Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1x01 - 2 Broke Girls (pilot) » Zakończone Seriale » 2 Broke Girls • seriale forumtv.pl

Czy pierwszy odcinek zachęcił Cię do dalszego oglądania serialu?

TAAAK! Zapowiada się świetnie.
2
100%
Bez rewelacji, ale zobaczę jeszcze kilka odcinków.
0
Brak głosów
Nie, rezygnuję z dalszego oglądania.
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 2
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 21 wrz 2011, o 12:12

1x01 - 2 Broke Girls (pilot)

2 BROKE GIRLS (CBS)



Polski opis:


Serial komediowy o dwóch młodych kobietach pracujących jako kelnerki w niezbyt wykwintnym lokalu gastronomicznym, które łączy specyficzna przyjaźń w pogoni za założeniem własnego interesu. Problemem okazują się pieniądze. (źródło: iitv.info)

Angielski opis:


Set in New York City, the series chronicles the lives of two waitresses in their twenties—Max (Kat Dennings), who comes from a poor working-class family, and Caroline (Beth Behrs), who was born rich but is now down on her luck—working together at a Brooklyn restaurant. The two become fast friends and build their dream of one day opening a cupcake shop (for which they need to raise $250,000), although they can barely afford anything with the pay they receive at work, and must continually find ways to make ends meet. Among those working with them at the restaurant are their boss, Han Lee (Matthew Moy); Oleg (Jonathan Kite), an upbeat Russian cook; and Earl (Garrett Morris), the cashier. At the end of each episode, a tally shows how much of the $250,000 goal they have earned so far.

Obrazek



Zwiastun:



Info:
- http://en.wikipedia.org/wiki/2_Broke_Girls
- http://www.filmweb.pl/serial/2+Broke+Girls-2011-616779
- http://www.imdb.com/title/tt1845307/



___________________________________
Dzisiaj zamierzam zobaczyć pilot serialu. :P Zachęciło mnie do tego pojawienie się napisów PL od Stewarda (który oznajmił, że będzie dalej regularnie tłumaczył) i kilka dobrych opinii w necie.
Ostatnio edytowano 22 sty 2012, o 07:57 przez eLMaQ, łącznie edytowano 2 razy
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 21 wrz 2011, o 12:52

Odp: 2 Broke Girls


Ma już 21 tysięcy like'ów na fejsie ;) Obejrzałam wczoraj, całkiem spoko :P Lekki i może być fajny :)
Obrazek
<<

apsik.

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 244

Ulubiony serial:
Glee, 30 rock, GA

Postdodano 21 wrz 2011, o 16:08

Odp: 2 Broke Girls


Tak, tak, tak <3 Świetny był pierwszy odcinek, strasznie zabawny. Kojarzy mi się ze starymi sitcomami, i za to plus. Uwielbiam obie bohaterki <3 Tylko niech oglądalnośćtaka zostanie :D

Obrazek
ravenpuff ● district 8 ● whovian
Obrazek
TUMBLR | LASTFM

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 21 wrz 2011, o 19:35

Odp: 2 Broke Girls


hyhy, bardzo dobry pilot. Postacie są fajne, humor jest taki... okej i mi się podoba.
oby tak dalej.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

glam_star

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 272

Lokalizacja: Babińskiego

Ulubiony serial:
True Blood

Postdodano 22 wrz 2011, o 11:36

Odp: 2 Broke Girls


Pierwszy odcinek na plus, czekam na kolejne. Mam nadzieję, że poziom nie spadnie.
.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 22 wrz 2011, o 12:59

Odp: 1x01 - 2 Broke Girls (pilot)


O, jak fajnie że został utworzony dział dla tego serialu. :D Dzięki Ci, Administratorze. :P

Pilot był super! :D Był śmieszny, zabawny i naprawdę mi się podobał. :P
Bohaterowie są świetni, uwielbiam Kat Dennings, to przede wszystkim dla niej zainteresowałem się serialem.
Dużo fajnych tekstów, postacie Olega i Earla są genialne. :D :D
Sam motyw przewodni seriale też daje duże pole do popisu - zbieranie kasy na otworzenie piekarni z babeczkami. Kasa może przybywać, może odchodzić. Więc ten wątek może być bardzo długo prowadzony.
Relacja między głównymi bohaterkami kształtuje się bardzo ładnie. Mieszkanie razem i koń na podwórku. :P
Jedną z najlepszych scen odcinka była zdecydowanie scena w metrze. Najpierw przypadkowy pocałunek Max z kobietą. :D A później porażenie różowym paralizatorem przez Caroline. :P "I didn't think it would hurt so much...It's pink." :D :D
Na pewno będę kontynuował oglądanie "Dwóch spłukanych dziewczyn". :D

