Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1.20 Dead Man's Blood » Supernatural » Odcinki • seriale forumtv.pl

2005-2006

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 19 lis 2006, o 13:54

1.20 Dead Man's Blood

Spoiler:


Data emisji: 20.04.2006
See you in another life, brother...
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 26 gru 2006, o 19:52


wampirki były ostre ^^
Zatruta strzała z umarlaka działa skutecznie :)
Taki średni odcinek ... trochę dużo strat w kręgach przyjaciół Johna.
Obrazek
<<

Rzemierzy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 2 sty 2007, o 05:06


Sam bardzo lubię wampiry, ale tutaj scenarzyści trochę przesadzili z ich potęga :(. Kto to widział, żeby wampir nie ginął od światła słonecznego (coś tam im ono chyba robiło, ale nie wiele z tego co pamiętam). Poza tym były prawie nieśmiertelne... gdzie zniknęło słynne przebijanie kołkiem serca?? Jednak najbardziej rozbroił mnie widok wampirów śpiących na hamakach :] No, ale co się dziwić, skoro teraz jeżdżą samochodami, to czemu nie miały by spać na hamakach :D
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 2 sty 2007, o 15:40


Rzemierzy napisał(a):bardzo lubię wampiry, ale tutaj scenarzyści trochę przesadzili z ich potęga :( . Kto to widział, żeby wampir nie ginął od światła słonecznego (coś tam im ono chyba robiło, ale nie wiele z tego co pamiętam). Poza tym były prawie nieśmiertelne... gdzie zniknęło słynne przebijanie kołkiem serca??
w reszcie jakieś normalne wampiry się pojawiły, a nie psiczysz na nie :] to forma ewolucji, jak my przeobraziliśmy się od małp tak one przystosowały się do światła słonecznego :evil: a kołki to pojawiają się już chyba tylko w Buffy, bo teraźniejsze filmy zapomniały już o tak przestarzałych metodach :D A gdzie one były tutaj potężne raczej średnie jeśli chodzi o moce, nawet nazwał bym je chuderlakami w porównaniu do wszelkich innych filmów z wampirami, a wracając do słońca to przeczytał byś sobie książkę 'Królowa potępionych' to byś się dowiedział że wampiry się uodparniają na słońce z wiekiem :hihi: a teraz w filmach zazwyczaj powstaje wampir jakiego wymyśliła Ann Rice [autorka 'Wywiadu z wampirem']

Ogólnie odcinek mi się bardzo podobał, był jednym z najlepszych tej serii
<<

Rzemierzy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 2 sty 2007, o 23:54


O kurde trafiłęm na specjaliste :) Hehe nie wiń mnie, jestem po prostu staroświecki :D Za to mogę je pochwalić za świetne uzębienie, dużo bardziej efektowne od starszych braci :) A szkoda, że się nie zmieniają juz w wilki czy inne nietoperze... już widzę jak za pare lat to wampiry bedą sobie wypoczywały na gorących plażach wysp kanaryjskich :D
<<

wendigo

Użytkownik

Posty: 45

Postdodano 3 sty 2007, o 23:09


Chociaż w tym serialu promienie słoneczne wywoływały poparzenie. I zgadzam się z innymi, że w końcu nie ma żadnych kołków do walki z wampirami no i fajna metoda przeobrażenia się człowieka w wampira. Wypić trochę jego krwi.
<<

Rzemierzy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 4 sty 2007, o 19:06


Kurna Cya zazdroszczę Ci takiego fajnego tematu na maturze... ja to miałem przeobrażenia bohatera i jego sens w literaturze, nudne ja flaki z olejem... oj gdyby można było mieć temat o grach fabularnych... dobra rozmarzyłem się :D Powiedz mi więc Cya czy woda jest dla wampirów śmiertelna?? Działa na zasadzie kwasu dla ludzi??
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 4 sty 2007, o 20:50


Rzemierzy napisał(a):Powiedz mi więc Cya czy woda jest dla wampirów śmiertelna?? Działa na zasadzie kwasu dla ludzi??
wymysł powstałego kościoła katolickiego, jak zwykle w każde wierzenie ludowe musiał wtrącić swoje trzy grosze :] tylko 'pisma' biskupów twierdzą że coś tam im robi, ale w żadnym wierzeniu ludowym nie ma wzmianki na taki temat

Rzemierzy napisał(a):oj gdyby można było mieć temat o grach fabularnych...
jak ja zdawałem maturę to był chyba taki temat albo coś bardzo związanego z tym wiem że kolega użył podręcznika do środziemia, warhamer i D&D nie jestem pewny czy miał też w bibliografii wampira: mroczne wieki ale chyba tak

P.S.
To nie jest temat o wampirach tylko o odcinku koniec z tym OT
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 25 sie 2007, o 01:53


