Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

1.10 - Chuck vs. the Nemesis » Zakończone Seriale » Chuck • seriale forumtv.pl

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2007, o 01:21

1.10 - Chuck vs. the Nemesis

HE’S BACK! —MATTHEW BOMER GUEST STARS— It’s Thanksgiving and Chuck’s (Zachary Levi) nemesis, Bryce Larkin (Matthew Bomer), returns to his life after being ruled dead earlier in Chuck’s life. Secret internal committees trying to destroy the “intersect,” now better known as Chuck’s brain, saved Bryce in hopes he would be able to help them locate it. Bryce needs Chuck to help prove to Sarah (Yvonne Strahovski), Casey (Adam Baldwin) and the rest of the CIA that he is not rogue. Upon seeing Bryce and Sarah back together, former lovers and partners, Chuck grows jealous and doubts any future with Sarah. Meanwhile, Buy More is prepping for the biggest shopping day of the year and Morgan (Joshua Gomez) is left in charge to ensure all runs well. Sarah Lancaster and Ryan McPartlin also star.

other:
+ As Black Friday, and Thanksgiving, approach, the Buy More employees are bracing themselves for the shopping onslaught. Meanwhile, someone from Chuck’s past has returned, bringing both questions and answers.
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 18 lis 2007, o 02:24

Re: 1.10 - Chuck vs. the Nemesis (spoiler)


Powiedzcie, że mi się nie przewidziało i Matt wraca do serialu i jego bohater będzie żywy tak jak miałam nadzieję od 1 odcinka...
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 18 lis 2007, o 02:37

Re: 1.10 - Chuck vs. the Nemesis (spoiler)


Owszem, on wraca :D
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 18 lis 2007, o 02:44

Re: 1.10 - Chuck vs. the Nemesis (spoiler)


OMG, OMG, aż nie wierzę szczerze mówiąc. Od początku miałam na to nadzieję, ale jakoś nigdy w to nie wierzyłam. To jest po prostu grejt i w ogóle :D
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 18 lis 2007, o 17:35

Re: 1.10 - Chuck vs. the Nemesis (spoiler)


Wrócił bo jego kariera w Travelerze się skończyła ( miało go już nie być w Chack'u )

FOTKI

PROMO
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 24 lis 2007, o 21:20

Re: 1.10 - Chuck vs. the Nemesis (spoiler)


Wrócił bo jego kariera w Travelerze się skończyła ( miało go już nie być w Chack'u )

He he , lol :hah:
A na poważnie to zobaczymy co z tego wyniknie ... i jak teraz to tajne między narodowe stowarzysznie będzie próbowało znaleźć intersecta ... a swoją drogą ... Chuck jako intersect sprawuje sie coraz lepiej
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 24 lis 2007, o 22:56

Re: 1.10 - Chuck vs. the Nemesis (spoiler)


Jako intersect Chuck od początku sprawował się super, teraz sprawuje się coraz lepiej jako spy :D
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 25 lis 2007, o 00:38

Re: 1.10 - Chuck vs. the Nemesis (spoiler)


Trish napisał(a):Jako intersect Chuck od początku sprawował się super, teraz sprawuje się coraz lepiej jako spy :D


Jeszcze troche i Chuck będzie jak prawdziwy szpieg :), chociaz nie zgodzę się że był od początku super w tym co robił zabardzo okazywał że coś wie na temat jakiegoś goscia jak miał te flashe :)
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 25 lis 2007, o 01:39

Re: 1.10 - Chuck vs. the Nemesis (spoiler)


No ale sam intrersekt od samego początku działał w jego główie grejt, tylko Chuck's bahavior pozostawiało wiele do życzenia, co zresztą wciąż mu nie przeszło ;)
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 28 lis 2007, o 19:43

Re: 1.10 - Chuck vs. the Nemesis


Bardzo fajny odcinek, Bryce wprowadził jakiś powiew świeżości do odcinka, jest naprawdę fajną postacią i chciałabym, żeby został na dłużej... on i Sarah tworzą wspaniały team... ale oczywiście wolałabym, żeby wybrała Chucka :P albo najlepiej, żeby nie odebrała żadnego telefonu i wyjechała gdzieś sama [nie na długo oczywiście :D].
Oprócz Bryce'a było wiele innych, wspaniałych wątków...
-kolacja:
Chuck: "I'm thankful that Bryce Larkin is dead and is not currently in my bedroom making out with my new girlfriend."
Casey: "Excuse me, please."
Morgan: "Wow, buddy, that was, um, really...dark."
Captain Awesome: "And specific."


