emily VanCamp) wynajmuje dom w Hamptons, tuż przy plaży. Zaczyna obracać się w tutejszych sferach, chodzić na przyjęcia bogaczy. Nikt nie wie, że ta sympatyczna blondynka przyjechała tutaj tylko w jednym celu: w poszukiwaniu zemsty za śmierć ojca.

"Revenge", nowy serial ABC, który startuje 21 września na antenie ABC, sądząc po materiałach promocyjnych, klimatem przypomina nieco "Desperate Housewives". W sielankowych okolicznościach przyrody, gdzie trawa rośnie równo, płoty są niziutkie, a ludzie ubierają się w wesołe, pastelowe kolory pojawia się straszna tajemnica. Czy ABC wyjdzie z tego obronną ręką, zobaczymy.



Czekałem z niecierpliwością na ten serial. zachęcony oczywiście zwiastunem oraz postacią Emily. w porównaniu do innych nowości, które oglądnąłem pilot znacząco się wybił. Mam nadzieję tylko, że amerykańce nie zawiodą gdy będzie trzeba usiąść przed telewizorem.
trust him... he's a doctor!
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 8 paź 2011, o 21:06

Odp: Revenge


po drugim odcinku stwierdzam, że serial ma coraz większy potencjał ;)
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 paź 2011, o 00:40

Odp: Revenge


Serial dostał zamówienie na pełny sezon.
<<

globus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 228

Lokalizacja: Poznań / Stargard Szczeciński

Ulubiony serial:
MAD MEN

Postdodano 4 lis 2011, o 17:21

Odp: Revenge


Jestem w szoku, że tutaj tak pusto! Ja "Revenge" ulokowałbym na podium tegorocznych premier serialowych (z tego co do tej pory widziałem) - zaraz po American Horror Story i Homeland. I zdecydowanie jako nr1 tegorocznych serialowych niespodzianek! Zapowiedzi serialu nie bardzo mnie zachęcały, wręcz aż odrzucały, dlatego jestem w stanie zrozumieć, że przez to niewiele osób sięgnęło po ten serial. Stwierdziłem, że skoro ABC pozazdrościło aMC Mad Mena i zrobiło swój Pan Am, to pewnie też pozazdrościli The CW Plotkary, więc nakręcili Revenge! Bo właśnie Plotkarą z kryminalną intrygą zalatywały mi na kilometr zwiastuny Revenge. Nic bardziej mylnego! Dopiero po przeczytaniu kilku bardzo pochlebnych recenzji (których autorzy podobnie jak ja, kajali się za niewłaściwe skojarzenia z serialami The CW) sięgnąłem po ten serial.. I nie żałuję!

Historia Emily i jej plan zemsty na rodzinie Greysonów wciągają od pierwszych minut. Na pierwsze ofiary twórcy nie każą nam długo czekać.. Intryga jest ciekawa i świetnie zrealizowana. Największym plusem serialu są chyba dwie główne aktorki - niepozorna z początku Emily VanCamp w roli pomstującej krzywdy ojca Emily Thorne i Medeleine Stowe wcielająca się w jej główny cel Victorię Greyson.
Mad Men, The Sopranos, Downton Abbey, Boardwalk Empire, 6 Feet Under, Desperate Housewives, Breaking Bad, Queer as Folk(US/UK), Weeds, How I Met Your Mother, Shameless(US), Glee, Grey's Anatomy, Modern Family, 30 Rock, In Treatment, The Big C, United States of Tara, Nurse Jackie, Californication, Dexter, Lost, Game of Thrones, True Blood, Dexter, The Borgias, The Walking Dead, The Killing,The Flight of the Conchords, Ekipa(PL)
American Horror Story, Homeland, Revenge, Pan Am, New Girl
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 4 lis 2011, o 18:26

Odp: Revenge


dla mnie jest to najlepsza premiera sezonu :) a po trailerach w ogóle się nie zapowiadało. myślałem, że serial ma małe szanse na przetrwanie. a jednak ;)
trust him... he's a doctor!
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 30 lis 2011, o 22:35

Odp: 1x01 - Pilot (Revenge)


eLMaQ napisał(a):Revenge jest podobno największą niespodzianką tego sezonu, sporo b. dobrych opinii czytałem na temat tego serialu.

Po pierwszym odcinku mi ten serial się kompletnie nie podobał. Aktorzy praktycznie stoją jak słupki.
Mdły jakiś i bez wyrazu. Może w późniejszych odcinkach się rozkręca ale jeśli ktoś twierdzi, że Revenge jest największą niespodzianką tego sezonu to grubo się myli. Powstało o wiele lepszych produkcji w tym sezonie.
Obrazek
<<

Przemek7_17

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 56

Lokalizacja: Poznań

Ulubiony serial:
Desperate housewives

Postdodano 30 lis 2011, o 23:06

Odp: 1x01 - Pilot (Revenge)


Pozytywne zaskoczenie. Budowane napięcie z odcinka na odcinek jest przegenialne. Aktorzy dobrani idealnie w szczególności Emily i Victoria. Czekam na starcie tych dwóch pań.
Oglądane: Desperate Housewives, Dexter, Grey's Anatomy, One Tree Hill, The Vampire Diaries, Brothers & Sisters, Chuck, Pretty Little Liars, True Blood, Weeds, 90210, Californication, Gossip Girl, Nursea Jackie, Private Practice, Episodes, Supernatural, Hung, Cougar Town, The Good Wife, Fringe, The Walking Dead, QAF

