Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

1.07 Hook Man » Supernatural » Odcinki • seriale forumtv.pl

2005-2006

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 19 lis 2006, o 13:47

1.07 Hook Man

Spoiler:


Data emisji: 25.10.2005
See you in another life, brother...
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 14 gru 2006, o 19:26


Troszkę nudny odcinek ...
Myślałem, że serial będzie się rozwijać...
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 24 gru 2006, o 15:39


a mnie się odcinek podobał, tylko nie wiem czemu wszyscy mówili że z tej dziewczyny taka laska, jak dla mnie to przeciętna była ;) a na końcu jak Dean tak patrzał na nią i Sama to mi się go żal zrobiło ;P
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 27 gru 2006, o 17:12


odcinek przeciętny,
0lina napisał(a):nie wiem czemu wszyscy mówili że z tej dziewczyny taka laska, jak dla mnie to przeciętna była
tego też nie rozumiem, nawet jej współlokatorka była ładniejsza :D, może chodziło o to że to córka księdza i że jest taka niedostępna :>
<<

wendigo

Użytkownik

Posty: 45

Postdodano 28 gru 2006, o 13:17


Podobała mi się ten odcinek ale ze względu na tematykę jaką poruszył. Podwójna moralność,czy nie mamy z tym do czynienia na co dzień? Ilu jest ludzi wokół nas, którzy próbują "nawrócić" innych a sami mają kilka grzeszków na sumieniu? Zresztą często to dotyczy także duchownych. Ale to raczej temat do dyskusji gdzie indziej.Powiem jedno, gdyby Hookman działał globalnie miałby niezłą ucztę. :cool:
Tak więc dodatkowym plusem tego filmu jest na pewno poruszana kwestia.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 15 lut 2007, o 01:53


0lina napisał(a):a mnie się odcinek podobał, tylko nie wiem czemu wszyscy mówili że z tej dziewczyny taka laska, jak dla mnie to przeciętna była ;)


no dokładnie :P

Ogólnie odcinek mi sie podobał :P a najbardziej to gdzieś na końcu jak ten cały Hookman rysuje ścianę a Dean tak z boku na to patrzy, no cudownie wtedy wygląda :P
Want your bad romance.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 20 lip 2007, o 23:54


Albo na samym początku jak przejechał po znaku, okropny dźwięk.

jak zaczołęm oglądać i przeczytałem tytuł to pomyślałem, że będzię jakaś banalna historyjka o człowieku z hakiem, ale jak zwykle wyszło to trochę zakręcone.
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 29 sie 2007, o 22:57


pierwsze sceny z "hakiem" były mocne pozniej troche wyluzowało ale odcinek trzymał fason i napiecie...
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 paź 2007, o 02:53

Re: 1.07 Hook Man


0lina napisał(a):nie wiem czemu wszyscy mówili że z tej dziewczyny taka laska, jak dla mnie to przeciętna była


No nie była ona miss polonia. :D Była dość ładna, przeciętna, czy jak można to inaczej nazwać.

Co do samego odcinka to mogę powiedzieć tylko tyle że był nudny. :)
We Are The World haiti
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 14 gru 2007, o 13:25

Re: 1.07 Hook Man


Odcinek fajowy, podobał mi się temat jak stopili wszystkie srebne przedmioty z kościoła i domu a okazało się, że to był łańcuszek, który miała ta ziomka
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 14 gru 2007, o 19:11

Re: 1.07 Hook Man


tlen.exe napisał(a):No nie była ona miss polonia. :D Była dość ładna, przeciętna, czy jak można to inaczej nazwać. Co do samego odcinka to mogę powiedzieć tylko tyle że był nudny. :)


Odcinek dość przeciętny, fajny motyw z Hookman'em i z łańcuszkiem ze srebra. A dziewczyna pastora była taka sobie, żadna z niej "gorąca" laska. :P
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 16 lut 2008, o 17:24

Re: 1.07 Hook Man


Dean jak zwykle rozwalał swoimi wypowiedziami ;D Odcinek ogólnie fajny. Jednak najbardziej mnie interesuje co sie dzieje z ich ojcem. Mam nadzieje ze jakoś to będzie powoli sie wyjaśniało... bo jak narazie to tylko o tym mówią a dalej jeżdżą od wioski do wioski eliminować nadprzyrodzone zjawiska.
trust him... he's a doctor!
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 14 paź 2009, o 23:00

Re: 1.07 Hook Man


Hmm, wynudziłem się, nie było strasznie, a ta laseczka, znaczy koleżanka głównej postaci, faaajna. :D
We Are The World haiti
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 28 paź 2010, o 00:48

Odp: 1.07 Hook Man


Urodę córki pastora oceniam jako "im dalej, tym gorzej", co oznacza, że na początku odcinka jeszcze jakoś wyglądała, a później to był już tylko dramat z jej udziałem.
Natomiast Mr Hook Man w mojej ocenie mógł być straszniejszy :)
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 17 lut 2011, o 02:19

Odp: 1.07 Hook Man


Ja też nie wiem, co oni w niej widzieli. Dean powtarzał, że taka fajna, a moim zdaniem była co najwyżej przeciętna. Historia z człowiekiem hakiem jak zwykle nietypowa, ale nie raczej żadnego zaskoczenia nie było. Pierwsze sceny kiedy zabija tego kolegę z samochodu świetne, potem już słabiej...

Bracia tym razem wcielili sie w studentów. :D Dean widać było, że miał ochotę poszaleć z wyuzdanymi studentkami. :P
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 11 mar 2011, o 16:42

Odp: 1.07 Hook Man


Podobał mi sie ten odcinek , może nie był jakiś straszny , ale historia fajna. Najbardziej lubiłem te momenty jak hook man hałasował :D. A co do dziewczyny, to nawet fajna :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

 


  • Podobne tematy do 1.07 Hook Man
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.