Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

1.11 - Fallout » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 3 gru 2006, o 22:35

1.11 - Fallout

Peter trafia do aresztu, kiedy po straszliwych zdarzeniach w liceum Union Wells, zostaje wzięty za Sylara.
Claire w końcu decyduje się powiedzieć ojcu o swoich nadzwyczajnych zdolnościach, jednak reakcja z jaką się spotyka, przechodzi jej najśmielsze wyobrażenia - pan Bennet wiedział o jej zdolnościach jeszcze przed adopcją. Później Claire musi zmierzyć się z tajemniczym wymazaniem pamięci jej najbliższym i niespodziewanym spotkaniem z jednym z współpracowników jej ojca.
Kiedy Niki w końcu udaje się zapanować nad Jessicą, uświadamia sobie, jak wielkie niebezpieczeństwo stanowi dla swojego syna; postanawia więc trzymać się od swojej rodziny najdalej jak może.
Mohinder wraca do Nowego Yorku i kontynuuje badania swojego ojca.
Isaac zaczyna w końcu panować nad swoimi zdolnościami, co umozliwia mu malowanie przyszłościa bez wcześniejszego brania narkotyków. Okazuje się, że namalowany przez niego eksplodujący mężczyzna nie musi być czystą fikcją....

by aja

Data emisji: 4 grudnia 2006
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Gareth, łącznie edytowano 2 razy
<<

pietras01

Użytkownik

Posty: 37

Postdodano 6 gru 2006, o 00:03


odcinek bardzo ciekawy, sporo wyjaśniający, ale końcówka znów strasznie nagmatwała ;]
sylar niestety znów na wolności, hiro spotkał się z malarzem, (podoba mi się że wszyscy zaczynają się powoli spotykać ze sobą), a Peter niby zginą, a niby ma wybuchnąć ;] zobaczymy jak to sie dalej potoczy, niemoge się doczekać kolejnego odcinka

P.S.
Hiro z mieczem walczący ze smokiem był po prostu doskonały :P
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez pietras01, łącznie edytowano 1 raz
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 6 gru 2006, o 22:40


rewelacja! Jeden z lepszych odcinków jakie były... jestem świeżo po nim i nie mogę wyjść z podziwu :D
Obrazek
<<

pietras01

Użytkownik

Posty: 37

Postdodano 7 gru 2006, o 02:30


tylko teraz trzeba czekać, ta długa przerwa u jankesów w serialach:/
a jak obejrzałem wstawki z następnego odcinka to już się nie moge doczekać :>
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 7 gru 2006, o 20:12


Taifun napisał(a):rewelacja! Jeden z lepszych odcinków jakie były... jestem świeżo po nim i nie mogę wyjść z podziwu


Zgadzam sie swietny odcinek, szkoda mi tylko ze pewna osoba umarla :(
Wrr czemu nie zabito Sylara kiedy bylo moza... I co z Peterem :(

pietras01 napisał(a):Hiro z mieczem walczący ze smokiem był po prostu doskonały


To mi wygladala na tyranozaura a nie na smoka :D

Ale steirdzenie Hiro Musze miec ten miecz swietne:)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 8 gru 2006, o 18:31


ja w połowie serialu pomyslałem, że jak zabiją Sylara to co im może na drodze stanąć i stało się...
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 10 gru 2006, o 12:38


heh fajny odcinek, w ogóle serial coraz lepszy ;D a mam pytanie: ojciec Claire zlecił wymazanie pamięci jej bratu i Zachowi czy o tym nie wiedział? bo taki zaskoczony był ;>
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 10 gru 2006, o 12:43


Ojciec wiedzial, przeciez na koncu tem heitanczyk powiedzial o tym Claire ze ojciec kazal jej takze pamiec wymazac... Chcial ja chronic...

Mnie zastanawia to ze Peter widzial w swoim snie ludzi ktorzy mieli moc... a to by oznaczalo ze ta dziewczyna byla od malarza, z ktora sam kreci tez moze miec moc.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 10 gru 2006, o 12:52


ej no własnie też tak pomyślałam, ciekawe jaką :P
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 10 gru 2006, o 21:15


ogółem świetny odcinek, aż się nie mogę doczekać następnego.
Pozatym malarz wreszcie maluje nie na haju.
Gareth napisał(a):Ale steirdzenie Hiro Musze miec ten miecz swietne:)

No to stwierdzenie było niezłe :)
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 16 gru 2006, o 13:24


Odcinek byl moim zdaniem super, jeden z lepszych jak nie najlepszy!! Bardzo mi sie podobal. Strasznie duzo sie dzialo i strasznie duzo pytan bez odpowiedzi :D Taki wlasnie powinien byc odcinek przed przerwa, hehe :D Cliffhangery sa okropne, ale musza byc :D
<<

Rzemierzy

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Postdodano 30 gru 2006, o 06:48


Oj mam przeczucie, że ten serial to będzie hicior :D z odcinka na odcinek co raz lepszy. Fabuła nieziemsko pokręcona, naprawdę fajne kreacje postaci, aż chce się oglądać. To, że Sylar ucieknie to było bardziej niż pewne, bo kto sobie wyobraża jakiś serial bez czarnego charakteru i szkoda tej dziewczyny którą zabił bo miała naprawdę fajną moc :) Nurtuje mnie jedno: Dlaczego Sylar nie zabił ojca Clair, tak jak zabił tą dziewczynę?? jakoś nie wieże w to, że chronił go heitanczyk, bo nie było go w pobliżu. Po za tym wspominał coś, że moce Sylara w jego więzieniu nie będą działać. Może to mała nie ścisłość, albo ja coś powaliłem, ale nie zmienia to faktu, że z utęsknieniem czekam na następny odcinek.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 4 sty 2007, o 18:31


Rzemierzy napisał(a):Oj mam przeczucie, że ten serial to będzie hicior :D


ten serial już jest hiciorem :P
a odcinek był doskonały, ale z małymi wyjątkami, Claire straciła przyjaciela przez ojca, szkoda, bo lubiłam Zacha :(
Podobało mi się, że wszyscy sie powoli spotykają, chociaż bardzo bym już chciała zobaczyć wszystkich razem...
no i oczywiście, niby dlaczego to akurat Peter ma wybuchnąć?
Want your bad romance.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 5 sty 2007, o 19:05


bluevein napisał(a):no i oczywiście, niby dlaczego to akurat Peter ma wybuchnąć?

może dlatego że obecność wszystkich z mocami obok niego będzie nie do zniesienia i BUM :D
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 16 sty 2007, o 19:17


no ale własnie kiedy oni są po to by ratować świat a Peter nagle ma go zniszczyć?
no dziwne to :D
Want your bad romance.
<<

Felessan

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 17 sty 2007, o 01:57


hejka, chyba nowy jestem:)wg mnie Peter wybuchnie bo wchłonie moc tego radioaktywnego gościa:)ale się zobaczy:)
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 17 sty 2007, o 08:51


Bo Peter jest najbardziej kontrowerysjnym z nich:)
Co do Zacha to on byl i jest w Claire zakochany... i Claire tez cos do niego czuje wiec watpie ze brak pamieci tu wszystko rozwiaże:)
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 17 sty 2007, o 10:36

Gareth napisał(a):Co do Zacha to on byl i jest w Claire zakochany... i Claire tez cos do niego czuje wiec watpie ze brak pamieci tu wszystko rozwiaże:)
będzie jak w zakochanym bez pamięcie :)
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1.11 - Fallout
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.