Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

1x01 - Pilot (Caprica) » Zakończone Seriale » Caprica • seriale forumtv.pl

2010

Prequel BSG! Czy będziesz kontynuował/a swoje przygody ze światem ludzi i Cylonów?

Tak!
4
80%
Raczej Tak.
1
20%
Jeszcze nie wiem...
0
Brak głosów
Chyba Nie.
0
Brak głosów
Nie...
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 5
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 23 sty 2010, o 18:40

1x01 - Pilot (Caprica)

Caprica - Pilot!



Obrazek



Spoiler:


Premiera: 21 kwietnia 2009 roku.

We Are The World haiti
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 24 sty 2010, o 12:48

Odp: 1x01 - Pilot (Caprica)


Piękny początek nowej, "starej" historii. Wszystko co związane z BSG na pewno zwróci moją uwagą jak i zwróciła to Caprica.
Pilota oglądałem po raz drugi... I po raz drugi oglądałem od początku do końca z zaciekawieniem chociaż wiedziałem co się wydarzy.
Ujrzeliśmy między innymi młodego Adamę, który za 58 lat poprowadzi ludzkość do nowego domu, po drugiej wojnie z Cylonami.
Dalej jestem pod wrażeniem postaci Dr Greystona. Natomiast chyba muszę się przekonać do Josepha.
Mam wrażenie, że scenarzyści zaserwują nam bardzo dobry serial ;) Oby... bo chyba każdy wiele się spodziewa po marce jaką jest "Battlestar Galactica".
trust him... he's a doctor!
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 25 sty 2010, o 11:58

Odp: 1x01 - Pilot (Caprica)


Bardzo się różni od tego poprzedniego pilota? pewnie sobie i tak przypomnę przed kontynuacją, ale nie wiem czy czekać aż w domu będę miał wolny tv czy na monitorze oglądnąć po prostu :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 25 sty 2010, o 15:20

Odp: 1x01 - Pilot (Caprica)


Tristan mówi że można oglądać, ale nie trzeba. Ja obejrzę sobie jak będzie odcinek drugi też żeby nie czekać. ;p
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 29 sty 2010, o 23:18

Odp: 1x01 - Pilot (Caprica)


Świetne :D Jak to dobrze jest wrócić do historii znanej z BSG, poznać jej początek i znowu usłyszeć "frak" :)
Zacznę niestandardowo - muzyka jest świetnie zmontowana, dobrze dobrana i kiedy trzeba niepokoi.
Największa siła serialu to klimat Capricy i i świata oraz duet dwóch głównych bohaterów. Jeden to owładnięty obsesją naukowiec próbujący odzyskać córkę, a drugi adwokat z powiązaniami z mafią. Obaj nie mogą się pogodzić z stratą co prowadzi do dramatycznych wydarzeń. Mam nadzieje, że pojawi się jakiś poważniejszy konflikt między nimi.
Główny wątek interesujący - genialna Zoe, natchniona wiarą w jedynego Boga odnalazła klucz do nieśmiertelności, a na końcu została uwięziona w ciele maszyny. I tak właśnie powstali cyloni :)
Obecnie najbardziej interesuje mnie historia Lacy(Magda Apanowicz znana z Kyle XY) i oczywiści siostry Clarice. Mam nadzieje, że będzie z niej taka sama intrygantka jak Atia z Rzymu :)
Ciekawe tylko w jaką stronę pójdzie serial i jak uda mu się zapełnić 20 odcinków wciągającą historią. Potencjał jes niemały oby tylko został wykorzystany.
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 1 lut 2010, o 16:57

Odp: 1x01 - Pilot (Caprica)


Nie za bardzo rożni się od pilota, który można było oglądać na DVD, jednak obejrzałem jeszcze raz, żeby sobie przypomnieć. Serial zapowiada się świetnie. Żaden fan BSG nie powinien przejść obok niego obojętnie, jak ktoś nie widział BSG to nic nie szkodzi by zobaczyć Caprice, wszystko jest jasne nawet dla 'laików'.
Ja jestem zadowolony i koncepcja serialu mi się bardzo podoba. Cały pomysł uważam za genialny. Mam nadzieje, że serial zagości w SyFy przez kilka najbliższych lat.

Obrazek

<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 2 lut 2010, o 10:06

Odp: 1x01 - Pilot (Caprica)


Wiadomo, że każdy fan BSG to oglądnie. Ja nawet nie pamiętam tamtego pilota więc nie zauważyłem różnicy :P
Ale wciąż tak samo myślę, ze twórcy mogli się przeliczyć, nie wiem o czym mogą zrobić cały sezon czy jeszcze więcej, ale się zobaczy
na pewno obejrzę 1 sezon nawet jeśli stwierdzę, że jest słaby.
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly

 


  • Podobne tematy do 1x01 - Pilot (Caprica)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.