Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

#1: Breaking Bad vs Game of Thrones » Plebiscyty » Bitwy serialowe • seriale forumtv.pl

Opiekun: Leviatan

Ankieta wygasła 10 wrz 2012, o 17:01

Twój faworyt to:

Breaking Bad
11
50%
Game of Thrones
11
50%
 
Liczba głosów : 22
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 3 wrz 2012, o 17:01

#1: Breaking Bad vs Game of Thrones

Witamy w bitwie najlepszych seriali, które zostały wybrane przez użytkowników forumtv.pl.
Co tydzień pomiędzy dwoma serialami z top5 będzie odbywać się bitwa o to, który serial jest bardziej uznawany przez użytkowników forumtv.pl.
Bitwa #1 to:
Obrazek

:info: Zasady punktacji:
3 pkt - zwycięstwo
1 pkt - remis

:text aktualna tabela wyników:
Obrazek
Obrazek
<<

wesker178

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 129

Lokalizacja: Szczecin

Ulubiony serial:
24/The Wire/Doctor Who

Postdodano 3 wrz 2012, o 17:06

Odp: #1: Breaking Bad vs Game of Thrones


Nie no, Breaking Bad oczywiście.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 3 wrz 2012, o 17:13

Odp: #1: Breaking Bad vs Game of Thrones


Bitwy ruszyły po dłuższej przerwie w trochę zmienione formie. Na podstawie Waszych spostrzeżeń będą udoskonalane.
Warto dodać, że na podstawie wyników końcowych będzie ustalona kolejność seriali w top5.

wesker178 napisał(a):Nie no, Breaking Bad oczywiście.

a ja Game of Thrones :)
Mam nadzieję, że avatar nie przeszkodzi, ani nie pomoże GoT w wygranej, ale jak coś mogę zmienić ;p...
Obrazek
<<

wesker178

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 129

Lokalizacja: Szczecin

Ulubiony serial:
24/The Wire/Doctor Who

Postdodano 3 wrz 2012, o 17:23

Odp: #1: Breaking Bad vs Game of Thrones


Taifun, obawiam się, że klęska Gry będzie druzgocąca :p Choć nie powiem, chętnie obejrzałbym zacięty pojedynek, bo obaj rywale są znakomici.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 3 wrz 2012, o 17:31

Odp: #1: Breaking Bad vs Game of Thrones


Phi, pytanie. :D GoT nie dorasta do pięt Breaking Bad. Niestety, taka jest prawda.

wesker178 napisał(a):Taifun, obawiam się, że klęska Gry będzie druzgocąca Choć nie powiem, chętnie obejrzałbym zacięty pojedynek, bo obaj rywale są znakomici.

Nie byłbym tego taki pewien. GoT ma rzeszę fanów, również na tym forum, a Breaking Bad to wciąż serial raczej niszowy.

BTW: Fajny pomysł Tai. ;)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 3 wrz 2012, o 18:13

Odp: #1: Breaking Bad vs Game of Thrones


Ja zagłosowałem na GoT, chociaż BB cenię równie mocno. Może dlatego, że to moja nowa miłość. :) Już nie mogę się doczekać aż zabiorę się za czytanie drugiej części sagi.

Moim zdaniem w tej bitwie powinien wystąpić remis, byłby sprawiedliwym wyjściem, przynajmniej w moim przypadku. :)

PS Szacunek dla Taia za pomysł. :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 wrz 2012, o 18:27

Odp: #1: Breaking Bad vs Game of Thrones


Również Game of Thrones. Jestem fanboyem tego serialu odkąd pojawiły się pierwsze wieści i przeczytałem pierwszy tom. Może i Breaking Bad jest lepsze, ale głos idzie na GoT.
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 3 wrz 2012, o 20:17

Odp: #1: Breaking Bad vs Game of Thrones


Chociaż Game of Thrones lubię, to Braking Bad to zupełnie inny poziom. I też na Breaking Bad poleciał mój głos.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 3 wrz 2012, o 21:31

Odp: #1: Breaking Bad vs Game of Thrones


eLMaQ napisał(a):Moim zdaniem w tej bitwie powinien wystąpić remis, byłby sprawiedliwym wyjściem, przynajmniej w moim przypadku. :)

i wykrakałeś :D 21:18 poniedziałek i jest 5:5 :)
Ja osobiście wolę Game of Thrones bo to jedyny serial fantasy, który wybił się do rangi hitu.
A seriali sensacyjnych jest naprawdę multum. Też mnie denerwuje, że Breaking Bad ma sporo uproszczeń, które nawet były wyjaśniane w programie Galileo (np. wybuch samochodu od mokrej wycieraczki samochodowej położonej na akumulatorze). A warto dodać, że Breaking Bad to nadal dramat, a w Polsce nie brak nam dramatów :).

