Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

1.15 - Run! » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 6 lut 2007, o 10:23

1.15 - Run!

Matt zaczyna pracę jako ochroniarz. Jego pierwszy klientem jest niemiły buisnessman, który jak później się okazuje, jest również byłym pracownikiem Lindermana, od którego ukradł 2$ mln. Prosta, jak wydawało się Matt'owi praca, okazuje się walką o życie, kiedy Jessica otrzymuje zlecenie na zabicie mężczyzny.
Suresh, po niezliczonych telefonach do osób o potencjalnych zdolnościach, otrzymuje jedną wiadomość zwrotną od przestraszonego swoimi mocami mężczyzny, który prosi go o pomoc. Jednak Mohinder nie będzie pierwszą osobą, która dotrze do tego mężczyzny...
Claire dowiaduje się coraz więcej o swoich biologicznych rodzicach. Jednak prawda nie jest taka, jaką sobie wymarzyła.
Hiro i Ando docierają do Las Vegas, gdzie na chwile przerwyając swoją misję dotarcia do Lindermana i zdobycia miecza, na rzecz pomocy pewnej tancerce.
Niki otrzymuje kolejne zlecenie morderstwa. Tym razem, jest to osoba, którą całkiem dobrze zna...

Data emisji: 12 luty 2007

***
Zdecydowanie najlepszy wątek w tym odcinku to Sylar, który pyta się czy Mohinder chce Earl Grey :D W ogóle polubiłam w tym odcinku Sylara :P
I zdecydowanie za dużo Matt'a, za którym nie przepadam :/ Jak spadł na tą belkę, to liczyłam, że zginie, no ale niestety....
Stosunkowo nudny był wątek z Claire, ale za to końcówka, jak jej mama nic nie pamięta wymiata xD
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 5 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 14 lut 2007, o 18:43


Sylar is HOT! :D
Jak Matt spadł na tą belkę to myślałam, że umarł, no bo ktos miał chyba zginąć xD
A matki Claire mi szkoda, zwariowała zupełnie
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 14 lut 2007, o 19:10


0lina napisał(a):no bo ktos miał chyba zginąć xD

To chyba nie bedzie spoiler, jak powiem, że ktos zginąć ma w 18 odcinku :) Generalnie nie czytam spoilerów o Heroes, ale przeczytałam jeden, że ma ktos zginąć własnie w 18.
0lina napisał(a):A matki Claire mi szkoda, zwariowała zupełnie

Tez mi jej szkoda. Nawet pana Mugglesa nie pamiętała :hihi: Ciekawe kiedy Claire sie wkurzy za to wszystko na pana Benneta i mu powie, że wie wszystko...
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

rand

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 66

Lokalizacja: Gdańsk

Postdodano 15 lut 2007, o 01:16


Według mnie dość ciekawy odcinek, zawsze lubiłem Parkmana fajnie że dużo występował i do tego, nawet sporo z nim akcji było. A niby zwyczajny krawężnik z niego był, a tu prosze jak fachowy Bodyguard :D
ciekaw jestem ile teraz odcinków trzeba bedzie czekać na spotkanie Peter-Nathan-Clair, ciekawa rodzinka :]
Myślałem że ta mam Clair będzie troche mniejszą materialistką, wydawała się w porządku, ale jej chyba na kasie tylko zależy :shoot:
1. BSG, Dexter, The Shield
2. 24, Skins,
3. Supernatural, The Black Donnellys, Rescue Me, Veronica Mars, True Blood
4. Californication, Entourage, Chuck, House M.D., Sons of Anarchy, HIMYM, Lost, Moonlight
5. Rome, Weeds, The Tudors, Hung, Castle, Breaking Bad,
6. Grey's Anatomy, Desperate Housewives, Damages,
7. Stargate SG-1, Atlantis, The 4400, Private Practice

Nowe, które oglądam: Stargate: Universe, Flash Forward
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 15 lut 2007, o 09:25


Olina teraz znam twoj typ faceta - psychpatyczny morderca :D

Matka Claire to jakas porazka ale Nathan tez zachowal sie fatalnie

Ale malo Petera bylo:( Dobrze ze choc Hiro byl
:D
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 15 lut 2007, o 14:50


rand napisał(a):ciekaw jestem ile teraz odcinków trzeba bedzie czekać na spotkanie Peter-Nathan-Clair, ciekawa rodzinka :]

oo też na to czekam :)

Gareth napisał(a):Olina teraz znam twoj typ faceta - psychpatyczny morderca :D

taaa ten morderczy wzrok xD
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lut 2007, o 13:31


Jestem strasznie opóźniona z tymi odcinkami ale w końcu udało mi się obejrzeć :P
po pierwsze: Sylar i Earl Grey było wspaniałe XD ale nadal go nie lubie, owszem jest ciekawy i Zachary jest całkiem przystojny, ALE wciąż sie go boje XD :P

poza tym Claire i Nathan - w sumie mogliby sie spotkać, na to czekam :cool:
Ostatnio edytowano 28 mar 2007, o 22:34 przez bluevein, łącznie edytowano 1 raz
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 18 lut 2007, o 13:54


