Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

1.22 - Landslide » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

HeroSHI

Postdodano 23 kwi 2007, o 18:53

1.22 - Landslide

Po niespodziewanym spotkaniu Claire i Peter'a z Panem Bennet'edm, Ted'em i Matt'em i zaabsorbowaniu przez Peter'a mocy Ted'a, herosi ustalają, że Claire, Peter i Ted muszą wyjechać z miasta podczas gdy Bennet i Matt będą kontynuować misję wyeliminowania systemy namierzania 'Walker'.
Hiro jest załamany porażką w konfrontacji z Sylar'em i złamaniem przez niego miecza. Ando nie pozwala jednak aby jego przyjaciel stracił wire w swoją siłe i znajduje sklep, w którym mogą naprawić go, jednak znajdują tam zupełnie coś, a raczej kogoś innego... Okazuje się, że ojciec Hiro nie wyjechał jednak z miasta i teraz postanawia nauczyć swojego syna sztuki walki, dzięki której będzie w stanie pokonać Sylar'a.
Nathan martwi się, że nie zdoła wygrać wyborów, gdyż jego sondaże spadają. Uspokaja go Linderman, który pewny zwycięstwa, postanawia dać jeszcze jeden prezent rodzinie Petrellich. Używają swojej mocy leczenia, Linderman uzdrawia żonę Nathana, która po latach jeżdżenia na wózku inwalidzkim, może chodzić,.
Agenci FBI łapią Ted'a. Nie jest jednak to najgorsza rzecz, jaka może go spotkać. Podczas przejazdu opancerzonym samochodem, Ted zostaje zabity przez Sylar'a, który najpierw przewraca samochód, a następnie odcina Ted'owi czubek głowy. W tej sytuacji, osobami które posiadają zdolności Ted'a są zarówno Sylar, jak i Peter.
Micah nadal jest przetrzymywany przez Candice i Lindermana. Nadchodzi jednak dzień, w którym musi on wykorzystać swoje mocw. Wraz z Candice udaje się na wybory, gdzie używając swoich zdolności dostaje się do systemu liczącego głosy i fałszuje wyobry zapewniając Nathanowi miażdżące zwycięstwo.
D.L. i Jessica zmuszają Nathana, aby wyjawił im miejsce przebywania Lindermana i Micah. Para udaje się pod wskazany adres, gdzie wraz z Matt'em i Bennet'em, na których przypadkowo wpadli, udaje im się przedostać do budynku, w którym rodzielają się aby każdy mógł załatwić swoją sprawę. D.L. i Jessica wchodzą do gabinetu Lindermana, gdzie Niki przejmuje w końcu moc nad Jessicą a Linderman strzela do D.L.'a, który ostatnimi siłami również pozbawia go życia.
Matt i Bennet wchodzą na piętro, w którym zlokalizowany jest system namierzania 'Walker'. Po zabiciu przez Bennet'a Thompsona, na przeszkodzie staje im Mohinder, który najpierw eliminuje Matt'a, a następnie celuje do Bennet'a, który celuje do małej Molly, która to okazuje się być owym systemem namierzania.

by aja

Data emisji: 14 maja 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez HeroSHI, łącznie edytowano 1 raz
<<

buli_tychy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 33

Postdodano 15 maja 2007, o 13:25


ahh dobry odcinek ! :D tylko ten Sylar mnie juz denerwuje ;[ yhyhy :D

och yes go Hero save the World !! :)

[ Dodano: 2007-05-15, 13:26 ]
hmmm to teraz kolejny odcinek kiedy ?? :(
PeAcE 'n' LoVe ~ JaH Bless ^^

Obrazek
WNB - Boże Prowadz
<<

olszewa5

Nowy użytkownik

Posty: 9

Postdodano 15 maja 2007, o 15:31


Za tydzień i będą to dwa ( ostatnie już)
[you] myslisz ze jestes fajny, wcale nie :P
<<

HeroSHI

Postdodano 15 maja 2007, o 15:52


Świetny odcinek :] cóż więcej mówić... za tydzień już ostatnio episode.... k :?
<<

pietras01

Użytkownik

Posty: 37

Postdodano 15 maja 2007, o 17:37


ciekawe czy w koncu bedzie to boom czy nie ;]
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 15 maja 2007, o 17:56


Ja myślę że nie będzie. Hiro załatwi Sylara, a Claire będzie musiała zabić Petera. Tak to chyba będzie wyglądało.Oboje będą wybuchać jak się na siebie wkurzą... :P
Obrazek
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 15 maja 2007, o 19:39


śmieszny był Hiro jak krzyczał do Nathana : Villain! Villain! :D
Peter coraz bardziej mi się podoba :) Sylar świetny był na końcu z tym "boom"
odcinek fajny, widać że trzymają poziom.
So?
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 15 maja 2007, o 20:35


Dobry był tatuś Hiro jak się pojawił i jak szybko nauczył go walczyć :hihi:
Dopiero w połowie odcinka dotarło do mnie, jaki to 'system namierzania' oni chcą zniszczyć, ciekawe co będzie z Molly... No ale Mohinder wreszcie zachował się jak należy, chociaż gdy tak dziwnie przykleił się do drzwi, to sądziłam, że użyje jakichś swoich mocy [a może użył, tylo ja nie doszłam do tego jakich ?].
Peter znów mnie wkurzył, spokojnie mógł zwinąć Teda im sprzed nosa, a tak po prostu dał go aresztować.
No i w ogóle fajna scenka, gdy tamci gadają o wyjeździe, a tu wyłania się Sylar i mówi, że on też jedzie :D
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 16 maja 2007, o 20:13


