Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1.20 - Five Years Gone » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

HeroSHI

Postdodano 7 kwi 2007, o 13:57

1.20 - Five Years Gone

Hiro i Ando orientują się, że przenieśli się w przyszłość o 5 lat. Przyszłość ta, nie okazuje się jednak taka, jaką sobie wymarzyli - Nowy York jest gruzowiskiem po wybuchu, którego Hiro nie zdołał powstrzymać. Przyjaciele postanawiają więc odnaleźć moment w przeszłości, który spowodował, że ocalenie Claire nie wystarczyło do uratowania świata. W tym zadaniu niespodziewanie pomaga im Hiro w przyszłości. Kiedy wprowadza ich w sytuację, w jakiej obecnie znajduje się świat, do bunku w którym przebywają wkraczają służby rządowe, na czele z Matt'em Parkmanem, które łapią Hiro, podczas gdy jego odpowiednik z przyszłości i Ando uciekają.
W świecie po wybuchu - jak wierzy opinia publiczna - Sylar'a, Nathan jest prezydentem USA, Mohinder Suresh doradcą Nathana ds. osób ze zdolnościami, a Matt bezwzględnym szefel Homeland Security, który wraz z Haitańczykiem ściga ludzi obdarzonych umiejętnościami.
Niki, która ponownie jest striptizerką w Las Vegas, próbuje za wszelką cenę pogodzić ze stratą Micah, który zginął w wybuchu w Nowym Yorku. Do pogodzenia się z sytuacją namawia także swojego chłopaka... Peter'a Petrelli.
Starszy Hiro próbuje zrobić wszystko, aby wydostać Hiro z zamknięcia i odesłać go w przeszłość, dokładnie do momentu, w którym będzie musiał zmienić bieg wydarzeń - zabić Syalar'a. Sprawy komplikują się jednak kiedy Bennet, do którego zwrócili się o pomoc dzwoni do Homeland Security. Z opresji ratuje ich jednak Peter, który nadal wierzy, że mogą zmienić bieg wydarzeń. Razem udaje im się dotrzeć do Hiro. Jednak w wirze zdarzeń, przyszły Hiro zostaje postrzelony, a Nathan wyjawia przez Peter'em swoje prawdziwe oblicze; okazuje się, że jest to... Sylar. Hiro i Ando szczęśliwie przenoszą się w przeszłość, przed wybuchem w Nowym Yorku.

by aja

Data emisji: 30 kwietnia2007

***
Uwielbiam te wybiegi w przyszłość ;D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez HeroSHI, łącznie edytowano 9 razy
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 30 kwi 2007, o 12:03


To już dzisiaj^^ Za ile będzie mozna sie spodziewac odcinka w sieci po premierze??
To czekanie tylko podkreca atmosferę. Zastanawia mnie tylko jedno - w promo wygląda tak jakby Peter krecił z Jessicą/Niki?:P Ale moze się mylę...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

HeroSHI

Postdodano 1 maja 2007, o 15:25


Pod obejrzeniu:

:pada: Jeden z najlepszych odcinków:

- Peter z blizną
- Nathan to tak naprawdę Sylar (w przyszłości)
- Jessica przejęła władzę nad Niki
- Ando zginął przy wybuchu
- ta brunetka na promo to naprawde Claire :]
<<

bartorexxx

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 1 maja 2007, o 18:02


dobry odcinek ;)
Ostatnio edytowano 1 maja 2007, o 19:30 przez bartorexxx, łącznie edytowano 1 raz
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 1 maja 2007, o 20:16


Na początek - odcinek ma inny tytuł.

OMG teraz mogę wybaczyć Peterowi, że był niemotą, future Peter wreszcie ma jaja, jest taki jaki powinien być i do tego jest really hot [wiadomo, trzeba dodać czysto damską opinię :P]. Tylko nie łapię czemu ma bliznę przechodzącą przez całą twarz... Widać, to jednak nie jest pozostałość po tamtym spotkaniu z Sylarem.
Poza tym ogólnie ciężko się było połapać w tych wszystkich koneksjach, Mohinder z Nathanem, który okazał się Sylarem :roll:
W kazdym razie fajna była future Claire i do tego ślicznie wyglądała ;)
A future Hiro już mi się całkiem nie podoba :/
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 1 maja 2007, o 20:32


Trish napisał(a):odcinek ma inny tytuł.

