Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x01 - Pilot (Hell on Wheels) » Zakończone Seriale » Hell On Wheels • seriale forumtv.pl

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 22 wrz 2011, o 18:23

1x01 - Pilot (Hell on Wheels)

HELL ON WHEELS (AMC)



Angielski opis:


"Set in the 1860s at the beginning of reconstruction, the series follows Cullen Bohannon, a former Confederate soldier, who is determined to exact revenge on the Union soldiers who murdered his wife. His quest for vengeanace sends him westward to Nebraska's "Hell on Wheels," the lawless towns that move with the construction of the transcontinental railroad. However, things get complicated when a Cheyenne tribe attacks the construction of the railroad, determined to destroy the project because it is being built through their lands."
- źródło wikipedia

Obrazek



Zwiastun:



Info:
- http://en.wikipedia.org/wiki/Hell_on_Wh ... _series%29
- http://www.filmweb.pl/serial/Hell+on+Wheels-2011-628533
- http://www.imdb.com/title/tt1699748/


________________________________________________
PREMIERA SERIALU: 6 LISTOPADA 2011 (prawdopodobnie 1 sezon będzie liczył 13 odcinków)
Ostatnio edytowano 14 paź 2011, o 20:54 przez eLMaQ, łącznie edytowano 4 razy
<<

globus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 228

Lokalizacja: Poznań / Stargard Szczeciński

Ulubiony serial:
MAD MEN

Postdodano 29 wrz 2011, o 14:40

Odp: Hell on Wheels


Zdecydowanie najbardziej wyczekiwana przeze mnie nowość tego sezonu! A do premiery jeszcze ponad miesiąc..
Mad Men, The Sopranos, Downton Abbey, Boardwalk Empire, 6 Feet Under, Desperate Housewives, Breaking Bad, Queer as Folk(US/UK), Weeds, How I Met Your Mother, Shameless(US), Glee, Grey's Anatomy, Modern Family, 30 Rock, In Treatment, The Big C, United States of Tara, Nurse Jackie, Californication, Dexter, Lost, Game of Thrones, True Blood, Dexter, The Borgias, The Walking Dead, The Killing,The Flight of the Conchords, Ekipa(PL)
American Horror Story, Homeland, Revenge, Pan Am, New Girl
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 29 wrz 2011, o 18:26

Odp: Hell on Wheels


Też na to czekam. Kiedyś miałem się brać za Deadwood, ale wtedy chwilowo odpuściłem klimaty westernowe. Tym razem nie ma przepuść. Dodatkowa zaleta to stacja AMC więc serial będzie perfekcyjny pod względem reżyserii czy gry aktorskiej. Sprawdzimy za miesiąc co z tego wyjdzie :)
<<

remoteseries

Użytkownik

Posty: 33

Ulubiony serial:
The Sopranos

gadu:
3224037

Postdodano 8 lis 2011, o 10:24

Odp: Hell on Wheels


Przydało by się podforum dla tego serialu, który dwa dni temu miał swoją premierę. Ja jeszcze nie miałem okazji oglądać, ale dzisiaj wieczorem nadrobię to stratę i chciałbym miejsce do dyskusji na jego temat.
Polecam rozszerzanie do przeglądarki Chrome
z którym nie ominiecie żadnego nowego odcinka swojego ulubionego serialu. Więcej pod linkiem: >> link <<
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 30 lis 2011, o 19:43

Re: Odp: Hell on Wheels


Czesiek_PL napisał(a):Też na to czekam. Kiedyś miałem się brać za Deadwood, ale wtedy chwilowo odpuściłem klimaty westernowe. Tym razem nie ma przepuść. Dodatkowa zaleta to stacja AMC więc serial będzie perfekcyjny pod względem reżyserii czy gry aktorskiej. Sprawdzimy za miesiąc co z tego wyjdzie :)

Pod względem reżyserii a przede wszystkim gry aktorskiej HBO nie ma sobie równych, rozkłada konkurencje na łopatki. Deadwood jest produkcją HBO i tym serialem udowadnia to o czym piszę. Zresztą nie tylko tym serialem ale wieloma innymi znacznie lepszymi niż Deadwood. Także w mojej opinii AMC mogło by się jeszcze wiele nauczyć od HBO, ja jednak wolałbym odpuścić sobie Hell on Wheels a obejrzeć Deadwood. :D Gra aktorska w Deadwood to mistrzostwo bez wątpienia, to co wyprawia w tym serialu Ian McShane w roli Ala Swearengena po prostu zapiera dech.
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 26 gru 2011, o 12:47

Odp: 1x01 - Pilot (Hell on Wheels)


Powyższy trailer mnie zainspirował... Czas przystąpić do oglądania.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 28 gru 2011, o 22:06

Odp: 1x01 - Pilot (Hell on Wheels)


Obejrzałem pilota i jakoś nie zachwycił mnie ten serial. Jak na produkcję AMC przystało nie ma tu wartkiej akcji, za to mamy liczne dłużyzny, ale to mnie akurat nie dziwi. Klimat jest całkiem fajny, ale jakoś wątek główny i bohaterowie mnie nie przekonują... Może z czasem się rozwinie. Na pewno zobaczę jeszcze kilka odcinków.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 sty 2012, o 17:55

Odp: 1x01 - Pilot (Hell on Wheels)


Także w mojej opinii AMC mogło by się jeszcze wiele nauczyć od HBO, ja jednak wolałbym odpuścić sobie Hell on Wheels a obejrzeć Deadwood. :D


I chyba tak zrobię. Po pierwszych zachwytach pojawiły się raczej średnie recenzję, a Deadwood ma już ugruntowaną pozycję.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 mar 2012, o 02:21

Odp: 1x01 - Pilot (Hell on Wheels)


Jednak obejrzałem Hells on Wheels i mi się podobało. NIe było może rewelacyjnie, ale dało się to oglądać i było przyjemnie. To wszystko jest zasługą klimatu - jak w innych serial AMC jest brudnie i realistycznie i dla odmiany akcja nie jest monotonna czego się obawiałem, a tutaj działo się sporo. Oby tylko tego nie zabrakło.
Postacie są ciekawe - głowny bohater walczył po stronie konfederatów i teraz mści się za śmierć żony - typowy twardy rewolwerowiec. U innych est już lepiej - czarny pracownik dostanie sporo miejsca i jestem ciekaw jego wątku, Lily trafi do HoW i pewnie nawiążę bliższą znajomość z Cullenem. Ksiądz będzie nawracał miasteczko przez co może mieć fajne sceny z dziwkami. Jest jeszcze indianin i irlandczycy, ale oni na razie za mało czasu dostali żeby coś konkretnego zaprezentować. Najbardziej jednak podoba mi się Durant czyli kierownik kolei - łapówkarstwo i jego monologi - pokocham tą obrzydliwą postać :)
Świetna scena mierzenia Nebraski tym "starożytnym" niwelatorem :D takie moje zboczenie geograficzne :) Do tego jeszcze podobało mi się morderstwo w kościele i pobudka po libacji - więcej takich scen :P

 


  • Podobne tematy do 1x01 - Pilot (Hell on Wheels)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.