Hiro bardzo pojetny jest że nauczył sie w kilka godzin zabijac perfekcyjnie ludzi... myslalam ze moze chociaz wytlumacza to tak ze zatrzymali czas i jego nauka trwala dosc dlugo a tu nic wszedl pogadal powalczyl i wyszedl jako samuraj gotowy zabic i wszystko w kilka godzin niezle nawet jak na Hiro...

poczatek tez kiepski... Peter do Clair zeby go zabila ta juz gotowa a tu... Peter ze jednak falszywy alarm no sorry... ;D ale tak czy inaczej Peter sie wyrobił podoba mi sie jego styl i fajniy duet tworza z Clair...

to tyle co do tego co mi sie nie spodobalo w odcinku teraz pozytywy...

D.L. zrobił kosmiczny numer z Lindermanem!!!!!!
Szkoda mi D.L. chociaz nie bylam jego fanka wczesniej ale zasluzyl sobie na szacunek...
Jessiki vel. Niki tez szkoda... ciekawe co z Mickah?!

Sylar pokazł sie z mocnej strony z charakterem zaimponował mi pewnoscia w uzywaniu swoich mocy niezly numer z ciezarowka... :pada:

Mohinder tez z pazurem... tylko ciekawe dlaczego Parkman go a wlasciwie jego mysli nie wychwycil i dal sie znokautowac?!
To jak mr. Bennet zabil ekswspolpracownika to tez mnie zszokowało...

na koncu Sylar byl niezly naprawde zacierac rece na finał...

to teraz pozostaje nam czekac... :medit:

pozdrowienia dla wszystkich :)
<<

Krzysztof

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 27

Lokalizacja: Małopolska

Postdodano 17 maja 2007, o 13:07


...motyw z ciężarówką był niezły...
...no i BUM Sylara na końcu...

jestem ciekawy jak zakończy się ta seria
<<

jaceksc

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: szczecin

Postdodano 17 maja 2007, o 13:45


A ja się ciesze, że Bennet załatwił erica robertsa bo już mnie denerwował
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 17 maja 2007, o 23:25


Trish napisał(a):No i w ogóle fajna scenka, gdy tamci gadają o wyjeździe, a tu wyłania się Sylar i mówi, że on też jedzie :D


Mi to też się bardzo podobało, albo jak Peter schizuje, że Sylar idzie za nimi a ten sobie spokojnie coś je :D

Trish napisał(a):Dopiero w połowie odcinka dotarło do mnie, jaki to 'system namierzania' oni chcą zniszczyć, ciekawe co będzie z Molly.


Ja jestem lepsza, bo dopiero na końcu zrozumiałam o co chodziło z systemem namierzania :hah:
Want your bad romance.
<<

siwy

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 6

Postdodano 18 maja 2007, o 16:43


Odcinek fajny. Niestety mogłem go obejrzec dopiero dzisiaj :( Juz nie moge sie doczekac ostatniego epizodu. Czy to prawda ze mają to być 2 odcinki?
It's TiMe To Safe ThE WoRlD
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 19 maja 2007, o 16:15


Odcinek był świetny :D Podłączam się - Boom genialne :]
Ja jestem lepsza, bo dopiero na końcu zrozumiałam o co chodziło z systemem namierzania :hah:

Ja się zorientowałam na początku, ale dopiero pod koniec zrozumiałam, że to ta sama dziewczynka co ją Matt uratował.
I nieźle rozegrali zabójstwo Lindermana ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 20 maja 2007, o 10:13


Sylar mnie rozbraja... Dalej go nie lubie, ale to jest boom... :P
Tatuś Hira świetny. Pan Nakamura Senior, właściciel wielkiej firmy a potrafi zabijać, nono. Fajnie by było gdyby sie okazało że ma jakąś moc. :D
Zabójstwo Lindermanna okropne. Tak mu oczy naszły krwią. Łeee :P
Szkoda że to już koniec sezonu :(
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 20 maja 2007, o 14:24


Sylar jest świetny *_* bum :D i numer z ciężarówką bosski :D
zoey napisał(a):Peter do Clair zeby go zabila ta juz gotowa a tu... Peter ze jednak falszywy alarm no sorry... ;D

no dokładnie, rozbroiło mnie to :hah:
Ostatnio edytowano 20 maja 2007, o 14:25 przez 0lina, łącznie edytowano 1 raz
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 20 maja 2007, o 14:27


Ta scena wydała mi się taka... mało profesjonalna. Taki szum na koniec poprzedniego odcinka, a tu nagle, nie dobra, spoko - jednak nie wybuchnę ;)
See you in another life, brother...
<<

=BoBeK=

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 20 maja 2007, o 16:40

Connie napisał(a):Tatuś Hira świetny. Pan Nakamura Senior, właściciel wielkiej firmy a potrafi zabijać, nono. Fajnie by było gdyby sie okazało że ma jakąś moc. :D


Może źle skumałem, ale myślę że on ma jakąś moc, bo mówił podobną kwestie co Linderman tzn. o tym że kiedyś było ich więcej tych co "chcieli naprawić świat" ale im nie wyszło..=] Linderman to mówił chyba w takiej kwestii że było więcj ludzi z mocami którzy dzięki nim chcieli uratować świat...=]

A ogólnie to odcinek bardzo fajny, już nie mogę się doczekać kolejnego...=D
Bardzo podoba mi się połączenie Petera i Clair...=]=]
Następna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.