Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

1.19 - .07% » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 7 mar 2007, o 09:45

1.19 - .07%

Nathan i Linderman rozmawiają na temat przyszłości Nathana jako polityka oraz przewywanym wybuchu Nowego Yorku, który to wg Lindermana, ma być przepustką do nowego i lepszego świata. Zdruzgoatany wizją użycia swojego brata jako bomby, Nathan wyraża swoją dezaprobatę, na co Linderman wyjawia mu jaką moc posiada...
Claire jest w szoku, nie tylko po tym, jak dowiedziała się kim jest jej ojciec, ale także po tym, gdy mama Nathana i Petera powiedziała jej, że wiedziała o istnieniu i mocach Claire długo przed Nathanem; nawet wtedy, gdy ten myślał, że mała Claire zginęła w pożarze.
Podczas starcia między Peterem i Sylar'em, pełnego nieozekiwanych posunięć, Sylar'owi udaje się wykonać ruch, który okazuje się być dla Peter'a śmiertelny... W tej sytuacji, zdesperowany Mohinder uderza na Sylar'a, który upada nieprzytomnie na podłogę, co daje mu czas na ucieczkę i zabranie ze sobą ciała Peter'a, które dostarcza do domu rodziny Peterlli. Na miejscu, kiedy Claire żegna się ze swoim wujkiem, dochodzi do zdarzenia, które wprawia w osłupienie Nathana i jego matkę - po wyjęciu przez Claire kawałka szkła, które utkwiło w głowie Peter'a, ten ożywa.
W międzyczasie, Isaac kończy swój ostatni numer '9 cudów'. Po pewnym czasie do jego pracowni przybywa Sylar, co jednak nie zaskakuje Isaac'a, który namalował to wcześniej w jednym ze swoich obrazów, jak również moment, w którym Sylar go zabija...
Nathan, za namową Peter'a, postanawia porozmawiać z Claire, której przedstawia w plan, w którym musi ona wyjechać wraz z babcią do Paryża, gdzie będzie nie tylko bezpieczna, ale także i Nathan nie będzie miał utrudnionej kampanii wyborczej, którą musi musi zakończyć się jego zwycięstwem.
Pan Bennet, przebywający w zamknięciu, porozumiewa się z zamkniętym w innym pomieszczeniu Parkmanem, przez jego zdolność czytania w myślach. Krok po kroku, Bennet mówi Parkmanowi, co ten ma robić, co skutkuje ucieczką ich a także 'radioaktywnego' Ted'a. Razem postanawiają udać się do Nowego Yorku aby zniszczyć system namierzania wykorzystywany przez Firmę, a następnie wpaść do Lindermana w las Vegas.
Jessica spotyka się w końcu z Lindermanem, który prosi ją o spotkanie z Micah. Kiedy jednak Jessica stanowczo odmawia, Linderman postanawia użyć nieco innych metod, aby dopiąć swego. Wykorzystuje do tego Candice, która przyjmuje postać Jessici...
Hiro i Ando teleportują się na szczyt Budynku Deveaux... 5 lat później, kiedy cały Nowy York jest już zniszczony. Postanawiają, że zanim cofną się z powrotem w przeszłość, dowiedzą się jakie popełnili błędy, że miasto zostało jednak zniszczone. Niespodziewanie w starej pracowni Isaaca spotykają.... Hiro.

Data emisji: 23 kwietnia 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 5 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

_SuChY_

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 8 mar 2007, o 23:32


Wczoraj właśnie obejrzałem 18 odc. i już nie mogę się doczekać następnego.
Ciekawe jak będzie wyglądała górna część głowy Petera :roll:
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 9 mar 2007, o 07:32


Pewnie będzie miał blize :) Bo jak Hiro, w którysm z pierwszych odcinków cofnał sie w czasie i spotkał z Peterem, to mówił, że prawie go nie poznal bez blizny :)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

_SuChY_

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 10 mar 2007, o 13:18


Blizna jak blizna, ale ciekawe co tam z GRZYWĄ :evil: :hihi:
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 10 mar 2007, o 13:25


on ma skilla odrastania EMO grzywki xP
Obrazek
<<

Khabar

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 150

Lokalizacja: St-ce :P

Postdodano 13 mar 2007, o 17:26


Co sadzicie o tym filmiku z YouTube. To oficjalny trailer 1x19 z NBC

klik

Ciekawe czy w odcinku bedzie Hiro z przeszlosci bo jest pokazany i wydaje mis sie ze jest pokazane jak Matt lata ale to przeciez niemozliwe :P Widacwyraznie Lindermana z Micah i Jessica. Nathan jest w jakims pomieszczeniu no i Jessy niezle oberwala. Ciekawe od kogo ?
Szkoda ze tylko 30 sek ...

Aha i nie mam pojecia co to za Lady jest pokazana kolo 13 sek. Wie ktos moze ? (Claire ???)
They saw the future ...
they saved the cherleader,
...
IT'S TIME TO SAVE THE WORLD
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 13 mar 2007, o 17:51


OMG! Świetne preview! :D I czekać ponad miesiąc na ten odicnek to katorga...
Khabar napisał(a):wydaje mis sie ze jest pokazane jak Matt lata ale to przeciez niemozliwe :P

Z 10 razy przewijałam ten fragment no i tez mi sie wydaje, że Matt lata, ale to by była paranoja... Moze go Nathan albo Peter ciagnie za sobą :P
nie mam pojecia co to za Lady jest pokazana kolo 13 sek. Wie ktos moze ? (Claire ???)

