Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

1.19 - .07% » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

Sushi007

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 9 kwi 2007, o 13:08

Nic się nie zrobi, trzeba poczekać ;)
Wszyscy herosi maja zginac w odc. 20, w którym Hiro i Ando sa 5 lat do przodu wiec nie bedzie to właściwa płaszczyzna (teraźniejszość)

Trochę szkoda, ale Japończyk jest najlepszy ^^
<<

Bortar

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 24 kwi 2007, o 14:32


kurde jeszcze nie ma komentazy ???
na szybko ogladalem klo 11 a wy to co???
ktos cos powie czy nie
odcinek wniosl sporo do fabuly ale liczylem na bardziej efektrowny pojedynek a on sie pojawil dopiero po 20 min i trwal tylko 2min odcinek oceniam na 6/6 na fabule 3/6 za akcje koncowa ocena 4,5/6
<<

HeroSHI

Postdodano 24 kwi 2007, o 16:01


Pod obejrzeniu:

Zajebisty odcinek - wiedziałam, że Peter's not dead :D

Hiro starszy wyglądał trochę.... eee :]
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 24 kwi 2007, o 17:26


Też wiedziałem że Peter żyje. Przecież clair była już w gorszej sytuacji bo ją pocieli a żyje :D
Odcinek dla mnie wyrąbisty. Już dawno nie było Heroes i fajnie mi się go oglądało ;)
Obrazek
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 24 kwi 2007, o 18:03


To ja dodam że Lindermann ma moc taką sama jak Shawn w 4400 czyli leczy jak Zbyszek Nowak rękami :P

Taki w sumie nudnawy odcinek, a ten w walce z Saylarem znikł i stał w miejscu zamiast walić z innych mocy z niewidocznego w niego :) Taka pierdoła, potem pół odcinka się martwili czy on żyje. Jakze wzruszające motywy rodzinne, a w sumie nic ciekawego czy jakiegoś wartego zauważenia się nie zdarzyło.
Ostatnio edytowano 24 kwi 2007, o 19:06 przez KaruzeL, łącznie edytowano 1 raz
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 24 kwi 2007, o 20:00


Mi się podobała scenka, gdy Sylar przyszedł do Isaaca i jak sobie miłą pogawędkę ucinali :hihi: No i na szczęście to właśnie Isaac umarł z heroesów :D
Walka, jeśli w ogóle można tak to nazwać, Peter vs. Sylar poniżej wszelkiego poziomu, nie dość, że Pete palcem nie ruszył, to jeszcze dał w siebie wbić to szkło, przecież Sylar nie rozproszył go po całym pokoju. Kiedy Peter przestanie być taki niemotowaty :roll:
Niezła scenka na końcu, obecny Hiro jest fajniejszy i fajniej mówi :D
Nathan natomiast jak szybko dał się przekabacić Lindermanowi, skoro Peter ma nie zginąć od wybuchu, to niech sobie wybucha :roll:

btw. Nic nie wspomnieli o Simone, czyżby jednak miała nie ożyć ?
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 24 kwi 2007, o 21:45


Sprawa z Simone chyba umarła całkowicie (jak sama Simone zresztą ;p ).
Peter jaka fryzura... lol :D
ta jego walka z Sylarem... a nawet to nie była walka, bo to wyglądało jakby Peter sobie stał spokojnie; w ogóle fajnie że stał odwrócony od Sylara (dostał w tył głowy tym szkłem) zamiast coś robić.
a Isaaca mi szkoda, w sumie średnio go lubiłam, ale wolałabym żeby załatwili np Parkmana.
So?
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 kwi 2007, o 19:20


Trish napisał(a):btw. Nic nie wspomnieli o Simone, czyżby jednak miała nie ożyć ?


oby, bo w końcu ani nie ma dla niej czasu ani miejsca :P

"walka" Peter vs Sylar faktycznie jakaś taka zminimalizowana, nie dość, że krótka to jeszcze po 15 minutach, miałam nadzieje, że to będzie jakaś konfrontacja wszystkich sił no ale widać na to trzeba poczekać :P
Want your bad romance.
<<

