Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x01 - New Girl (pilot) » Zakończone Seriale » New Girl • seriale forumtv.pl

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 14 wrz 2011, o 11:41

1x01 - New Girl (pilot)

Obrazek
produkcja: USA Obrazek
gatunek: Komedia
Premiera: 20 wrzesień 2011

opis: Serial opowiada o przejściach, z jakimi Jessica Day (Zooey Deschanel) musi poradzić sobie po tym, jak jej chłopak-model niespodziewanie z nią zerwał. Pomagają jej w tym trzej nowi współlokatorzy: barman Nick, profesjonalny uwodziciel Schmidt i były sportowiec, a obecnie trener.


Trailer:
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 14 wrz 2011, o 12:39

Odp: 1x01 - New Girl (pilot)


O jak miło, że powstał wątek tego serialu! :D
Jakoś parę dni temu oglądałem pilot, bo wyciekł już do sieci. :P
I muszę powiedzieć, że fajnie mi się to oglądało. :D Jestem ogromnie ciekawy, jak się historia dalej potoczy, bo jak dla mnie serial ma ogromny potencjał.
Oczywiście Zooey jest najlepsza! :hearth Ale chłopaki też dają radę. :P
Śpiewanie w restauracji wymiatało. :D
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 wrz 2011, o 13:03

Odp: 1x01 - New Girl (pilot)


Też się ciesze. Zooey jest cudowna :) uwielbiam jak Jess sobie podśpiewuje xD
Na odcinku się pośmiałem mimo, że większość scen widziałem już na zwiastunach. Najbardziej ciekawiło mnie jak wypadną chłopaki i wyszło dobrze. Życzę temu serialowi porządnej widowni i masy dobrych pomysłów :)
<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 14 wrz 2011, o 16:06

Odp: 1x01 - New Girl (pilot)


No cóż, Emily uwielbiam więc serial obejrzę żeby zobaczyć czy Zooey jest też taka świetna :D no cóż, same zabawne sceny były zawarte w zapowiedziach, więc nieco nudno było. No, ale taka przyjemna komedyjka, obejrzę jeszcze kilka odcineczków :D

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 14 wrz 2011, o 16:09

Odp: 1x01 - New Girl (pilot)


Zapowiada się całkiem okej, pilot był bardzo przyjazny, choc postac Jess taka... troche dziwna, troche fajna.
Chłopaki jak najbardziej na plus.

Dirty Dancing. xD

Nie wiem natomiast jak to będzie wyglądac dalej. No ale zobaczymy. :P

8.75
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 14 wrz 2011, o 17:42

Odp: 1x01 - New Girl (pilot)


Zooey jest świetna! A cały serial zapowiada sie obiecująco :). Panowie całkiem dobrze grają , zwłaszcza trener :).

A te nawiązania do DD i WP super :P
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 18 wrz 2011, o 09:37

Odp: 1x01 - New Girl (pilot)


Kapitalny był ten pilot. Dawno się tak nie uśmiałem na jakimś serialu. :D

Jess jest cudowna. Te jej podśpiewywania i Dirty Dancing. :D

Chłopaki też są świetni. Przede wszystkim uwielbiam coacha. :D "Stop it!" :D No i ten od sucharów też jest fajny. Motyw ze ściąganiem koszulki ma po prostu mistrzowski. :D Słoiczek na kasę za suchary rządzi. :P Co do trzeciego gostka, to na razie jest neutralny, ale pewnie z czasem go polubię...

"Time of my life" w wykonaniu chłopaków w restauracji genialne. :D
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 18 wrz 2011, o 20:39

Odp: 1x01 - New Girl (pilot)


bardzo przyjemne :)
Postać w którą wcieliła się Zoey mega dziwna, no ale... to przecież Zoey :)
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

deann

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
Grey's Anatomy

gadu:
8698655

Postdodano 20 wrz 2011, o 23:29

Odp: 1x01 - New Girl (pilot)


Powiem tak...
Odkąd zobaczyłem pierwszy trailer to czekałem i czekałem i doczekać sie nie mogłem... co dostałem? trailer w wersji 40-minutowej. Miło sie oglądało, było zabawnie, obsada musi sie jeszcze zgrać więc z głębszą opinią poczekam jeszcze 2 odcinki :)
Kontynuacja: 90210(4s), The Big C(2s), Desperate Housewives(8s), Grey's Anatomy(8s), Gossip Girl(5s), Pretty Little Liars(2s), Downton Abbey(2s), Glee (3s), Cougar Town(3s), Modern Family(3s), Body of Proof(2s), Mike&Molly(2s), Good Wife (3s), How I Met Your Mother (7s), Parks and Recreation(3s), Przepis na życie(2s), Boardwalk Empire(2s), It' s Always Sunny In Philadelphia(7s)
Nowe: Ringer, New Girl, The Lying Game, Pan Am, Playboy Club, Revenge, Are You There Vodka? It's Me, Chelsea
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 21 wrz 2011, o 12:57

Odp: 1x01 - New Girl (pilot)


Jeden z lepszych pilotów tego typu seriali komediowych. Akcja toczyła się w szybkim tempie i nie było ani sekundy nudy.
To jest dopiero pilot także z opinią należy się wstrzymać jeszcze przez parę odcinków ale zapowiada się kolejny hit. jak każdy epizod tak będzie wyglądał.
Obrazek
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 21 wrz 2011, o 17:49

Odp: 1x01 - New Girl (pilot)


