Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1x01 - Pilot (Modern Family) » Seriale komediowe » Modern Family • seriale forumtv.pl

Premiera: 23 Wrzesień, 2009
Finał sezonu 19 Maj, 2010

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 4 kwi 2010, o 22:16

Re: Odp: Modern Family

Czesiek_PL napisał(a):A ja się nadal nie zdecydowałem żeby go zacząć. Chyba będzie trzeba w wakacje nadrobić żeby w nowym sezonie być na bieżąco.


MF jest zupełnie inne niż wszystkie sitcomy. Wszyscy bohaterowie są boscy xD Polecam jak najbardziej. Mnie kusi ostatnio Community bo też słyszałem pochlebne opinie i widziałem kilka kawałków w necie :)
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 29 maja 2010, o 12:54

Odp: Modern Family


Właśnie skończyłem, oglądania na dwa dni. :D
Fajny pierwszy sezon, świetni bohaterowie. Na pewno będę kontynuował w drugiej serii. :P
Tristan napisał(a):Mnie kusi ostatnio Community bo też słyszałem pochlebne opinie i widziałem kilka kawałków w necie :)

I słusznie, bo to też świetny serial. :P Choć bardzo różniący się klimatem od Modern Family.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 30 maja 2010, o 20:34

Odp: Modern Family


Też skończyłem pierwszy sezon. Serial jest naprawde bardzo dobry, interesujący, a przede wszystkim bardzo zabawny. :D Bohaterowie są genialni, Phil i Gloria rządzą. :D

Czekam na drugi sezon.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 25 wrz 2010, o 23:44

Odp: Modern Family


i moja jedna z ulubionych komedii wróciła ;)

stęskniłem się trochę za wszystkimi bohaterami. i widać, że oglądalność wzrosła. chociaż się nie dziwię jak zgarnął tyle nagród Emmy. to samo w sobie jest ogromną reklamą.
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 26 wrz 2010, o 01:14

Odp: Modern Family


Świetny powrót z drugim sezonem! :P
Phil i Gloria wygrywają, bezapelacyjnie rządzili tym odcinkiem. :D
Mitchell i sprzęty, świetny był jak się zamknął w zamku i ptak wleciał do środka. :P
Kombi było genialne, jak Lukowi chciało się rzygać i wszyscy próbowali wyjść z samochodu. I ten skok Phila na maskę - dwa razy! :P Mistrz...
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 26 wrz 2010, o 10:59

Odp: Modern Family


A ja powtarzam sobie pierwszy sezon i stwierdzam, że jest naprawde genialny, nie ma słabych odcinków. Jeden z najlepszych pojedynczych sezonów jakie widziałem.
Obsada jest kapitalna i świetnie do siebie wszyscy pasują.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 4 lis 2010, o 19:18

Odp: Modern Family


o matko ten serial jest genialny :D jestem po 3 odcinkach, powiedzcie mi, czy dalej też jest tak świetnie? Gloria wymiata xD
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 4 lis 2010, o 19:39

Odp: Modern Family


Jest, jest, do końca pierwszego sezonu nie było słabego odcinka. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 4 lis 2010, o 21:57

Re: Odp: Modern Family


Chris napisał(a):Jest, jest, do końca pierwszego sezonu nie było słabego odcinka. :P

W drugim sezonie póki co też takiego nie zauważyłem. :D
Phil na prezydenta! :D
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 30 lis 2010, o 00:27

1x01 - Pilot (Modern Family)


jakiś tydzień temu skończyłam 1 sezon, genialny jest :D może jutro wystartuję z 2. Nie wiem czemu się tak wzbraniacie przed działem, jakby to jakaś wielka inwestycja była :P inne jakoś powstały a mega popularne nie są
<<

Beth

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 11 gru 2010, o 13:14

Odp: 1x01 - Pilot (Modern Family)


Widziałam kilka odcinków, ale pilot moim zdaniem jest najlepszy! To jest zdecydowanie jeden z niewielu seriali w którym wszyscy bohaterowie są fajni. Chociaż Phil jest zdecydowanie moim numerem 1 ^^
Jak będę miała więcej czasu to zdecydowanie muszę zabrać się za oglądanie.
<<

Amelia20

Nowy użytkownik

Posty: 6

Ulubiony serial:
The Simpsons

Postdodano 15 mar 2011, o 11:41

Odp: 1x01 - Pilot (Modern Family)


Czytam Wasze opinie, żeby się zorientować, czy seriali jest warty obejrzenia - w poniedziałek FOX zaczyna go puszczać - ale są tak mieszane, że sama nie wiem, czy warto. Chyba trzeba spróbować i poświęcić na to trochę czasu :). Ale pomysł na serial wydaje się ciekawy, więc spróbuję :)
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do 1x01 - Pilot (Modern Family)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.