Oglądalność pilota była świetna, pewnie po części dlatego, że był nadawany po premierowym "Dwóch i Pół", ale mam nadzieję, że spora liczba osób wróci za tydzień na 2 odcinek, bo pilot "2BG" bawił mnie zdecydowanie bardziej od odcinka 9x01 byłego serialu Charliego Sheena i dwóch premierowych odcinków HIMYM.
Ostatnio edytowano 22 wrz 2011, o 20:35 przez eLMaQ, łącznie edytowano 2 razy
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 22 wrz 2011, o 14:31

Re: Odp: 1x01 - 2 Broke Girls (pilot)


eLMaQ napisał(a):pilot "2BG" bawił mnie zdecydowanie bardziej od odcinka 9x01 byłego serialu Charliego Sheena.


O to akurat nie trudno. Rozjechane przez walec małe kaczuszki bawią bardziej niż 2,5 bez Charliego Sheena.
Obrazek
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 22 wrz 2011, o 20:28

Odp: 1x01 - 2 Broke Girls (pilot)


Oglądalność pilota była świetna, pewnie po części dlatego, że był nadawany po premierowym "Dwóch i Pół", ale mam nadzieję, że spora liczba osób wróci za tydzień na 2 odcinek, bo pilot "2BG" bawił mnie zdecydowanie bardziej od odcinka 9x01 byłego serialu Charliego Sheena i dwóch premierowych odcinków HIMYM.

Dwóch i Pół to słaby serial komediowy. Jeśli umieścić byle co w dogodnym czasie antenowym ludzie to i tak kupią...
HIMYM powinien się powoli kończyć. Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny.

Sam motyw przewodni seriale też daje duże pole do popisu - zbieranie kasy na otworzenie piekarni z babeczki

O ile mnie nie myli pamięć to obie zarobiły w jeden dzień 300$ więc nie jest tak źle w USA :P
Obrazek
<<

Przemcio

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 47

Postdodano 24 wrz 2011, o 14:04

Odp: 1x01 - 2 Broke Girls (pilot)


Przyjemny pierwszy odcinek, fajnie Mi się go oglądało. Będę czekał na kolejne ale czy będę oglądał go dalej na 100%? Okaże się już nie długo.
~Oglądane White Collar (s03) / Covert Affairs (s02) / Dexter (s06) / Dr.House (s08)
~W planach Sons of Anarchy (s01-04)
~Czekam Californication / Episodes / Suits
~Zakończone Prison Break / The Kennedys / Londyńczycy / Spartacus: Blood and Sand / Spartacus: Gods of the Arena
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 24 wrz 2011, o 14:51

Odp: 1x01 - 2 Broke Girls (pilot)


Bardzo śmieszny serialik :), świetne teksty i może wyjść coś z tego ciekawego , zobaczymy :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 25 wrz 2011, o 20:02

Odp: 1x01 - 2 Broke Girls (pilot)


może być. w sumie uśmiechnęłam się z 2 razy. tylko ta jedna dziewczyna mnie wkurza. ale za to blondyna bardzo fajna. widać, że mądra no i bardzo dobrze się trzyma, a przecież straciła wszystko :)
spodobał mi się motyw zbierania pieniędzy na piekarnię.
eh, niestety motyw z mamusią jest bardziej przykry niż śmieszny:/ jeśli ktoś się na tym zaśmiał, to współczuję.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 16 paź 2011, o 14:15

Odp: 1x01 - 2 Broke Girls (pilot)


Cóż, na pewno nie tego się spodziewałam odpalając odcinek, ale zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona. Zapowiada się na prawdę dobra zabawa :D
I żałuję tylko, że odcinki takie króciutkie. Ale to nie zmienia faktu, że mnie się bardzo spodobało i miło będzie czekać na kolejne odcinki :)

 


  • Podobne tematy do 1x01 - 2 Broke Girls (pilot)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.