A ja chciałam, żeby w ogóle panią Bennet zabili, bo ta kobieta ma we łbie poprzestawiane, że tragedia o_O Może ją zamkną w jakmiś zakładzie i spokój będzie.
A ten Sylar to taki stereotypowy psychopata, masakra. Żałosny nieziemsko.
Peter jest irytujący[zaraz wyjdzie na to, że wszyscy mnie wkurzają], niech on się ogarnia.
Teraz może coś pozytywnego... :) KOCHAM Invisible Mana! Cudowny akcent, znakomite teksty i zdrowe podejście do rzeczywistości :) Mam nadzieję, że będzie się pojawiał często ^^
Obrazek
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lut 2007, o 14:02


Be Ironic napisał(a):A ja chciałam, żeby w ogóle panią Bennet zabili, bo ta kobieta ma we łbie poprzestawiane, że tragedia o_O Może ją zamkną w jakmiś zakładzie i spokój będzie.

Ok, może troche poprzestawiane ma, ale to wina pana Benneta, który co chwila czyści jej pamięć. Mi tam jest jej żal.. A jak nie pamietała pana Mugglesa to już w ogóle... W zakładzie mimo wszystko bym jej nie zamykała ;)
Be Ironic napisał(a):Peter jest irytujący, niech on się ogarnia.

Mimo, że b. lubie Petera, to masz rację - móglby sie ogarnąć ;) Bo na razie to największy panikarz z niego :P
Be Ironic napisał(a):KOCHAM Invisible Mana! Cudowny akcent, znakomite teksty i zdrowe podejście do rzeczywistości :) Mam nadzieję, że będzie się pojawiał często ^^

ABSOLUTNIE się z Tobą zgadzam! Claude jest genialny :D A jak zepchnął Petera z dachu a później jeszcze go uderzył jak ten zaczął świrować, to już w ogóle go pokochałam :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 4 kwi 2007, o 14:23


Sylar i Earl Gray :D Mimo wszystko ta postać wciąż mi nie podchodzi, zobaczymy jak to dalej będzie, no i jak się będzie sprawować jego współpraca z Mohinderem.
Poza tym Claire i Nathan, było mi jej żal...
Tak samo jeśli chodzi o panią Bennet, widać od tego ciągłego czyszczenia pamięci na stałe jej się coś przestawiło.
<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 28 kwi 2007, o 00:58


Biedna Claire... Po co podsłuchiwała? Zresztą, Nathan ze swoim zachowaniem nie lepszy...
Hiro i to jego "I come with peace" mnie rozwaliło xD
Sylar dalej mi nie podchodzi. Taki... psychopata :P Matta tez nie trawię. Przymulony xD

Trish napisał(a):Tak samo jeśli chodzi o panią Bennet, widać od tego ciągłego czyszczenia pamięci na stałe jej się coś przestawiło

Skutki uboczne... Szkoda że pan Bennet o tym nie pomyślał. :/
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 13 cze 2007, o 18:31


W tym odcinku najlepszy wątek był Nikki i Parkmana! Troche szkoda że Claire się nie spotkała z Nathanem - mimo to sądze że stanie sie to już niedługo. Pozatym Sylar wymiata :D
trust him... he's a doctor!
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 29 lip 2007, o 16:25


Odcinek był spoko. Niezły był Parkman jako ochroniarz, słysząc myśli swojego przeciwnika teoretycznie zawsze może być o krok przed nim.
Baz sensu że Claire nie poznała ojca osobiście.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 15 lis 2008, o 23:30

Re: 1.15 - Run!


Lol, te ruchy Hiro jak zobaczył broń w szafie. ;d

Invisible Man to chyba Doctor Who jeśli się nie mylę. ;p

Matt złodziejaszek. :D
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 20 gru 2008, o 13:08

Re: 1.15 - Run!


Jessica/Nikki musi zabić Nate'a. :D Będzie się działo! :D
Hiro dobry był jak sie chciał wydostać z tego pomieszczenia i tak wbiegał w te drzwi. xD
Szkoda, że Clair nie widziała twarzy Nate'a... Ta matka jest, hmmm... dziwna? Clair powiedziała, że dostanie 2x mniej niż dostała... I od razu Meksyk? ;]
Matt na tej całej platformie czy czymś... Już sie bałem, że zginie. :D Dobrze, że wziął te diamenty, a jak musi utrzymać rodzinę przy życiu. :P
Ale sie Hirosi rozwijają. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 3 sty 2009, o 21:55

Re: 1.15 - Run!


Matt dobrze że zabrał, ale on jest taaaki niefajny czasami. ;p Bo jest taki głupi i ślamazarny. Ciepłe kluchy.
We Are The World haiti

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.