Już zmieniłam, bo też mi sie coś nie zgadzało :P Na wikipedii jest napisane, że 'String Theory' to było oryginalny tytuł, który później zmieniono, ale String Theory jest nadal tytułem jakiegoś epizodu Heroes ale w wersji rysunkowej :)
Trish napisał(a):OMG teraz mogę wybaczyć Peterowi, że był niemotą, future Peter wreszcie ma jaja, jest taki jaki powinien być i do tego jest really hot [wiadomo, trzeba dodać czysto damską opinię :P ]

Dokładnie! Peter jest taki, jaki powinien być, choć co do tego, że jest hot raczej sie nie przyłącze, bo moją całą uwagę skupił Sylar *_* No i nie można pominąc wątku PETER/NIKI, który moim zdaniem był absolutnie z kosmosu :P Oni razem?! Wolne żarty :P

I zgadzam sie, że Claire wygląda całkiem uroczo w brązowych włosach :) Generalnie odcinek jest genialny, a najlepsze to jak okazuje się, ze Nathanem w przyszłości był Sylar :hah:
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 1 maja 2007, o 21:07


aja napisał(a):choć co do tego, że jest hot raczej sie nie przyłącze, bo moją całą uwagę skupił Sylar *_*

A mnie wkurzyło to, że akurat Sylar w ogóle się nie zmienił i nie podobał mi się jeszcze bardziej niż zazwyczaj :/

aja napisał(a):No i nie można pominąc wątku PETER/NIKI, który moim zdaniem był absolutnie z kosmosu :P Oni razem?! Wolne żarty :P

Dokładnie, też pomysł :hihi:
A w końcu to była Niki, czy Jessica ? Mi się wydawało, że to była Niki...

aja napisał(a):a najlepsze to jak okazuje się, ze Nathanem w przyszłości był Sylar :hah:

Tak, ja już taka się zastanawiam o co chodzi Nathanowi w rozmowie z Claire, a tutaj on jej odcina głowę :shock: No i wreszcie jakiś porządny pojedynek Petera z Sylarem, szkoda, że zobaczyliśmy tylko urywek...
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Trish, łącznie edytowano 1 raz
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 1 maja 2007, o 21:17


A mnie wkurzyło to, że akurat Sylar w ogóle się nie zmienił i nie podobał mi się jeszcze bardziej niż zazwyczaj :/

A co, miał nagle stanąć po 'dobrej' stronie? :P Przynajmniej jest konsekwentny ;)
Trish napisał(a):A w końcu to była Niki, czy Jessica ? Mi się wydawało, że to była Niki...

Na wikipedii (wiem że to nie jest źródło, któremu można ufać :P) jeszcze niedawno było napisane, że to Jessica, ale później wywalili ten fragment. Mi wydaje się jednak, że to była Niki. Bo niby Peter mówił jej, że nikogo nie znajdzie w lustrze....
Trish napisał(a):a tutaj on jej odcina głowę

:hah: :hah: :hah:
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 1 maja 2007, o 21:24


Tyle się wydarzyło, że ciężko mi pozbierać myśli. No odcinek był niesamowity, jak nawet połowa rzeczy się sprawdzi z tego co widzieliśmy to sam nie wiem czy się cieszyć, czy nie.
Od początku coś przeczuwałem, że z tym Nathanem coś nie tak, jeszcze jak powiedział, że potrafi tylko latać to już wiedziałem, że to jakaś podpucha.
See you in another life, brother...
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 1 maja 2007, o 21:47


aja napisał(a):A co, miał nagle stanąć po 'dobrej' stronie? :P Przynajmniej jest konsekwentny ;)

Nie, nie mi chodzi głównie o wygląd, Peter, czy Hiro bardzo się zmienili, zmężnieli, a Sylar jakby zdziecinniał jeszcze, dodatkowo bardzo zmieniła się mentalnosć wielu bohaterów, nawet Mohindera, a Sylar wydawał się być taki sam jak 5 lat wcześniej ;)
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 2 maja 2007, o 10:16