Czesiek_PL napisał(a):Również Game of Thrones. Jestem fanboyem tego serialu odkąd pojawiły się pierwsze wieści i przeczytałem pierwszy tom. Może i Breaking Bad jest lepsze, ale głos idzie na GoT.

myślałem, że Czesiek_PL zagłosuje na Breaking Bad.Widać pomyliłem się :P.
Obrazek
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 3 wrz 2012, o 23:37

Odp: #1: Breaking Bad vs Game of Thrones


A wiec narazie moj glos przechyla szale zwyciestwa na Breaking Bad :)

Tai, ja akurat wiedzialem, ze Czesiek zaglosuje na GoT. Zawsze mowi, ze nie rozumie fascynacji BB, dlatego ja nie rozumiem tez jego :p hehe :D

Jak dla mnie bez porownania, Breaking Bad jest swietnym serialem, uwielbiam go! A na GoT pewnie glosuja ci co czytali ksiazki ;)
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 wrz 2012, o 23:39

Odp: #1: Breaking Bad vs Game of Thrones


Tai, ja akurat wiedzialem, ze Czesiek zaglosuje na GoT. Zawsze mowi, ze nie rozumie fascynacji BB, dlatego ja nie rozumiem tez jego :p hehe :D


Mówię, że ją rozumiem, ale nie podzielam. Obiektywnie patrząc jest to genialny serial, ale w tym głosowanie będę subiektywny :P
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 4 wrz 2012, o 02:21

Odp: #1: Breaking Bad vs Game of Thrones


Taifun napisał(a):A seriali sensacyjnych jest naprawdę multum.

No chyba Breaking Bad nie jest serialem sensacyjnym.

Taifun napisał(a):A warto dodać, że Breaking Bad to nadal dramat, a w Polsce nie brak nam dramatów .

No to dramat czy sensacja? Porównujesz Breaking Bad do polskich seriali?

Pluszu napisał(a):A na GoT pewnie glosuja ci co czytali ksiazki ;)

Czytalem pierwszy tom. I chyba nawet bardziej by mi się spodobał niż pierwszy sezon, gdyby nie to, że cały czas wiedziałem, co się dalej stanie. Dlatego planuje szybko przeczytać drugi tom oraz dalsze, żeby wyprzedzić serial, bo chyba książka jest lepsza.



7:6 bitches! :D
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 4 wrz 2012, o 11:13

Odp: #1: Breaking Bad vs Game of Thrones


Tu nie ma co gadać, BB niszczy.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 4 wrz 2012, o 13:17

Odp: #1: Breaking Bad vs Game of Thrones


Bartezz napisał(a):No to dramat czy sensacja? Porównujesz Breaking Bad do polskich seriali?

nie, chodzi mi o to, że to jest dramat/kryminał, a ja osobiście wolę lekkie seriale. A nawiązanie do Polski było celem pokazania, że dużo ludzi ma co dzień "dramat" :).
Na filmwebie Breaking Bad jest określony jako Dramat/Kryminał, ale ja dalej widzę tam trochę z gatunku serialu sensacyjnego.

Bartezz napisał(a):7:6 bitches! :D

9:6 po Twojej przemowie :D
Obrazek
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 4 wrz 2012, o 13:49

Odp: #1: Breaking Bad vs Game of Thrones


No właśnie nie za bardzo wiedziałem o co Ci chodzi w tym poście. Dla mnie to ani kryminał, ani sensacja, po prostu czysty dramat.

Taifun napisał(a):9:6 po Twojej przemowie :D

Hell yeah!
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

torrent

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 165

Postdodano 5 wrz 2012, o 14:53

Odp: #1: Breaking Bad vs Game of Thrones


nadal77 napisał(a):Tu nie ma co gadać, BB niszczy.

zmniejszyłem tą karę ;p Głos dla Game of Thrones, ale niewiele pomogło :D
10:7
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 wrz 2012, o 15:23

Odp: #1: Breaking Bad vs Game of Thrones


Już jest 10:8. Wszystko się jeszcze może zdarzyć :)
<<

L3Q

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 12

Ulubiony serial:
House MD

Postdodano 5 wrz 2012, o 17:58

Odp: #1: Breaking Bad vs Game of Thrones

Trzeba było coś wybrać ale szczerze mówiąc nie spodziewałem się że Breaking Bad nawiąże walkę z Game of Thrones. Głosowałem na GoT ale chyba tylko dlatego że mimo wszystko jestem fanem tego rodzaju opowieści ;)
....google.pl
Następna strona

 


  • Podobne tematy do #1: Breaking Bad vs Game of Thrones
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Archiwalne bitwy serialowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.