Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

1x01 - In Which We Meet Addison a Nice Girl From Somewhere » Zakończone Seriale » Private Practice • seriale forumtv.pl

2007

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 2 lis 2007, o 17:58

1x01 - In Which We Meet Addison a Nice Girl From Somewhere

Addison resigns from Seattle Grace, and heads to the Oceanside Wellness Group in L.A. where she was offered a job. Although, it seems that Naomi didn't consult the other doctors when hiring her. Meanwhile, a father is frustrated with his daughter when she hides the fact that she's pregnant. When complications arise Addison, Pete and Dell work together to make sure that the baby and the mother survive, as pain-free as possible. Jenny, a woman who has been seeing Violet, starts counting the tiles at a department store. To investigate what triggered it, Cooper and Paul and a shop assistant assist Violet. Meanwhile, when a man dies of a stroke Naomi, Sam and Charlotte argue over who should get his sperm - his wife or his mistress.


Data emisji: 26 września 2007
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 2 lis 2007, o 19:10

Re: 1.01 In Which We Meet Addison, a Nice Girl From Somewhere El


Zakochałam się w tym serialu.

Addison już znamy, ale i tak nadal ją uwielbiam. Jej końcowa speech była amazing! no i: I did not move to LA because you kissed me - i jej stała mina i papalanie głupot jak sama nie jest o czymś przekonana. :P

Uwielbiam Cooper'a. :D to mój nowy bohater serialowy - może też poniekąd dlatego, że diametralnie różni się od roli w PB. Ale jest po prostu genailny. :) no i coś mi się wydaje że on i Vioet będą razem.

Sam i Naomi - w sumie najnudniejsi z nich wszystkich, najmniej ich polubiłam i żałuje bardzo że zmienili aktorkę...

Peter - przystojny voodoo man :D no a jego relacje z Addison będą na pewno ciekawe. :P You did so move here because I kissed you. LOL

Violet - śmieszna jest. :) terapeutka a sama ma kłopoty i trochę zwariowana i zabawna.

Dell - śmieszny recepcjonista, midwife i surfer. LOL tylko mogli by mu zgolić ten miny zarost nad ustami, bo wygląda idiotycznie.

Najlepsza byłą scena jak Sam zobaczył nagą Addison. :D i jak się Peter wypytywał. FOCUS! :hihi:
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 2 lis 2007, o 23:51

Re: 1.01 In Which We Meet Addison, a Nice Girl From Somewhere El


Hmm już wiele nie pamiętam z tych początkowych odcinków, ale wiem, że serial bardzo mi się spodobał :) Co prawda te dwa odcinki "wpakowane" w GA średnio do mnie przemówiły, ale pewnie tylko dlatego, że oczekiwałam bohaterów GA, a prawie ich nie było i to mnie zaskoczyło ;) Addison jest świetna! W tym serialu tym bardziej ;)

Paulina napisał(a):I did not move to LA because you kissed me


:hihi:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 10 sty 2008, o 22:56

Re: 1.01 In Which We Meet Addison, a Nice Girl From Somewhere El


Zdecydowanie mi się podobało, podobało mi się wszystko poza faktem, że jest nowa aktorka.

Ogólnie to trochę dziwne jest to, że Addison spodobało się to, że ma jednego pacjenta na dzień, bo to nie w jej stylu, no ale cóż, być może teraz będzie miała nowy styl :P Operacja była świetna ;)
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 11 sty 2008, o 12:37

Re: 1.01 In Which We Meet Addison, a Nice Girl From Somewhere El


ja sie zastanwaim czy ktos wie kiedy beda nowe odcinki private? jest juz jaksa data? ;)
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 11 sty 2008, o 22:04

Re: 1.01 In Which We Meet Addison, a Nice Girl From Somewhere El


Wszystkie odcinki ktore zostaly nakrecone przed strajkiem scenarzystow zostaly juz pokazane. Wiec dopoki strajk bedzie trwal nie zobaczymy nowych odicnkow.
trust him... he's a doctor!
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 11 sty 2008, o 22:56

Re: 1.01 In Which We Meet Addison, a Nice Girl From Somewhere El


buu... a mialam nadzieje ze maja jeszcze cos z zanadrzu szczegolnie ze dzisiaj greysy wyszly nowe ;)
Obrazek
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 13 sty 2008, o 15:42

Re: 1.01 In Which We Meet Addison, a Nice Girl From Somewhere El


PP już więcej odcinków nie ma, a czwartkowy odcinek GA też już był ostatni...
<<

dzikuskaaa

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 642

Lokalizacja: gliwice

Postdodano 13 sty 2008, o 23:40

Re: 1.01 In Which We Meet Addison, a Nice Girl From Somewhere El


Paulina napisał(a):PP już więcej odcinków nie ma, a czwartkowy odcinek GA też już był ostatni...


ale nie ma i juz nei beda krecic czy po strajku (jesli sie skonczy kiedys) maja zamiar skonczyc sezon.. w sumie grey'sy sie zakonczyly tak ze moze to byc koniec sezonu w jakis sposob..a le pp trzeba by zakocnzyc jakos.. mogliby zrobic jeszcze ostatni odcinke ;p
Obrazek
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 14 sty 2008, o 00:19

Re: 1.01 In Which We Meet Addison, a Nice Girl From Somewhere El


Chodziło mi o to że ostatnie odcinki przed strajkiem.
Bo PP zostało zamówione na pełen sezon.
<<

Jack15

Nowy użytkownik

Posty: 8

Postdodano 29 mar 2008, o 12:22

Re: 1.01 In Which We Meet Addison, a Nice Girl From Somewhere El


Serial jest bombowy, a nowe odcinki dopiero będą na jesień. Beznadzieja.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 25 lut 2009, o 20:17

Re: 1x01 - In Which We Meet Addison a Nice Girl From Somewhere


Bardzo mi się podobało, troche świeżości i nie tylko szpital i szpital. Ogólnie to zaczynam się zakochiwać. xD :D
Addison nadal świetna i w formie. ^^ Bardzo podobała mi się operacja. Taniec na początku i na końcu - CUDO! xD Kate Walsh jest świetna.
Cooper też jest ciekawy, pediatra uzależniony od seksu. :D Poza tym, Adelstein nadaje się do roli.
Sam jest troche dziwny i zimny, ale spodobał mi się z charakteru. No i ciekawe czy to był prawdziwy powód rozwodu. Tak by pewnego poranka po prostu wstał i koniec?
Zmiana aktorki Naomi mi się nie podobała, wolałem tamtą, ale cóż. Jakieś mam mieszane uczucia co do tej postaci.
Dell jest fajny i chce być szanowany. :D
Peter będzie chyba z Addison, przynajmniej tak to się zapowiada. :P W sumie to bohater ciekawy, ale jakiś, hmmm, dziwny.
I ostatnia postać, Violet. Najmniej ją ze wszystkich polubiłem. Jakaś szurnięta jest i tyle. :p Babka z liczeniem płytek - xD. Nie wiem, jakoś mi nie przypadła do gustu.

Jak najbardziej mi się podobało. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 1x01 - In Which We Meet Addison a Nice Girl From Somewhere
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.