Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1.07 - Nothing To Hide » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 3 gru 2006, o 22:32

1.07 - Nothing To Hide

W obliczu porwania swojego syna, zrozpaczona Niki stara się powiedzieć swojej przyjaciółce kim jest jej alter ego.
Matt, który dzięki swojej zdolności czytania w myślach, zaczyna podejrzewać żonę o zdradę, odkłada na bok wszystkie swoje problemy i wraz z Audrey prowadzi śledztwo w sprawie kolejnego dziwnego morderstwa.
Na opustoszałej drodze splatają się losy kolejnych dwóch bohaterów. D.L. jadący razem z synem jak najdalej od Niki oraz Hiro i Ando muszą pomóc kobiecie uwięzionej w samochodzie po wypadku drogowym.
Nathan i jego żona - Heidi, próbują wymyślić co zrobić, aby odzyskać 4 punkty procentowe, jakie ostatnio stracił Nathan w sondażach. W końcu decydują się zjeść śniadanie z wpływowym dziennikarzem z "Journal".
Claire jest szczęśliwa, kiedy dowiaduje się od Zach'a, że kaseta, na ktorej uwiecznione są jej próby okaleczenia się, odnalazła się. Szczęście trwa jednak krótko - brat Claire znajduje kasetę i nieświadomy tego, co znajduje się na niej - zaczyna ją oglądać.

by aja

Data emisji: 6 listopada 2006
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Gareth, łącznie edytowano 2 razy
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 11 gru 2006, o 00:44


Az sie boje pomyslec co teraz zrobi alter-ego Niki!!

Zal mi bylo Matta jak sie dowiedzial o jego zonie i tym gosciu...
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 sty 2007, o 13:30


Może nie najlepszy odcinek, ale i tak ok :) Hiro juz mnie tak nie irytuje, ale to pewnie dlatego, ze mało go było w tym odcinku :P I coraz bardziej lubie Niki/Jessice :D
Ale i tak najlepsza scena to była rozmowa Petera i Nathana, w której N. mówi, że co najwyzej moze latajac ratowac koty z drzew :hihi:
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 31 mar 2007, o 14:20


Dzieciak był świetny jak zaatakował Claire zszywaczem i potem jak go gonili :hihi:
Peter był cudowny, jak szantażował Nathana wyścigami wokół Statuy Wolności i potem jak opowiadał dziennikarzowi o swoim problemie z głową i pomocy Nahana, wreszcie przestał być taki naiwny, i do tego na końcu jak nie uwierzył Nathanowi, że chcieli go porwać :hihi:
Nathan mnie wkurza, z jednej strony niby się otwiera przezd bartem, że uważa zę jego mocy nie można wykorzystać w żadnych sensowych celach, a z drugiej ukrywa przed nim fakt, że zdobył obraz, ciekawe czy zamierza sam ratować świat, czy też spalić obraz, żeby Pete nie mogł tego zrobić...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 maja 2007, o 22:10


Powiem tak: zamiast rozwiązywać wątki są one coraz bardziej przeciągane, ale nie znaczy to że nadal wciągają.

Dobre było to jak dzieciak powiedział, że umieści film na YouTube i zarobi milion dolarów :)
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 8 cze 2007, o 16:55


Ha Niki była w tym odcinku najlepsza. Strach się bać co kombinuje jej alter-ego. Ogólnie odcinek średni. I gdzie się podział Isaac :D pewnie wszystko się wyjaśni w następnym epizodzie...
trust him... he's a doctor!
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 8 cze 2007, o 17:00


a jak dla mnie ten odcinek był najgorszy z dotychczasowym które widziałem. właściwie nic się nie działo jeśli chodzi o główną fabułę
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 9 lut 2008, o 10:36

Re: 1.07 - Nothing To Hide


Niki/Jessica - dobre. Ciekawie brzmiało, jak próbowała wytłumaczyć przyjaciółce swoją drugą stronę - prawie jak zwierzenia u psychiatry ;)

Nathan jest nieco denerwujący, strasznie go absorbuje ta jego kampania, bardziej niż brat, rodzina, cokolwiek. Peter go zaczął kryć, przy okazji stawiając siebie w innym świetle, ale pewnie w ogóle się tym nie przejmuje, co o nim pomyślą, przynajmniej on.. I ciekawe czemu Nathan nie powiedział bratu, że odzyskał obraz.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 lis 2008, o 01:22

Re: 1.07 - Nothing To Hide


Wygląda na to że przez przejście z angielskich odcinków na polskie coś ominąłem bo okazuje się że do odcinka który ostatnio skomentowałem, pasuje ten opis...
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 16 gru 2008, o 19:09

Re: 1.07 - Nothing To Hide


Clair i Zach, z nich coś będzie chyba. :P Poza tym ciekawe czy ten brat coś powie.
Matt jest jak dla mnie troche dziwny, ale nie w zły sposób tego słowa, a wręcz przeciwnie. xD
Nikki - Jessica, no teraz sie zacznie walka o Micah. No i on też ma moc, tylko jaką?
Hiro i Ando są zajeb.iści. xD Ich miny, gesty doprowadzają do szału. xD Świetni są. :D
Nathan mnie wkurza, jest jakiś dziwny wogóle... Nie chce sie przyznać do mocy... Peter też jakoś mnie ostatnio nie przekonuje.
No więc jest bardzo ciekawie, niech tylko sie zacznie przerwa to pochłone jednym łykiem całych Herosów. :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 16 gru 2008, o 20:02

Re: 1.07 - Nothing To Hide


Łykaj łykaj, bo warto. ;p Nate chyba każdego denerwuje. ;p Bo to taki typek którego nawet określić się dokładnie nie da. ;p
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 1.07 - Nothing To Hide
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.