Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

1.07 Six Degrees of Separation » Battlestar Galactica » Odcinki • seriale forumtv.pl

2005

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 9 gru 2006, o 20:31

1.07 Six Degrees of Separation

Po kłótni Baltara z objawiającą mu się w halucynacjach kobietą jej fizyczna kopia pojawia się na Galactice. Oskarża Baltara o zdradę ludzkości i sabotaż na zlecenie Cylonów. Jako dowód przedstawia zdjęcia sprzed ataku.


Polska emisja: 21 grudnia 2006, 23.20, TVP2
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 30 kwi 2008, o 00:33

Re: 1.07 Six Degrees of Separation


Ale wkurzający odcinek! Przede wszystkim za dużo Gaiusa, za mało Apollo i Kary. Na Capricy też się nic nie działo po za seksem z cylonem. Jedyne co mnie martwi to to że Gaius odegra w tym serialu kluczową role a ja go nie mogę znieść. Ciekawe czy Number Six jest tylko w jego głowie czy może pokazywać się innym, obstawiałbym to drugie.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 30 kwi 2008, o 19:07

Re: 1.07 Six Degrees of Separation


ja tam lubię Gaiusa, nie lubię Kary. Ale odcinek mi się za bardzo nie podobał. Cały czas mnie zastanawia jak ta Szóstka sobie zniknęła po tym wszystkim.
Six przecież ciągle mówi Gaiusowi o jakimś boskim planie, którego częścią jest właśnie Baltar więc wychodzi, że będzie odgrywał kluczową rolę.
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 13 lut 2009, o 15:49

Re: 1.07 Six Degrees of Separation


Dziwne jest to że tylko Kara potrafi bawić się myśliwcem. Ale fajnie to wyglądało jak do niego mówiła. :D Sprawa z Gaiusem mnie nudzi, nie mam do niego żadnych uczuć, ale mogliby to jakoś rozruszać lepiej albo w ogóle pominąć. Na Capricy nuda. Numer 6 być może potrafi zmieniać postać?
We Are The World haiti
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 8 lis 2009, o 12:25

Odp.: 1.07 Six Degrees of Separation


Fajny ale strasznie dziwny odcinek. W jednej chwili podejrzewają Gaiusa o zdradę, pojawia się Szóstka, później znika i dalej jest wszystko ok. Poza tym znając Gaiusa i jego zachowania ja się dziwie, że Komandor i Prezydent tak jemu ufają. Przecież ja bym go dawno nazwał jakimś psychicznie chorym ^^
Zastanawiające jest to, kto napisał w szafce Boomer, że jest Cylonem. Na Caprica dalej wszystko stoi...

PS: Najlepsza była scena w toalecie :D
trust him... he's a doctor!
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 8 lis 2009, o 21:45

Odp.: 1.07 Six Degrees of Separation


no jeden z dziwnych odcinków. Baltar musi wyglądać na ładnego czubka bo już sam nie wie czy ma zwidy :)
Obrazek
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 14 lis 2009, o 23:25

Odp.: 1.07 Six Degrees of Separation


Scena w toalecie wymiotła xD Gaius, haha xD
No i jeszcze fajne było jak próbował ten komputer zniszczyć :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 17 gru 2009, o 09:45

Re: 1.07 Six Degrees of Separation


A mnie ten gościu zaczyna już wkurzać. Zero konkretów z jego strony. Poza tym jak sobie 8 razy nie wyobrazi scen erotycznych z N6 to jest święto.

Przede wszystkim kiedy skończy ten wykrywacz Cylonów.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 13 sty 2010, o 03:03

Odp: 1.07 Six Degrees of Separation


Wg mnie Baltar i Roslin to dwie najgorsze postacie, najbardziej wkurzające, dwulicowe obie. Nudne poza tym... Mam opowiadać czemu dwulicowe czy wszyscy wiedzą? ;p Bo mi się nie chce pisać. ;)
A sam odcinek był średniawy, tylko chwila z myśliwcem i Karą była fajna. :)
We Are The World haiti
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 26 sty 2010, o 00:18

Odp: 1.07 Six Degrees of Separation


Gaius, niby z niego taki 'geniusz' a jak co do czego przyjdzie to nawet ze swoja buźką na kompie nie potrafi sobie poradzić :P i ta scena w toalecie.
'Rzeczywista' Number Six uhu, ciekawe jak to zrobiła :P
Za dużo Baltara, więc odcinek niezbyt przypadł mi do gustu, jedyne dobre sceny to te z Karą ;)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 26 sty 2010, o 00:25

Odp: 1.07 Six Degrees of Separation


Jak ja go nie lubię, tak scena w kiblu mi się podobała. ;p
We Are The World haiti
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 15 cze 2011, o 15:59

Odp: 1.07 Six Degrees of Separation


Wcięło mi posta, którego tu napisałem. :(
Więc napiszę krótko, odcinek skoncentrowany na Gaiusie podobał mi się. :D
Scena łazienkowa z Gaetą albo scena próby zniszczenia komputera, który wyświetlał jego zdjęcie. :D :D
Number Six pojawia się i znika, ciekawy jestem wyjaśnienia tej sprawy. :P

 


  • Podobne tematy do 1.07 Six Degrees of Separation
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.