Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1x01 - Chapter 1 (pilot - House of Cards) » Seriale dramatyczne » House of Cards • seriale forumtv.pl

2013

Opiekun: eLMaQ

<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 17 lut 2013, o 12:39

1x01 - Chapter 1 (pilot - House of Cards)

House of Cards (Netflix)



Polski opis:


Bohaterem serialu jest kongresmen Francis Underwood (Kevin Spacey), który wraz z żoną (Robin Wright) nie cofnie się przed niczym, by zdobyć wszystko. Oto mroczny świat chciwości, seksu i korupcji we współczesnym Waszyngtonie.
źródło: iitv.info


Angielski opis:


House of Cards is an American political drama series developed and produced by Beau Willimon. It is an adaptation of a previous BBC miniseries of the same name which is based on the novel by Michael Dobbs. The entire first season premiered on February 1, 2013 on the streaming service Netflix.[1] A second season of 13 episodes is currently in production[1][2]


Obrazek



Zwiastun:




Info:
- http://en.wikipedia.org/wiki/House_of_Cards_%28U.S._TV_series%29
- http://www.filmweb.pl/serial/House+of+Cards-2013-620036
- http://www.imdb.com/title/tt1856010/
- http://movies2.netflix.com/WiMovie/House_of_Cards/70178217




_________________________________________________________
PREMIERA SERIALU 1 LUTY 2013!
1 SEZON LICZY 13 ODCINKÓW (~60 minut każdy) - Ku zaskoczeniu wszystkich Netflix udostępnił wszystkie odcinki pierwszego sezonu od razu.
W obsadzie są Kevin Spacey (zapraszam do tematu o nim), Robin Wright, Kate Mara.

W ostatnim czasie było głośno na temat napisów (a raczej ich braku) od grupy hatak. Pełne wyjaśnienie sytuacji: http://natemat.pl/50677,grupa-hatak-ata ... e-robotami
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 17 lut 2013, o 15:54

Odp: House of Cards


Spokojnie i cierpliwie czekam na napisy PL do całej 1 serii. :)
A później szykuję się na maratonik z tym cudownie zapowiadającym się serialem. :P
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 17 lut 2013, o 19:03

Odp: House of Cards


nie wiem po czym poznałeś, że dobrze się zapowiada, ale masz nosa.
Ja po przeczytaniu fabuły, trailerze powiedziałbym raczej, że to będzie nuda i kolejny proceduralny serial, ale tak nie jest.
Ciekawe jak inni go ocenią.
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 18 lut 2013, o 01:39

Odp: House of Cards


Czemu się dobrze zapowiada? Bo serial polityczny, bo Kevin Spacey, bo Kate Mara, bo David Fincher bo pierwszy wielki serial Netflix. Przecież to nie mogło się nie udać:)
<<

torrent

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 165

Postdodano 5 mar 2013, o 14:33

Odp: 1x01 - Chapter 1 (pilot - House of Cards)


Fajnie gra ten aktor Kevin Spacey, ale jego serialowa żona jest bardzo oschła (nie lubię jej) :P.
A serial jest ciekawy. Trochę się zdziwiłem, że można tak ciekawą produkcję wypuścić na światło dzienne o tej tematyce.
Wydawałoby się ten temat jest nudny i przejedzony, ale naprawdę fajnie się to ogląda.
Bardzo mi przypomina Breaking Bad, ponieważ jest mroczny i klimatyczny, dlatego może być hitem na forum, bo BB ogląda dużo osób.
Ale z tego co czytałem to dużo ludzi czeka na napisy, aż się pojawią do wszystkich 13 odcinków.
Wczoraj wypuścili napisy do 6 odcinka, dlatego powoli można zacząć oglądać - polecam!
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 16 wrz 2013, o 19:02

Odp: 1x01 - Chapter 1 (pilot - House of Cards)


Wystarczy spojrzeć na odtwórcę głównej roli, żeby stwierdzić, że serial musi być dobry. Nie wyobrażam sobie, żeby Kevin Spacey przyjął słaby scenariusz.
Ogólnie fabuła brzmi ciekawie, a manewry Franka robią wrażenie. Serial wydaje się być nieco mroczny, dosyć poważny i bardzo tajemniczy. Oceniam to na plus, bo przepadam za takim klimatem.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 24 paź 2013, o 22:00

Odp: 1x01 - Chapter 1 (pilot - House of Cards)


Dopiero teraz zabrałam się za ten serial i jestem pod wrażeniem.
Wspaniale dobrani aktorzy - Kevin Spacey i Robin Wright tworzą fenomenalną parę. I bardzo mi się to podoba. Małżeństwo, w którym oboje wiedzą czego chcą i wspólnie do tego dążą. Mam nadzieję, że ta relacja między nimi się nie zmieni.
Kate Mara może i nie należy do moich ulubionych aktorek ale dobrze się spisuje w roli dziennikarki.
Ciekawa jestem jak długo zajmie Francisowi dojście do celu i ile zostawi za sobą trupów.
<<

niewiadomek

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 7 sie 2016, o 23:58

Odp: 1x01 - Chapter 1 (pilot - House of Cards)


oglądałem - super - trzeba obejrzeć dalej
Firma znajduję się w Sopocie, a główną jej domeną jest naprawa pralek, lodówek, piekarników, zmywarek i zamrażarek.
https://www.restartagd.pl/miasto/naprawa-agd-wroclaw/
<<

dzwonko

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: Katowice

Ulubiony serial:
Suits

Postdodano 23 wrz 2016, o 19:07

Odp: 1x01 - Chapter 1 (pilot - House of Cards)


House of Cards to zdecydowanie jeden z lepszych seriali politycznych jakie w zyciu oglądałam! Underwood jest tak zagadkową, bezwględną i nieprzewidywalną postacią, że aż ciarki przechodzą momentami :D W dodatku niektóre wątki powalają na kolana! Co prawda jestem dopiero w połowie trzeciego sezonu, ale już gorąco polecam każdemu, kto nie miał styczności :)

 


  • Podobne tematy do 1x01 - Chapter 1 (pilot - House of Cards)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.