Cya napisał(a):teraz w filmach zazwyczaj powstaje wampir jakiego wymyśliła Ann Rice [autorka 'Wywiadu z wampirem']


uwielbiam jej ksiazki... traktują o egzystencji, smotności...


a odcinek całkiem całkiem takie nowatorskie uchwycenie wampirów jest nawet fajne gdyby je lekko podkrecili wysuneły by sie na istotny plan a przeciez Supernatural nie tyczy się polowań na wampiry dlatego moim zdaniem zrobili je tylko na potrzeby jednego odcinka i zeby nam widzom nie robic chrapki na wiecej... :P
<<

Ally

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 19

Lokalizacja: Lublin

Postdodano 29 sie 2007, o 22:22


Odcinek w sumie może być, podobało mi się że inaczej przedstawili wampirów [chodzi o to światło, czosnek itp. :P ] a i pomysł z tym 'mystic gun' też fajny :P
Hidden so easy to pretend.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 wrz 2007, o 23:18


Odcinek bardzo fajny. Wampiry przypominały tutaj te z Underworld i bardzo dobże bo ile razy można wbijać kołek w serce? Pomysł z krwią umarlaka też całkiem niezły. No i Dean się postawił ojcu ;)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 17 paź 2007, o 01:56

Re: 1.20 Dead Man's Blood


Kurde, na początku serial wydawał mi się średni, ale jak pisałem już w poprzednich tematach z odcinka na odcinek jest coraz lepszy. :D Mam w tym sezonie swój ulubiony, ale ten też zaliczam do tych lepszych. Podobała mi się akcja pod koniec na ulicy, jak załatwił przywódcę z rewolweru. :) Ogólnie lubię filmy z wampirami, więc pewnie dlatego mi się podobało.
We Are The World haiti
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 14 gru 2007, o 13:44

Re: 1.20 Dead Man's Blood


Wreszcie pojawiły się wampirki. Tochę szkoda naboju wg na przywódcę gangu, ale nie mieli wyjścia. Fajny pomysł, że krew nieboszczyków zatruwa wampiry
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 14 gru 2007, o 18:39

Re: 1.20 Dead Man's Blood


KraX napisał(a):Wreszcie pojawiły się wampirki. Tochę szkoda naboju wg na przywódcę gangu, ale nie mieli wyjścia. Fajny pomysł, że krew nieboszczyków zatruwa wampiry

Nom, nareszcie wampiry się pojawiły i do tego były całkiem fajne. Szkoda kuli Colta, ale nie mieli innego wyjścia.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 24 lut 2008, o 21:25

Re: 1.20 Dead Man's Blood


Super odcinek :D Tatuś z bracmi znowu w akcji... i widac ze to jeszcze nie koniec. Teraz beda razem polowac na tego demona
trust him... he's a doctor!
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 21 paź 2009, o 23:39

Odp.: 1.20 Dead Man's Blood


Ognistego demona! Ale takiego colta mieć, mrr. Swoją drogą to ciekawe że Samuel skombinował taki fajny rewolwer. I to w ciekawą noc...
We Are The World haiti
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 13 lis 2010, o 14:28

Odp: 1.20 Dead Man's Blood


Dobry odcinek, logicznie poukładany w całość. Prędzej, czy później spodziewałem się tematyki wampirów w tym serialu i naprawdę byłem mile zaskoczony. Dobrze, że stworzenia te miały super mocy w stylu - bieganie z prędkością światła itp. Może bracia jeszcze się z nimi spotkają? Z tego co pamiętam to dwie sztuki odeszły wolno. :)
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 18 lut 2011, o 22:41

Odp: 1.20 Dead Man's Blood

Jak tylko zoabzcyłem tą laskę wchodzącą do baru od razu pomyślałem - wampiry jak nic. :D I okazało się to prawdą. Czułem się podczas oglądania tego odcinka trochę, jakbym Vampire Diaries oglądał. :D Trochę nieścisłości między tym co mówił ojciec braci, a tym co wiemy z VP było. :P Teraz niewiadomo komu wierzyć. :P

Ojciec znów się zjawił. Tym razem z powodu śmierci przyjaciela, no i dlatego żeby zdobyć "magiczny" pistolet, którym można zabić demona - mordercę matki i Jessici. W końcu też John się zgodził, żeby wspólnie ubić skurczybyka. Może teraz być ciekawe. Jakaś nowość oglądać całą rodzinkę wspólnie na polowaniu. Ciekawe tylko czy na długo... Trochę odbiegając od temu,to strasznie dziwnie brzmi "Yes, sir" z ust braci do ojca. :D Niezłego rygoru są nauczenie. ;) Gorzej niż w wojsku mają... :P
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1.20 Dead Man's Blood
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.