Obejrzane: V, DollHouse, FlashForward, Heroes, Nip/tuck, Six feet under, Kyle XY, Ugly Betty, Persons Unknown, Pushing daisies, Prison break, Samantha Who?, The Gates, Lost.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 28 gru 2011, o 22:11

Odp: 1x01 - Pilot (Revenge)


Całkiem przyjemny pilot. Intryga jest ciekawa i wciągająca. Na pewno się nie nudziłem. Co do głownej bohaterki - Emily, jakoś nie polubiłem i nie przywiązałem się do niej bardzo, natomiast fabuła wydaje się interesująca. Emily widać ma wyraźny zarys planu zemsty i będzie się tego kurczowo trzymać. Zobaczymy jak to się dalej rozwinie...

BTW: Chyba nie wziąłbym się za ten serial, gdyby nie to, że przeczytałem o nim mnóstwo pochlebnych opinii... :)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 31 gru 2011, o 00:23

Odp: 1x01 - Pilot (Revenge)


Właśnie pilot serialu wciągnął i miałem ochotę na więcej. Co prawda, liczyłem moze i na coś bardziej mocniejszego po przeczytaniu opisu , ale i tak sie nie zawiodłem. Przede wszystkim jest ciekawie, zastanawiają mnie dalsze losy Emilly , a raczej losy jej ofiar :). Poza tym jej główny cel czyli Madeleine Stove grająca Victorie Grayson jest wspaniała :).


Po pierwszym odcinku mi ten serial się kompletnie nie podobał. Aktorzy praktycznie stoją jak słupki.
Mdły jakiś i bez wyrazu. Może w późniejszych odcinkach się rozkręca ale jeśli ktoś twierdzi, że Revenge jest największą niespodzianką tego sezonu to grubo się myli. Powstało o wiele lepszych produkcji w tym sezonie.


I jak po wiekszej ilości odcinków?
Może serial nie jest jakąś wielką niespodzianką, ale napewno miłą. Nie uważam, że jest jakiś mdły i bez wyrazu jak to napisałeś, serial ma własną ścieżke, pozatym tego typu wydaje sie być niezwykle mało. I to sprawia, że ten serial sie jeszcze długo utrzyma, przyczepić sie można jedynie czasem do postaci drugoplanowych i przeszkadzać też może to zbyt łatwe niszczenie przeciwników przez Emilly. Dla mnie jednak te elementy nie sprawiają niechęci do oglądania.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 27 maja 2012, o 23:55

Odp: 1x01 - Pilot (Revenge)


Jestem bardzo zadowolony, że się wziąłem za ten serial. Odcinek mocno się zaczął, pokazał wydarzenia z przyszłości, a potem często skakał w przeszłość. I bardzo dobrze bo pokazano jak gęsta jest ta intryga. Ojciec Emily niesłusznie oskarżony, ona siedziała w więzieniu, potem dowiaduje się o prawdy o ojcu i postanawia się mścić na tych którzy go wrobili. I to będzie ciekawe! Bo Victoria już zainteresowała się Emyly. Do tego jeszcze pierwsza scena pokazuje co się wydarzy, ale nie wiadomo jak. Interesujące też było odkrywanie tych wszystkich połączeń między bohaterami. Oby nie zabrakło dynamizmu.
Sama Emily jest ciekawa. Umie się bić, siedziała w więzieniu, jest inteligentna i zdeterminowana. Twarda babka :) Tak jak Victoria. Na pewno ciekawe będzie starcie tych dwóch pań. Polubiłem też Nolana. Ciekawe co on ukrywa.
Pozbycie się pierwszej ofiary ciekawe i jakże proste. I jak pięknie zgrywała niewiniątko :) Jednak jeszcze lepsza była zemsta Victorii na Lydii.
Na pewno zostanę w Hamptons na dłużej.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 29 wrz 2012, o 12:46

Odp: 1x01 - Pilot (Revenge)


Świetny pilot, który wreszcie postanowiłem nadrobić, zwłaszcza że niedługo już się zaczyna druga seria "Zemsty". :)

Muszę przyznać, że po trailerach spodziewałem się czegoś słabego, słodkiego i plotkarskiego (podobieństwo "Gossip Girl" było uderzające), na szczęście to wszystko okazało się tylko złudzeniem, a odcinek pilotażowy oglądało mi się rewelacyjnie i na pewno niedługo sięgnę po kolejne odcinki 1 serii. :)

Postać Emily Thorne/Amandy Clarke prezentuje się wyśmienicie, zarówno jeśli chodzi o wygląd i umiejętności aktorskie. :P Reszta bohaterów też pokazała się w dobrej strony. Nolan, rodzina Graysonów, Jack Porter, Lydia Davis itd. to interesujące postacie, już nie mogę się doczekać wyjaśnienia początku odcinka 1x01. :)

Bardzo podobał mi się sposób, w jaki Emily pozbyła się Lydii Davis z Hamptons. :P Czekam na więcej.

 


  • Podobne tematy do 1x01 - Pilot (Revenge)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.