Smiesznie :p

Pewnie ameryki nie odkryje jesli powiem, ze Jess jest mega :D Jej taniec i przyspiewki sa zawaliste :D
Jej kolezanka jest dobra, mam nadzieje ze czesciej bedziemy ja widziec :p Z reszta reszte kolezanek z modelingu tez :D

Trener ma jakies problemy z opanowaniem gniewu i czesto wybucha, fajnie to wychodzi :p

Juz polubilem wszyskich bohaterow co dobrze wrozy :)

Tylko mam jedno pytanie, ktos napisal wczesniej cos o 40u minutach a ja ogladalem odcinek 23 minutowy wiec jak to ? :|
Obrazek
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 21 wrz 2011, o 19:48

Odp: 1x01 - New Girl (pilot)


Ja też oglądałem 23 minutowy, więc chyba ktoś się pomylił Pluszu. :)

Swoją drogą właśnie przeczytałem, że w następnym odcinku pożegnamy się z trenerem. :( Aktor odchodzi z serialu... Nieeeeee! :( Kurczę, bardzo polubiłem trenera. Zdecydowanie najlepsza męska postać w tym pilocie...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 21 wrz 2011, o 20:23

Odp: 1x01 - New Girl (pilot)


Coooo? :( Nie, tylko nie z nim... To kurde jak to tak po pierwszym odcinku odchodzi ? :| Wg mnie tez byl najlepsza meska postacia...
Obrazek
<<

deann

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Ulubiony serial:
Grey's Anatomy

gadu:
8698655

Postdodano 21 wrz 2011, o 20:51

Odp: 1x01 - New Girl (pilot)


Dokładnie, pomyliłem się :)

I tak, Coach nagrał tylko pilota :(
Kontynuacja: 90210(4s), The Big C(2s), Desperate Housewives(8s), Grey's Anatomy(8s), Gossip Girl(5s), Pretty Little Liars(2s), Downton Abbey(2s), Glee (3s), Cougar Town(3s), Modern Family(3s), Body of Proof(2s), Mike&Molly(2s), Good Wife (3s), How I Met Your Mother (7s), Parks and Recreation(3s), Przepis na życie(2s), Boardwalk Empire(2s), It' s Always Sunny In Philadelphia(7s)
Nowe: Ringer, New Girl, The Lying Game, Pan Am, Playboy Club, Revenge, Are You There Vodka? It's Me, Chelsea
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 21 wrz 2011, o 21:20

Re: Odp: 1x01 - New Girl (pilot)


Pluszu napisał(a):Coooo? :( Nie, tylko nie z nim... To kurde jak to tak po pierwszym odcinku odchodzi ? :| Wg mnie tez byl najlepsza meska postacia...

Bo jak się okazało aktor miał jeszcze obowiązujący kontrakt z innym serialem, który został jednak przedłużony o 2 sezon, a mowa o "Happy Endings". I dlatego nie zobaczymy Trenera w kolejnych odcinkach. Fajnie byłoby, gdyby później (po zakończeniu / anulowaniu HE) Damon Wayans powrócił do swojej roli w New Girl.

A właśnie, wyniki oglądalności pilota są bardzo zadowalające! :D
Kto nie widział - http://hatak.pl/aktualnosci/seriale/16304/Swietny_start_New_Girl_i_Unforgettable/
<<

moab

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 79

Ulubiony serial:
Breaking Bad

Postdodano 22 wrz 2011, o 13:01

Odp: 1x01 - New Girl (pilot)


Oj, szkoda, że trener zniknie z serialu. Już zyskał moją sympatię, podobnie jak dwaj pozostali współlokatorzy.

Lubię Zooey z filmów, ale humor w zwiastunie wydawał mi się trochę na siłę, więc uznałam, że to serial nie dla mnie. Postanowiłam jednak dać mu szansę i nie żałuję! Kilka razy porządnie się uśmiałam. Początek lekki i zabawny, ciekawa jestem, jakie będą główne wątki fabuły. Liczę, że gdy historia bardziej się rozkręci, serial zyska dodatkowe plusy.
<<

Przemcio

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 47

Postdodano 22 wrz 2011, o 13:10

Odp: 1x01 - New Girl (pilot)


Po pilocie...
Słaby serial, Jess i jej zachowanie (śpiewanie, taniec).. Niewypał.
Serial komediowy? Raczej banalny. Nic śmiesznego nie było w tym pilocie.
Dla Mnie strata czasu na tego pilota a co dopiero na cały sezon.
~Oglądane White Collar (s03) / Covert Affairs (s02) / Dexter (s06) / Dr.House (s08)
~W planach Sons of Anarchy (s01-04)
~Czekam Californication / Episodes / Suits
~Zakończone Prison Break / The Kennedys / Londyńczycy / Spartacus: Blood and Sand / Spartacus: Gods of the Arena
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 22 wrz 2011, o 17:22

Re: Odp: 1x01 - New Girl (pilot)

Przemcio napisał(a):Po pilocie...
Słaby serial, Jess i jej zachowanie (śpiewanie, taniec).. Niewypał.
Serial komediowy? Raczej banalny. Nic śmiesznego nie było w tym pilocie.
Dla Mnie strata czasu na tego pilota a co dopiero na cały sezon.


Oczywiście nie wszystkim podpasuje taki humor... ale chyba jesteś w mniejszości. Poza tym pilot zebrał całkiem niezłe recenzje od krytyków.

Mi oczywiście się spodobało... skusiłem się na obejrzenie pilota przez Zoey właśnie. świetnie sobie poradziła. serial jest inny niż pozostałe sitcomy, które są robione tak samo - i to oczywiście jest wielkim plusem ;)
trust him... he's a doctor!
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x01 - New Girl (pilot)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.