Khabar

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 150

Lokalizacja: St-ce :P

Postdodano 26 kwi 2007, o 15:56


Fajnie,ze taka walka bo to przecież nie x-men i czegos innego sie nie spodziewalem. Myślałem, ze spierdolą ten odcinek ale wyszedł naprawde suuper - ten klimat :D
They saw the future ...
they saved the cherleader,
...
IT'S TIME TO SAVE THE WORLD
<<

ariena

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 202

Lokalizacja: Wonderland

Postdodano 28 kwi 2007, o 10:02


No własnie nie wiem czy scenarzyści nie zaczerpneli pomysłów z x-menów:) Brakuje jeszcze faceta ze skrzydlami;) A tak poza tym odcinek był super:) Spodziewałam się, że Linderman m MOC tylko nie wiedziałam jaką. Ciekawe do czego potrzebny mu Micaha?? I jaka będzie reakcja na porwanie Niki vel. Jessicki?? Chyba się zdenerwuje;) A najbardziej podoba mi się metamorfoza Petera, z sierotki przeistoczył się w prawdziwego faceta :hihi: Czekam z niecierpliwością na wieści z przyszłości.... :viva:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 28 kwi 2007, o 18:55


wiedziałam że z Peterem będzie identycznie jak z Claire.. coś utkwiło w głowie ;D
a na końcu Hiro x 2 :D sama bym go nie poznała, dopiero przeczytałam w komentarzach ;D
ogólnie odcinek bardzo fajny, tylko cały czas musiałam sobie przypominać co było ostatnio, przez ta przerwę mam zaniki pamięci :roll:
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 1 maja 2007, o 14:06


Nie no, spodziewałam się czegoś znacznie lepszego :/ Wrecz wynudziłam sie jak były te wszystkie wyciskające łzy rodzinne momenty, których apogeum było to, jak Nathan powiedział do Claire, że wróci i będą wszyscy razem jako rodzinka :what:
Trish napisał(a):Walka, jeśli w ogóle można tak to nazwać, Peter vs. Sylar poniżej wszelkiego poziomu, nie dość, że Pete palcem nie ruszył, to jeszcze dał w siebie wbić to szkło, przecież Sylar nie rozproszył go po całym pokoju. Kiedy Peter przestanie być taki niemotowaty:roll:

Niemota - idealne określenie :hihi: Ta walka to jedna wielka porażka: Peter jest niewidzialny a Sylar dobre kilkanaście sekund trzyma szkło w powietrzu, a Peter nic, kompletnie nic! Jakby nie mógł użyć telekinezy i wywalić zegarmistrza za okno :/
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

MikeTNK

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 3 maja 2007, o 00:41


Ludzie. Wszyscy zalozyliscie, ze Peter ma przeprowadzic super starcie z Sylarem jako jakis super bohater etc.
A wg mnie Peter zorientowal sie, ze nie jest wystarczajaco silny, a moze i nawet wystraszyl sie i po prostu chcial stamtad spierniczac. Sylar uzyl super sluchu, uslyszal Petera i sieknal go szklem (czego odwrocony do Sylara tylem Peter nie widzial)

Odcinek uwazam za udany chociaz kolejny lepszy :)
SPAT Warszawa WA4
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 20 lip 2007, o 12:33


mi sie ten odcinek bardzo spodobal no tak Peter nie wie ze Sylar ma dobry sluch zal mi bylo Petera ale dobrze Claire wyciagnela mu szklo z tylu glowy bo tak to by niewiedzieli w jaki sposob zostal zabity.
zwariowana dziewczynka
<<

Julia89

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 36

Postdodano 20 lip 2007, o 16:14


Kurcze ten serial mnie zadzwia, co odcinek to lepszy :D Myślałam, że padnę kiedy Claire wyjęła Peter'owi szkło z głowy :cool: Ale nic nie przebije Nathan'a jako ojca Claire lol :faint:
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 29 lip 2007, o 20:12


No całkiem niezły pojedynek Peter - Sylar, poza tym zachodzi wyraźny wątek przyczynowo skutkowy Nathan prezydentem - a wybuch bomby. Tyle że Sylar jako prezydenta narysował kogo innego.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 16 lis 2008, o 05:12

Re: 1.19 - .07%


Hmm, jakiś dziwny namalował ten obraz Sylar...

Hmm, ja już nic nie wiem. Tak źle będzie i tak niedobrze...

No ale następny odcinek czas oglądać, ale to już potem.
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 20 gru 2008, o 20:18

Re: 1.19 - .07%

Claire/Peter. :D lol, fajnie ze sobą wyglądali i dobrze, że Claire go z tego wyciągnęła.
Nathan dalej mnie wkurza, jakby nie mogła siedzieć w domu... No, ale po wyborach o niej powie mediom? Nie sądze. ;]
Hiro vs Hiro w przyszłości. :D Będzie ciekawie.
A ta babka firmy ma zaje.bistą moc. :D I Micah przepadł.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
Poprzednia strona

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.