-pineapple
Morgan był niesamowity xD

- SEKRETNY JĘZYK Chucka i Bryce'a ... no może nie taki sekretny bo klingoński, ale zawsze :hah: :hah:
srsly, jeśli chodzi o teksty to Josh spisuje się na medal, zawsze mnie rozwala [Seth w O.C, Chuck, i Dan w GG] :D

Chuck: (interrogating H-hey, Bryce, buddy. It's me, Chuck.
Bryce: You're not... what have you done with the real Chuck? (Chuck walks over to the window)
Chuck: I'd like to come out now, please!
Casey: Natural born interrogator


:hah: :hah:

- Chuck jako tarcza XD :hah:
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 28 lis 2007, o 20:11

Re: 1.10 - Chuck vs. the Nemesis


Bryce :) Matt jest taki kjut, chociaż przydałby mu się fryzjer ;) Razem z Sarah byli świetni i ja bym chciała, żeby Bryce został i żeby stworzyli team z Sarah i Chuckiem...
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 28 lis 2007, o 21:52

Re: 1.10 - Chuck vs. the Nemesis


Odcinek bardzo fajny, Chuck jak zwykle sypał śmiesznymi tekstami, było mnóstwo wprost komicznych sytuacji, trochę szybkiej akcji, poprostu to co najlepsze. :D Dość fajny powrót Bryce'a. No i zastanawiająca końcówka, kogo wybierze Sarah? Który telefon odbierze?...
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 29 lis 2007, o 03:49

Re: 1.10 - Chuck vs. the Nemesis


yhh, tyle miałem do oglądania, a teraz koniec, muszę czekać na następne odcinki :(
odcinek fajny, jak każdy
Bryce i Sarah nawet fajnie razem kopali tych złych :P tylko nie mam pojęcia dlaczego na strzelaninie zacżęli walczyć wręcz

pineapple super :D
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 30 lis 2007, o 18:38

Re: 1.10 - Chuck vs. the Nemesis


Chuck: "I'm thankful that Bryce Larkin is dead and is not currently in my bedroom making out with my new girlfriend."
Casey: "Excuse me, please."
Morgan: "Wow, buddy, that was, um, really...dark."
Captain Awesome: "And specific."

Ten tekst naprawdę genialny :-) ja już chce następny odcinek :P
Akcja z pineapple,
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 30 lis 2007, o 20:54

Re: 1.10 - Chuck vs. the Nemesis


w akcji pinapple bohaterem było Morgan :) to było świetne. A co do tej końcówki to wydaje mi się, że Sarah nie odbierze ani jednego ani drugiego telefonu.
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 30 lis 2007, o 23:41

Re: 1.10 - Chuck vs. the Nemesis


eLMaQ napisał(a):Odcinek bardzo fajny, Chuck jak zwykle sypał śmiesznymi tekstami, było mnóstwo wprost komicznych sytuacji, trochę szybkiej akcji, poprostu to co najlepsze. :D Dość fajny powrót Bryce'a. No i zastanawiająca końcówka, kogo wybierze Sarah? Który telefon odbierze?...

Zgadzam sie, że odcinek był fajny. Wg mnie nie odbierze w ogóle
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

KaRu$

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 134

Postdodano 1 gru 2007, o 23:06

Re: 1.10 - Chuck vs. the Nemesis


Odcinek był fajny, ale ja czułam sie zawiedziona, bo Sarah miala bez wachania od razu wybrac Chucka, a nie ze sie zastanawia nad wyborem
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 2 gru 2007, o 11:51

Re: 1.10 - Chuck vs. the Nemesis

Zobaczymy co będzie dalej, bo przecież Matt miał tylko gościnny występ i już chyba nie zagra w Chuck'u, jego bohater miał zniknąć :)
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1.10 - Chuck vs. the Nemesis
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.