Odcinek jest rewelacyjny :D

Peter wreszcie ma jaja, jest taki jaki powinien być i do tego jest really hot


Podłączam sie do tej opinii. Po prostu mnie wmurowało jak pojawił się obok Niki(bo to na pewno była ona, był fragment ich rozmowy i peter powiedział, że Jessiki juz nie ma, podobnie jak Micaha i DL'a). I ta blizna - wygląda naprawdę sexy:)))

Wątek Nathan vel Sylar zaskoczyło mie totalnie. Scenarzyści rewelacyjnie to rozegrali :) i walka Petera z Sylar'e na końcu...Po prostu bosko!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 2 maja 2007, o 16:47


HeroSHI napisał(a):- Jessica przejęła władzę nad Niki

chyba na odwrót

zgadzam się z wami dziewczyny, Peter był w tym odcinku taki, że łaaaaaaaaaaaaaał *_* ja chce go takiego a nie jakąś ciotę :P

no i Sylar oczywiście też pociągający jak zwykle, boski moment jak przecinał głowę Claire *_*

Claire ładnie wygląda jako brunetka, ale chyba wole ja jako blondynke ;) miała fajnego chłopaka, ale miał za jasne włosy :razz:

w ogóle tyle się działo w tym odcinku, trudno było się połapać kto jest z kim, przeciw komu :D

a Mohinder z broda jest okropny ;D
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 2 maja 2007, o 17:23


odcinek był jednym z najmocniejszych...! naprawde zrobił niezłe wrażenie!!

Peter był piorunujący...

Clair zagubiona jak zawsze ale pozytywnie ją przyjełam w przyszłości...

Mohinder lekko inny ale nie zatracił wartości...

Nikki zapewne została przejęta przez Jessice z racji jej zachowania wobec Hiro w barze...

to teraz tylko czekac na odcinek 21 :medit:
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 2 maja 2007, o 18:01


zoey napisał(a):Nikki zapewne została przejęta przez Jessice z racji jej zachowania wobec Hiro w barze...

mnie się właśnie wydaje, że na odwrót. W pewnym momencie mówi:
Jessica cały czas miała rację.
chyba by nie mówiła o sobie w 3 osobie co nie :p
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 2 maja 2007, o 19:40


Poza tym wiadomo, że Niki już nie jest taka jak kiedyś - straciła syna, więc to oczywiste, że zgorzkniała.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 maja 2007, o 22:01


Ja tak czytam i czytam ale zapomniałam skomentować :hihi:
Otóż odcinek bardzo mi się podobał, a już najbardziej to badass Peter, był naprawdę hot! :P
Co do Nathana/Sylara to od początku mi coś śmierdziało, szczególnie kiedy rozmawiał z Mohinderem i powiedział coś w stylu, że "mogę tylko latać, jestem nieszkodliwy", ale mimo wszystko nie spodziewałam się, że Nathan to Sylar. W ogóle świetna scena to Sylar/Claire (która swoją drogą bardzo ładnie w brązowych włosach wyglądała], kiedy rozmawiają a ten odcina jej głowę.

Trish napisał(a):Nie, nie mi chodzi głównie o wygląd, Peter, czy Hiro bardzo się zmienili, zmężnieli, a Sylar jakby zdziecinniał jeszcze


Może to wina tej burzy włosów, którą miał na głowie :hihi:
Want your bad romance.
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 3 maja 2007, o 22:11


to że prezydentem bedzie Saylar było pokazane w końcówce odcinka 19 jak Issac został zabity przez niego... pokazali nowy obraz Mendeza taki sam jak u Lindermana tylko ze zamiast Nathana w Białym Domu był Saylar...

Ogólnie odcinek super jeden z lepszych... jedyne co zdecydowanie mi sie nie podobało to Parkman jako chojrak... nie przepadam z ta postacia ale w tym odcinku przesadzili z nim...

poza tym mam nadzieje ze pozostale odcinki beda rownie mocne i beda trzymac w napieciu równie mocno... :)
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 maja 2007, o 22:14

zoey napisał(a):to że prezydentem bedzie Saylar było pokazane w końcówce odcinka 19 jak Issac został zabity przez niego... pokazali nowy obraz Mendeza taki sam jak u Lindermana tylko ze zamiast Nathana w Białym Domu był Saylar...


zupełnie sie na tym nie skupiłam :hihi: :P
Want your bad romance.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1.20 - Five Years Gone
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.