Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

1.11 - Fallout » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 26 sty 2007, o 00:12

KaruzeL napisał(a):mnie tam ta laska bardziej pasuje do tego kumpla ze szkoły, żeby nie było za słodko,

Oni są fajnymi przyjaciółmi, ale nic więcej... Tzn. na początku tez tak myślałam, ale Paire są lepsi :D
KaruzeL napisał(a):A Ty jeszcze nie widziałaś nowego odcinka,

Oj za pół godziny sie sciągnie, to obejrze. Nie myśl, ze mam na dysku, ale nie chce mi sie obejrzec ;D

A co do podobnych umiejętności, to może i sie nakładaja, ale tak w zasadzie, to jakie inne można wymyślic? Umiejętność zmiany koloru lakieru do paznokci za pomocą myśli? :what:
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 26 sty 2007, o 00:17


aja napisał(a):Oni są fajnymi przyjaciółmi, ale nic więcej... Tzn. na początku tez tak myślałam, ale Paire są lepsi


To przyjaciele nie mogą być parą, ale za to ludzie, którzy się nie pamiętają mogą. A nawet jakby się pamiętali to i tak raz na siebie wpadli tylko. To sa złudne nadzieje fanów płci żeńskiej :P
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 26 sty 2007, o 00:24


KaruzeL napisał(a):To przyjaciele nie mogą być parą

A kto tak mówi? Tylko Claire i Zach nie mogę byc parą :P
KaruzeL napisał(a):to sa złudne nadzieje fanów płci żeńskiej :P

Bo ja o niczym innym nie myśle, tylko 24/7 'Żeby Claire i Peter byli parą' :P A nawet jeśli, to jakies prawdopodobienstwo jest, że tak sie stanie :P Ale jeżeli serial ma trzymac poziom, to najlepiej, żeby Paire i wszystkie inne pary pozostały w świecie fanficów :)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 31 sty 2007, o 01:21


aja napisał(a):Ona ma 17 lat,


Coś scenarzyści sami nie wiedza ile ma lat, teraz w odcinku powiedziała że ma szesnaście lat.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 1 kwi 2007, o 22:53


Kurcze z tym wiekiem bohaterów to trochę pokręcili.
Nie kapuję tej sprawy z Sylarem, miał nie móc tam używać swoich mocy, a jednak mógł :roll:
Poza tym to, że Peter jest wybuchającem człowiekiem, w ten spoób zdanie 'save the cheerleader, save the world' nabiera nowego znaczenia...
<<

Connie

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 109

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 22 kwi 2007, o 13:59


Świetny odcinek! :cool:
Super, że Isaac nauczył się malować bez narktoyków. Ale Hiro walczący ze smokiem??? xD
Nierozumiem dlaczego ojciec Claire kazał wymazać pamięć Zach'owi i Lyle'owi... Dobrze że ten facet nie wyczyścił pamięci Claire. ;)
Co z Peterem? Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. :D Tylko muszę ściągnąc ^^
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 12 cze 2007, o 13:41


Według mnie najlepszy odcinek jak do tej pory! Szkoda mi Eden... Pozatym Sylar znów na wolności. Issac nauczył się wreszcie malować bez dragów. A zakończenie po prostu boskie. Ten sen Petera. Nie mogę sie już doczekać następnego odcinka.
trust him... he's a doctor!
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 14 lis 2008, o 00:19

Re: 1.11 - Fallout


Nom, ten odcinek zdecydowanie najlepszy, ile akcji. :D

Niki się poddała policji, D.L'owi kula przeleciała przez głowę, Peter mdleje, chyba się włączył zegar w bombie. ;p

Sylar jest najlepszy, z człowieka stał się najsilniejszy z nich. A Peter tak na prawdę słaby jest. ;p Bo tylko w obecności ma ich moce...

Ojciec Clair mnie coraz bardziej denerwuje...

Haitańczyk nie wymazał jej pamięci, ciekawe czemu...
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 18 gru 2008, o 00:27

Re: 1.11 - Fallout


No w końcu Haitańczyk sie na coś przydał. Biedny Zach. :/
Peter na końcu - nieźle wyglądała chwila wybuchu bomby.
No, ale właśnie jakim cudem Sylar mógł zabić Eden?
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tric

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 89

Ulubiony serial:
Chuck, VM, Doctor Who,

Postdodano 25 lut 2009, o 09:58

Re: 1.11 - Fallout


szkoda trochę tej Eden , no i dzięki jej głupocie Sylar się nieźle wzmocnił :P

a według mnie Peter ma najsilniejszą moc właśnie bo może wchłonąć każdą umiejętność i użyć jej przeciwko tej osobie :P
Poprzednia strona

 


  • Podobne tematy do 1.11 - Fallout
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.