Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

1.12 - Chuck Versus the Undercover Lover » Zakończone Seriale » Chuck • seriale forumtv.pl

<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 15 sty 2008, o 03:20

1.12 - Chuck Versus the Undercover Lover

We flash back to 2004 to see Casey involved with a female Russian who says she is a photo-journalist. She leaves the hotel room, leaving him in bed and suddenly he hears an explosion. He runs out to find her camera blackened from the explosion and Ilsa nowhere to be found. Back in the present, Sarah says Casey's cover is blown when Ilsa shows up alive with a Russian man named Victor Federov, who announces to the room that he is going to be her husband. Casey, Sarah and Chuck learn Ilsa is a spy and after finding a Russian-made bug, they realize her husband now knows it too, so they have to try and stop him from killing her.


źródło

Chuck (Zachary Levi) discovers that many Russian arms dealers are secretly meeting in Los Angeles. One particular Russian woman catches his attention, and he flashes on her as being Agent Casey’s (Adam Baldwin) ex-girlfriend. Chuck grows very intrigued and begins to pester Casey about their history. After learning this woman is to set marry one of the Russian arms dealers, Chuck insists that Casey fights for his woman. Will Casey fight for his true love without compromising his identity? Meanwhile, Captain Awesome (Ryan McPartlin) and Ellie (Sarah Lancaster) reach a tough point in their relationship.


Meanwhile, Morgan comforts a drunken Ellie after she and Captain Awesome have a fight.


źródło

FOTKI

Data emisji: 24. stycznia 2008
<<

Lbs

Nowy użytkownik

Posty: 9

Postdodano 22 sty 2008, o 11:37

Re: 1.12 - Chuck Versus the Undercover Lover (spoiler)


Data emisji: 24. stycznia 2008


24stycznia?? Z tego co widze to odcinek 12 i 13 juz jest ;) Zreszta przed przerwa Chuck zawsze byl transmitowany w poniedzialki ;)
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 22 sty 2008, o 22:17

Re: 1.12 - Chuck Versus the Undercover Lover


Może tak jak Jericho odcinki przedostały się do neta, bo ja właśnie też się natknęłam na Chucka :] Ja też gdzieś czytałam, że odcinek będzie nadawany 24
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 23 sty 2008, o 06:20

Re: 1.12 - Chuck Versus the Undercover Lover


Ponoć w Kanadzie wyświetlili odcinki wcześniej. ;)
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 23 sty 2008, o 17:28

Re: 1.12 - Chuck Versus the Undercover Lover


Ja juz obejrzałam i odcinek bardzo mi się podobał:) w końcu dowiedzieliśmy się czegoś więcej o Casey, a Chuck/Casey byli po prostu boscy, hehe Ich sceny były najlepsze.:)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 26 sty 2008, o 22:09

Re: 1.12 - Chuck Versus the Undercover Lover


Odcinek dobry, sceny Chucka i Casey'a były poprostu najlepsze :D, Morgan pocieszający Ellie i Captain Awesome grający w pokera. :P Tylko szkoda, że napisy PL tak późno pojawiają się do Chucka.
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 27 sty 2008, o 13:11

Re: 1.12 - Chuck Versus the Undercover Lover


eLMaQ napisał(a):Odcinek dobry, sceny Chucka i Casey'a były poprostu najlepsze :D, Morgan pocieszający Ellie i Captain Awesome grający w pokera. :P Tylko szkoda, że napisy PL tak późno pojawiają się do Chucka.

Dokładnie! Rozwalila mnie scena jak Casey zaczął się zwierzać Chuckowi a on ryknął: "WIedziałem! On Żyje!!"
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 27 sty 2008, o 16:06

Re: 1.12 - Chuck Versus the Undercover Lover


mi się też podobała ich ostatnia scena, jak Chuck mówi, ze to początek świetnej przyjaźni a Casey go przewraca, lol
<<

RonidLanis

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 689

Lokalizacja: Warsaw City

Postdodano 30 sty 2008, o 14:37

Re: 1.12 - Chuck Versus the Undercover Lover


KraX napisał(a):
eLMaQ napisał(a):Odcinek dobry, sceny Chucka i Casey'a były poprostu najlepsze :D, Morgan pocieszający Ellie i Captain Awesome grający w pokera. :P Tylko szkoda, że napisy PL tak późno pojawiają się do Chucka.

Dokładnie! Rozwalila mnie scena jak Casey zaczął się zwierzać Chuckowi a on ryknął: "WIedziałem! On Żyje!!"


