Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1.11 - Fallout » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 17 sty 2007, o 14:16

Tylko ja myślę, że Zach już nie wróci.
Aktor dostał lepszą rolę w jakimś innym serialu i dlatego też myślę, że nici z "miłości" Claire i Zacha :P
Want your bad romance.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 17 sty 2007, o 22:42


a szkoda bo fajny był :P
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 sty 2007, o 21:17


Jak ja uwielbiam ten serial... Dlaczego tak późno go ściagnęłam? :D
Tez mi szkoda Zach'a, ale jak ktos ma byc z Claire do Peter ;D
Ale sie wkurzyłam, jak Eden poszła do Sylara i buch! szybki nie ma :P A najbardziej ciekawa jestem tego Haitańczyka, ktory w końcu zaczął mówic :D
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 25 sty 2007, o 22:09


aja napisał(a):Tez mi szkoda Zach'a, ale jak ktos ma byc z Claire do Peter ;D
Eee tam dlaczego niby Peter ?? Raz się spotkali i tyle. A Zach jest dla Claire ważny.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 sty 2007, o 22:16


aja napisał(a):Dlaczego tak późno go ściagnęłam? :D

mnie też to zastanawia :P

aja napisał(a):Tez mi szkoda Zach'a, ale jak ktos ma byc z Claire do Peter ;D

:cool: wystarczy spojrzec na mój podpis :D
ja myślę to samo :)
Want your bad romance.
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 25 sty 2007, o 22:34


bluevein napisał(a)::cool: wystarczy spojrzec na mój podpis :D
ja myślę to samo :)


A tam nie ma za dużej różnicy wieku ona jest uczennicą ?
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 sty 2007, o 22:39


bluevein napisał(a):ja myślę to samo :)

No! My sie z blue rozumiemy :D Przecież You're totally my hero :D

A wracajac do odcinka, to fajne jeszcze było He can be cute Audrey :D i zdziwiła mnie reakcja Claire, gdy ojciec powiedział jej, ze wiedział o jej zdolnosci. Zdziwiła sie i tyle :P Zero jakiegos krzyku, niedowierzania, jak mogłes! itp. :P

KaruzeL napisał(a):A tam nie ma za dużej różnicy wieku ona jest uczennicą ?

Ona ma 17 lat, wiec niedługo bedzie pełnoletnia, a wiek Petera nie jest sprecyzowany. Przed emisją pierwszego odcinka mówiono, że Peter bedzie miał ok 30 lat, ale Milo Ventimiglia w wywiadzie mówił, ze Peter ma 23-24 lata. Zreszta poczytaj tu - http://heroeswiki.com/Paire :D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 25 sty 2007, o 23:00


To i tak jest spora różnica wieku, jak między Tobą i mną. Ale pewnie jak znam takie seriale zawsze tam wprowadzą durne romansidło tylko po to żeby zaspokoić pewną część "oglądaczy". A sam serial jest ostrą kopią 4400.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 sty 2007, o 23:16


Romansidło, nawet minimalne, jest w każdym serialu. Mam tylko nadzieje, że nie bedzie jak w Jericho: 95% romansidła, 5% akcja :P A zresztą, i tak pewnie nie bedzie takiego wątku.
KaruzeL napisał(a):A sam serial jest ostrą kopią 4400.

4400 obejrzałam tylko 5 odcinków, ale w ogóle nie ma porównania 5 odcinków 4400, a 5 odcinków Heroes. Na korzyść Heroes oczywiście ;)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 25 sty 2007, o 23:22


Właśnie znajomy najpierw oglądał Herosów potem obejrzał 4400 i jest zdania że dużo lepsze jest 4400, które się rozkręca z każdym odcinkiem, a Herosów uznał za prawie idealną kopię, każda chyba postać ma swojego odpowiednika w 4400. Oczywiście rzecz gustu, który komu się serial podoba, ale jak na razie irytuje mnie tylko to że to jest praktycznie plagiat.

aja napisał(a):Jericho: 95% romansidła, 5% akcja


Ten serial to sie dopiero zrobił do doopy, tam już praktycznie akcja znikła. W Herosach nie podobała by mi się taka para bo moim zdaniem na siłe byłaby zrobiona.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 25 sty 2007, o 23:31


aja napisał(a):4400 obejrzałam tylko 5 odcinków, ale w ogóle nie ma porównania 5 odcinków 4400, a 5 odcinków Heroes. Na korzyść Heroes oczywiście ;)
Heroes jest zdecydowanie lepszy od 4400, chociaż napewno jest w pewnym sensie kopią.

