Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

1.20 - Five Years Gone » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 3 maja 2007, o 22:37

Dokładnie, też nie zwróciłam na to kompletnie uwagi, zastanawia mnie tylko to co powiedział wtedy Isaac, coś, że nie może umrzeć zanim nie pokaże Sylarowi jak można go zabić...
No a w tym odcinku Parkman był niewiarygodnie wkurzający, już od jakiegos czasu stawał się wkurzajacy, ale tutaj to był chyba szczyt jego możliwosci :roll:
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 maja 2007, o 22:40


Trish napisał(a):No a w tym odcinku Parkman był niewiarygodnie wkurzający, już od jakiegos czasu stawał się wkurzajacy, ale tutaj to był chyba szczyt jego możliwosci :roll:


Tylko w poprzednich odcinkach irytował swoim looserstwem :P a w tym odcinku irytował swoim oddaniem prezydentowi i niepodobną do niego brutalnością.
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 3 maja 2007, o 22:44


Ogólnie tak czy siak i tak jest beznadziejny, widać dla tej postaci nie ma już nadziei :/
<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 5 maja 2007, o 15:49


zoey napisał(a):pokazali nowy obraz Mendeza taki sam jak u Lindermana tylko ze zamiast Nathana w Białym Domu był Saylar...

Czy to był przypadkiem ten obraz który namalował już Sylar? :P

Odcinek super. :D
Się namieszało w tej przyszłości... Teraz wszystko w rękach Hiro. Tyle że nawet jeśli mu się uda zabić Sylara to i tak do wybuchu dojdzie...
Clare fajnie wyglądała w tych brązowych włosach. Szkoda że Sylar ją zabił. :(
Haha, a jaki Peter. Taki... ostry xD
<<

1madzik

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 6 maja 2007, o 17:52


Witam :) przez to ze moja ciekawsc nieposkromiona kazała mi tu zaglądnac, mam taki metlik w głowie, ze czym predzej musze isc ogladnac ten odcinek i jeszcze zobaczyc koncowke 19, bo juz na amen zdurniałam :)
<<

Mika

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 7 maja 2007, o 15:53


witam jestem mam pytanie skad moge sciagnac 20 odc heroes??
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 7 maja 2007, o 18:06


a więc:
Peter - niezły z niego kozak, wreszcie pokazał na co go stać, ale ta blizna na twarzy jakoś mnie odpycha :)
Claire - jakoś wolę jak ma blond włosy, chyba to kwestia przyzwyczajenia
Sylar - coraz bardziej lubie tego gościa, nawet mnie zaskoczyli bo sie nie spodziewałam że Nathan to naprawde Sylar
Parkman - nieznoszę dziada... niech go ktoś uśmierci, please..
Nikki/Jess - fajne doczepiane włosy :)
Mohinder - zdecydowane nie! dla jego brody :D

ogółem odcinek bardzo się podobał, czekam na więcej.
So?
<<

grabar999

Nowy użytkownik

Posty: 6

Postdodano 7 maja 2007, o 19:53


moglby mi ktos powiedziec w jakie dni leci Heroes w USA??bo juz zglupialem

[ Dodano: 2007-05-07, 19:55 ]
to byl zdecydowanie nallepszy odcinek tego serialu:)(skadinad najlepszego ze wszystkich).a idea usmiercenia Parkmana mi sie bardzo podoba:)
<<

moonman

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 10 maja 2007, o 08:24


nie sqmalem tego odcinka...

ocalisz czyrliderke, ocalisz swiat - Przyszly Hiro twierdzi, ze Sylar przezyl poniewaz sie zregenerowal - 5 lat temu zabil Claire i przejal jej moc

jedyny sposob to cofnac sie w czasie i ocalic czyrliderke, zeby Sylar nie mogl sie zregenerowac po ciosie... wtedy obecnie by nie zyl...

wiec wynika ze w przyszlosci albo Sylar albo Claire powinni byc martwi


poza tym, to kto w koncu wybuchl? no i jakim cudem oni wszyscy zyja... skoro w poprzednich odcinkach, w scenach z wybuchajacym czlowiekiem, miasto jest prawie puste tylko sa sami heroesi dookola Petera...

troche zakrecili... moze ktos rzeczowo wyjasnic... kto rzetelnie oglada te odcinki
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 10 maja 2007, o 12:02


Przede wszystkim w tym serialu jest pełno niedociągnięć, więc nie można wymagać, że to wszystko ma sens.
- wybuchnąć ma Peter, ale future Hiro sądzi, że Sylar,
- jeśli Hiro nie dopadnie Sylara, to być może ani Sylar ani Claire nie będą w przyszłości martwi,
- co do snu Petera, to ja uważam, że on był bardziej symboliczny niż przyszłościowy ponieważ:
a) miasto było puste - niemożliwe, aby Nathan zdecydował się ostrzec ludzi,
b) po co w takim wypadku osoby, które tam były jechałyby do Petera,
c) była tam Simone, która na moment obecny nie żyje, ale kto wie,
d) nie byli to sami heroesi, no chyba, że nie wiemy o czyichś mocach [czyt. Simone, Ando, Mohinder].
No ale zobaczymy, może twórcy nas zaskoczą i jakoś doprowadzą do takiej sytuacji...
<<

domin

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 12 maja 2007, o 12:21


powiem tak najlepszy odcinek tej serii, szkoda ze pozostale 19 bylo biednych, przegadanych itd. szkoda :(
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 29 lip 2007, o 16:00


ten odcinek bardzo mi sie spodobal, wszytsko teraz w rekach Hiro zeby sie jak najszybciej pozbyc Sylara on mi sie wogole nie podoba niezly z niego charakterek.
zwariowana dziewczynka
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 29 lip 2007, o 22:35


Sylar prezydentem ... więc obraz namalowany przez niego naprawdę zyskał wymowę w przyszłości. Nathan niestety nie żyje ... a Peter jest odpowiedzialny za wybuch.
Przyszłość nie do końca mi się podobała.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 16 lis 2008, o 23:24

Re: 1.20 - Five Years Gone


Odcinek najlepszy jaki widziałem, od razu poprawił mój zły humor. :D

Petera zawsze lubiłem, ale future wymiata. :D
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 20 gru 2008, o 21:17

Re: 1.20 - Five Years Gone


omg, omg, omg. best episode ever!
Jeny jak można wymyśleć coś tak świetnego? Scenarzyści są naprawde świetni.
Sylar prezydentem, o fuck. Jak dobrze, że zmienią przyszłość.
Mam nadzieje, że Ando nie zginie w normalnej teraźniejszej przeszłości. xD
Nikki wszystko straciła... Męża, drugą osobowość i syna, najgorzej miała.
Claire wyglądała cudnie w brązowych włosach.
Pete to Pete, jest świetny, jak zawsze. A jego moce tak urosły, że... + to starcie z Sylarem, ciekawe kto wygrał.
Matt mnie niesamowicie wkurzał... Gdzie ten policjant z pierwszego sezonu?

najlepszy odcinek.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do 1.20 - Five Years Gone
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.