Zgadzam się w 100%! I okazuje się, że jednak Casey nie jest robotem :P!
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 31 sty 2008, o 14:04

Re: 1.12 - Chuck Versus the Undercover Lover


W końcu udało mi się obejrzeć :D
Chuck/Casey, oni są najlepsi :D ostatnia scena, nawiązania do Casablanci <3
wszystko mi się podobało.
No i Morgan jako terapeuta XDD
Want your bad romance.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 31 sty 2008, o 18:15

Re: 1.12 - Chuck Versus the Undercover Lover


Jak narazie najlepszy odcinek! :D

Chuck/Casey - nie mogłam się przestać śmiać! It's alive. :P albo scena z basenem...Chuck wyglądał przekomicznie...no i oczywiście ostatnia scena!

Morgan jako terapeuta też był świetny...a śmieszne było, że on się tłumaczył że nic z Ellie nie było a Captain nawet nie podejrzewał go o to. :D

Pralka vs TV. LOL
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 7 lut 2008, o 23:16

Re: 1.12 - Chuck Versus the Undercover Lover


Paulina napisał(a):Jak narazie najlepszy odcinek! :D

Chuck/Casey - nie mogłam się przestać śmiać! It's alive. :P albo scena z basenem...Chuck wyglądał przekomicznie...no i oczywiście ostatnia scena!

Morgan jako terapeuta też był świetny...a śmieszne było, że on się tłumaczył że nic z Ellie nie było a Captain nawet nie podejrzewał go o to. :D

Pralka vs TV. LOL


Zgadzam się w 200% :) Odcinek był genialny Chuck/Casey :) z Casey'a robią się ludzie :P. Morgan był fajny w tym odcinku. pijany Casey :):) Wreszcie było więcej Devona i Ellie :)
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 13 lut 2008, o 00:28

Re: 1.12 - Chuck Versus the Undercover Lover


odcinek bardzo dobry
podobała mi się scena gdy Casey i Chuck zostali złapani i przywiązani do krzesła i Casey mówił, że myśli jak się uwolnić ryzykując tylko akceptowalne jego zdaniem obrażenia i potem jak wytłumaczyłChuckowi co to znaczy :P

i ta scena gdy Morgan się tłumaczył, że nic nie zaszło z Ellie, a Awesome wogóle nie wierzył, że to by było możliwe :D
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 kwi 2008, o 17:23

Re: 1.12 - Chuck Versus the Undercover Lover


Kto by się spodziewał, że Casey ma taka bogatą przeszłość, szkoda tylko że tak to się skończyło.

Elli i Morgan - świetna para :)

Chuckowi całkiem nieźle wyszło udawać rosjanina ;)
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 2 sty 2009, o 20:54

Re: 1.12 - Chuck Versus the Undercover Lover


Dobry odcinek, dowiedzieliśmy sie troche o Johnie. :D Jego sceny z Chuckiem były po prostu świetne, jak wypadali przez okno albo walczyli razem. :D Tak, Chuck świetnie udawał Rosjanina 'niet, da, niet'. :D Ellie/Morgan, haha, prawie jak rodzeństwo. :D Dobrze, że sie pogodziła z awesome Devonem. :p No to teraz finał. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tric

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 89

Ulubiony serial:
Chuck, VM, Doctor Who,

Postdodano 18 cze 2009, o 09:12

Re: 1.12 - Chuck Versus the Undercover Lover


KraX napisał(a): Dokładnie! Rozwalila mnie scena jak Casey zaczął się zwierzać Chuckowi a on ryknął: "WIedziałem! On Żyje!!"


Mnie też :D , w ogóle sceny miedzy Chuckiem a Casey były genialne. przezabawny odcinek. Teraz trudniej będzie mu się pozbyć Chucka :P. Morgan Też się spisał :)
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 25 mar 2011, o 21:36

Odp: 1.12 - Chuck Versus the Undercover Lover


Super odcinek , a najlepsze było " To żyje! " :D
Scena John/Sasza:p , wymiataja z tym krzesłem :D
Morgan tez chciał zaistnieć, trochę śmieszna ta kłotnia Ellie z kapitanem , ale świetny zrozumiał , ze zycie bez swojej ukochanej nie jest takie same ( Buy More ) :D.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 29 kwi 2013, o 13:20

Odp: 1.12 - Chuck Versus the Undercover Lover

Sprawdza się wreszcie teza z tym, że Casey faktycznie coś czuje :D Zbliżył się nieco z Chuckiem, więc wyeliminowanie go będzie teraz znacznie większym problemem.
Oczywiście Morgan w roli psychologa fenomenalny :D

 


  • Podobne tematy do 1.12 - Chuck Versus the Undercover Lover
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.