Jakość nie jest zachwycajca, ale zatrzymałam na tej 13 sekundzie i to raczej na pewno nie jest Claire :)

This is usually the part where people start screemming. Sylar *_*
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 13 mar 2007, o 19:33


TO CLARIE! Jak nic. Pewnie dla zmyłki ją farbnęli - ŹLE!
Obrazek
<<

jaceksc

Nowy użytkownik

Posty: 3

Lokalizacja: szczecin

Postdodano 14 mar 2007, o 14:22


Ja właśnie wczoraj też skończyłem 18 i nie mogę się doczkeać następnego :)
ogólnie mocny serial
hiro nakamura i claire to moi ulubieńcy
<<

Khabar

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 150

Lokalizacja: St-ce :P

Postdodano 15 mar 2007, o 21:33


A oto trailer 1x19 tylko w zwolnionym tempie, moze komus pomoze cos rozszyfrowac bo tak szczerze to nic mi nie dal. Ale wklejam :P

klik

piszcie jakies SPOJLERY bo ja znlazlem garstke :

UWAGA SPOJLERY !!!

- 1 sezon ma 23 odc
- bedzie 2 sezon :) z nowa fabula i bohaterami :o spotkamy tez starych znajomych np. Hiro
- kilka osob zgine pod koniec sezonu
- 1X20 ma wybiegac 5 lat w przyszlosc i dojdzie do ostatecznego polaczenia Nikii z Jess, maja w nim zginac wszyscy herosi
- epizod 1x19 bedzie sie zwal ,, 07%''
- Matt ucieknie z niewoli
- na obrazie Isaaca Nathan jest prezydentem (obraz ma Lindermann)
- Lindermann ma moc
- Lindermann pokaze swoja galerie Nathanowi
- sa setki ludzi z abilties

Mozna znalezc straaasznie duzo spojlerow na angielskich stronach, ale trzeba patrzec na nie z przymrozeniem oka ;)
Ostatnio edytowano 15 mar 2007, o 21:36 przez Khabar, łącznie edytowano 2 razy
They saw the future ...
they saved the cherleader,
...
IT'S TIME TO SAVE THE WORLD
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 18 mar 2007, o 22:28


Czyli bedzie ciekawie, szkoda ze w 2 sezonie beda nowi bohaterowie, ale Hiro zostanie to najwazniejsze :D ciekawe jakie beda mieli zdolnosci w 2 sezonie
<<

kaja

Nowy użytkownik

Posty: 2

Lokalizacja: Trojmiasto

Postdodano 20 mar 2007, o 12:44


lol, chyba sie zakochalam
zetnij zwiędłe źdżbło, czekające na twoją kosę
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 20 mar 2007, o 15:21


Khabar napisał(a):- Lindermann ma moc


WIEDZIAłAM, WIEDZIAłAM!
Obrazek
<<

buli_tychy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 33

Postdodano 20 mar 2007, o 17:26


czemu ja :) ?
btw. Fajnie, że drugi sezon bedzie oparty na innej fabule... będzie równie ciekawie :D
Ostatnio edytowano 20 mar 2007, o 17:29 przez buli_tychy, łącznie edytowano 1 raz
<<

Khabar

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 150

Lokalizacja: St-ce :P

Postdodano 21 mar 2007, o 14:21


Pare obrazkow z nadchodzacego epizodu :)

Obrazek

Obrazek


wiecej screenow na klik
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Khabar, łącznie edytowano 1 raz
They saw the future ...
they saved the cherleader,
...
IT'S TIME TO SAVE THE WORLD
<<

Khabar

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 150

Lokalizacja: St-ce :P

Postdodano 31 mar 2007, o 21:34


Fajnie jest czekac na dobry serial bo to czekanie i tworzenie roznych teorii to dla mnie najlepsza rzecz.
Mozemy nieco odpoczac od serialu i prawdziwie go docenic jak go zabarknie - tak jak wiele
innych rzeczy :|

Po prostu, moj post > poezja :cool:
They saw the future ...
they saved the cherleader,
...
IT'S TIME TO SAVE THE WORLD
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 8 kwi 2007, o 18:57


Fajnie jest czekac


zgadzam się z tobą, ale czekac tydzień to juz przesada(do tej pory nadrabiałam odcinki więc czekałam tylko kilka godzin, a teraz będę poddawana torturze- zresztą podobnie jest z prison Break i Grey's Anatomy). Producenci nie mają sumienia.;(
Zastanawia mnie spoiler:
wszyscy heroesi mają zginąc
?? Jaki jest powód i czy naprawde wszyscy??!!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Khabar

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 150

Lokalizacja: St-ce :P

Postdodano 8 kwi 2007, o 21:36

Wszyscy herosi maja zginac w odc. 20, w którym Hiro i Ando sa 5 lat do przodu wiec nie bedzie to właściwa płaszczyzna (teraźniejszość)
They saw the future ...
they saved the cherleader,
...
IT'S TIME TO SAVE THE WORLD
Następna strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.