Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

#1: Game of Thrones vs Continuum » Plebiscyty » Bitwy serialowe • seriale forumtv.pl

Opiekun: Leviatan

Ankieta wygasła 20 maja 2013, o 16:23

Twój faworyt to:

Game of Thrones
6
67%
Continuum
3
33%
 
Liczba głosów : 9
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 13 maja 2013, o 16:23

#1: Game of Thrones vs Continuum

Witamy w bitwie najlepszych seriali SCI-F/FANTASY, które zostały wybrane przez użytkowników forumtv.pl w drodze kwalifikacji.
Co tydzień pomiędzy dwoma serialami będzie odbywać się bitwa o to, który serial najbardziej rozbudza wyobraźnie użytkowników forum (najlepszy serial sci-f/fantasy).

Bitwa #1 to:
Obrazek

:info: Zasady punktacji:
3 pkt - zwycięstwo
1 pkt - remis

:text aktualna tabela wyników:
Obrazek
Obrazek
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 13 maja 2013, o 16:30

Odp: #1: Game of Thrones vs Continuum


Wybór łatwy - Game of Thrones :D
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 13 maja 2013, o 17:04

Odp: #1: Game of Thrones vs Continuum


Ja zagłosuję żeby zmobilizować fanów Game of Thrones na Continuum :D.
Ostatnio czytałem parę nieprzychylnych opinii o nowym sezonie GoT, dlatego daję ostrzeżenie głosując na konkurencję.
Continuum jest bardzo dobrym serialem, fabuła cały czas trzyma się wątku głównego.
Efekty specjalne są ładnie wkomponowane, w sam raz.
Świetna główna rola Rachel Nichols.
Czytałem także na filmwebie, że fani mogli wybrać zakończenie sezonu.
Jak dla mnie to jest raczej na minus dla fabuły, ale pierwszy raz o czymś takim słyszę.
Obecnie chyba najlepsza produkcja Kanady ;)...
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 13 maja 2013, o 17:45

Odp: #1: Game of Thrones vs Continuum


Gra o Tron, to mój oczywisty wybór...

po pierwsze bo to jest genialny serial (na podstawie jeszcze bardziej genialnej książki, o której istnieniu dowiedziałem się dzięki serialowi)
po drugie bo nie oglądałem drugiej produkcji, Continuum.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 maja 2013, o 18:23

Odp: #1: Game of Thrones vs Continuum


Oczywiście że Game of Thrones. Widziałem Continuum i w sumie było średnie. Nawet najgorsze odcinki Gry są dużo lepsze niż cały ten kanadyjski serial.
<<

torrent

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 165

Postdodano 14 maja 2013, o 12:27

Odp: #1: Game of Thrones vs Continuum


Ja głos oddaję na Continuum, ponieważ od dłuższego czasu brakuje tego typu produkcji (oprócz niewypałów typu Caprica...).
A GoT oglądam również, ale ostatnio pojawiły się wątki, które nudzą.
Nie podoba mi się zbyt dużo wątków nadprzyrodzonych. Oby nie było tak jak z True Blood, że nie da się tego ogarnąć...
Warto również wspomnieć o budżecie na korzyść GoT.
GoT na pewno wygra, ale chciałbym docenić Continuum swoim głosem.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 maja 2013, o 13:33

Odp: #1: Game of Thrones vs Continuum


Czemu Caprica była niewypałem? Ja serial bardzo miło wspominam i żałuje że skończyło się na tylko jednym odcinku. A tego typu produkcje co masz namyśli? Futurystyczny glina? To teraz szykuje się Almost Human od FOX. Zobaczymy może chociaż w odrobinie zastąpi mi Fringe...
<<

torrent

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 165

Postdodano 14 maja 2013, o 14:33

Odp: #1: Game of Thrones vs Continuum


Caprica zbyt wolno się rozkręcała i efekty specjalne były przesadzone. Jakby Caprica była dobra, to by nie została zdjęta z anteny.
A Wg mnie jest nisza w dobrych produkcjach sci-f. Teraz wyszło Defiance, ale zanosi się na proceduralny serial.
Prób było dużo jak chociażby V (słabiutki serial)...
Brakuje coś na wzór Battlestar Galactica, Star Trek.
Każdy odcinek Continuum cały czas jest związany z wątkiem głównym, co jest ważne.
Fantasy ma wyraźnego lidera GoT, ale sci-f już nie i dlatego Continuum pokazuje, że nawet średnia produkcja ma rzeszę swoich odbiorców.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 maja 2013, o 14:56

Odp: #1: Game of Thrones vs Continuum


Jakby Caprica była dobra, to by nie została zdjęta z anteny.

Kto co lubi rozumiem, że ci się nie podobało, ale mnie właśnie urzekł ten powolny klimat, trochę gangsterski. A jakoś serialu nie ma wpływu na zdjęcie z anteny. Dowód? Firefly :)
No fakt mało jest sci-fi w telewizji, ale podobno idą lepsze czasy. Też mi się marzy coś kosmicznego jak BSG czy ST. Ostatni tego typu serial to szybko skasowane Stargate Universe. Ja wciąż liczę, że na fali popularności kinowego Star Treka doczeka się on telewizyjnego spin-offa.
To że co odcinek w Continuum był wątek główny nic nie znaczy bo był strasznie wolno rozwijany. Za dużo nic nie wnoszących zapychaczy...
Jak masz głód sci-fi to ja ci mogę polecić Orphan Blac. Niesamowicie mnie wciągnęło. Może elementów sci-fi jest mało, ale i tak wciąga.
Defiance na razie średnie. Może i nie typowy procedural, ale wątek główny ma marginalne znaczenie, a miłosna historia 3 planowych postaci i intryga na 2 średnie mnie wciągają. Jest szansa, że się rozkręci, niewielka ale jest.
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 14 maja 2013, o 18:32

Odp: #1: Game of Thrones vs Continuum


Nieźle to wszystko zorganizowane. Prawdziwa liga seriali ^^
Właśnie zacząłem oglądać Continuum. Jestem co prawda na czwartym odcinku, ale ciekawa fabuła w połączeniu z urodziwą główną bohaterką to niezła bomba :) Jestem pod sporym wrażeniem, bo nie spodziewałem się dobrego SF.
Tak czy inaczej, głos oddany na GoT.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 14 maja 2013, o 18:36

Odp: #1: Game of Thrones vs Continuum


Ja również właśnie zaczęłam oglądać 'Continuum' i doszłam już do czwartego odcinka. I przyznaję, że całkiem przyjemnie się to ogląda, wyszło dość fajnie i będę kontynuować.
Ale twardo stoję przy swoim głosie oddanym na GoT :)
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 14 maja 2013, o 22:13

Odp: #1: Game of Thrones vs Continuum


GoT, z prostego powodu - Continuum nie oglądałem.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do #1: Game of Thrones vs Continuum
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwalne bitwy serialowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.