KaruzeL napisał(a):en serial to sie dopiero zrobił do doopy, tam już praktycznie akcja znikła. W Herosach nie podobała by mi się taka para bo moim zdaniem na siłe byłaby zrobiona.
No fakt może się troche akcja rozwinie jak poznamy przeszłość Jake`a.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 sty 2007, o 23:31


Faktycznie rzecz gustu, ale mnie jakoś zniecheca serial, którego dwa pierwsze odcinki są kompletnie nudne :P I dzisiaj jak sie o 21 zorientowałam, że jest czwartek i 4400 leci, to nawet sie nie przejęlam, tylko Potop zaczęłam czytać :D
KaruzeL napisał(a):W Herosach nie podobała by mi się taka para bo moim zdaniem na siłe byłaby zrobiona.

Ja mam takie mieszczane uczucia, bo z jednej strony oni ładnie wizualnie razem wyglądają, ale z drugiej strony jesli zrobiliby taką parę, to zamiana tego serialu w romansidło byłaby nieunikniona...
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 25 sty 2007, o 23:38


Ten aktor wygląda śmiesznie grając postać pełnoletnią, zupełnie do tego nie pasuje. Gdzieś widziałem jak grał detektywa to dopiero kupa śmiechu, bo jego kojarze z nastolatkiem cały czas.

sufer napisał(a):Heroes jest zdecydowanie lepszy od 4400, chociaż napewno jest w pewnym sensie kopią.


Na razie jest dobrym serialem ale zobaczymy jak to rozwiną. A poza tym w 4400 fajnie sie rozwija cała akcja, w końcu nie wiadomo kto jest dobry a kto zły, co akurat dla mnie jest ciekawe.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez KaruzeL, łącznie edytowano 3 razy
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 sty 2007, o 23:43


KaruzeL napisał(a):Ten aktor wygląda śmiesznie grając aktora pełnoletniego, zupełnie do tego nie pasuje. Gdzieś widziałem jak grał detektywa to dopiero kupa śmiechu, bo jego kojarze z nastolatkiem cały czas.

Tez go cały czas utozsamiam z Jess'em z GG, ale tak obiektywanie patrząc to wygląda na 23-24, zważywszy, że naprawde ma 30 lat :P Ale na detektywa, to on raczej nie pasuje ;D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 25 sty 2007, o 23:47


A Ty jeszcze nie widziałaś nowego odcinka, mnie tam ta laska bardziej pasuje do tego kumpla ze szkoły, żeby nie było za słodko, bo tak by było jakby następna para Herosów była.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 sty 2007, o 23:54


Co do Heroes i 4400 to jedyne co się zgadza to umiejętności, klimat i akcja sa zupełnie różne i naprawdę dziwie się, że są w ogóle porównywane :P

co do Claire i Zacha to są razem świetni, ale bardziej ich lubie jako przyjaciół, tym bardziej, że postać Zacha w pierwszym zamyśle miała być homoseksualna ale potem zrezygnowali z tego pomysłu.
Want your bad romance.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 26 sty 2007, o 00:02


bluevein napisał(a):o do Heroes i 4400 to jedyne co się zgadza to umiejętności, klimat i akcja sa zupełnie różne i naprawdę dziwie się, że są w ogóle porównywane :P
Są porównywane głównie ze wzgledu na umiejętności bochaterów, są one zadziwiająco podobne.
Np. Claire i Shawn
czy Isaac a Maia
itp.
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 26 sty 2007, o 00:11

Nie tylko na podobieństwo umiejętności bohaterów, ale także w dwóch serialach mają zbawić ziemię, drepcze im jaka instytucja rządowa po ogonie i jeszcze pewnie by się parę znalazło.

Nikki i ten syn detektywa co mu się film urywał.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez KaruzeL, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

 


  • Podobne tematy do 1.11 - Fallout
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.