Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

1.06 - Better Halves » Heroes » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 3 gru 2006, o 22:31

1.06 - Better Halves

Hiro i Ando zaczynają swoją podróż do Nowego Yorku, kiedy zostają zatrzymani przez hazardziste z Las Vegas, z którym wcześniej wygrali wykorzystując zdolności Hiro.
Pan Bennet, ojciec Claire, organizuje dla niej spotkanie z jej biologicznymi rodzicami. Claire ma nadzieje, że może oni także obdarzeni są nadludzkimi zdolnościami i będą w stanie pomóc jej w zrozumieniu tego.
Mohinder decyduje się wrócić do Indii i zając swoim życiem. Jego pożegnanie z Eden jest bardzo osobiste, a jak się później okazuje Eden jest bardzo tajemniczą osobą...
Do Niki wraca jej mąż, który uciekł z więzienia. D.L. chce oczyścić się z zarzutów, jakie stawia mu prokuratura, jednak podczas poszukiwania osoby, która go w to wrobiła odkrywa wraz z Niki makabryczne morderstwo. Później okazuje się, że D.L. także coś ukrywa...

by aja

Data emisji: 30 października 2006
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Gareth, łącznie edytowano 2 razy
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 10 gru 2006, o 23:59


No przyznam szczerze, ze troche sie zdziwilam, ze Eden jest po "tamtej" stronie :D W sumie bylo to do przewidzenia, ale ja nie jestem za dobra w te klocki...

Ciekawa jestem czy Claire zacznie cos podejrzewac w sprawie tych biologicznych rodzicow. Tzn juz tam niby zaczela cos podejrzewac, ale ciekawe czy cos wiecej z tym zrobi.

Podobala mi sie akcja z Niki i nie moge sie doczekac, co teraz bedzie dalej w tym watku!
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 11 gru 2006, o 12:41


Sophia napisał(a):No przyznam szczerze, ze troche sie zdziwilam, ze Eden jest po "tamtej" stronie :D W sumie bylo to do przewidzenia, ale ja nie jestem za dobra w te klocki...


Eden jest fajna, pozatym jest cos miedzy nia a Mohinderem:)
Fajnie by bylo gdyby byli razem. Ona wcale zla nie jest :) tzn nie była
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 12 gru 2006, o 19:12


No wiem, ze nie jest zla, ale nie sadzilam, ze sie zna z ojcem Claire...
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 23 sty 2007, o 23:15


Sophia napisał(a):No przyznam szczerze, ze troche sie zdziwilam, ze Eden jest po "tamtej" stronie :D W sumie bylo to do przewidzenia, ale ja nie jestem za dobra w te klocki...

Tez sie zdziwiłam, ale ja tez nigdy nie potrafie przewidziec, kto jest tym złym :P
Gareth napisał(a):Eden jest fajna, pozatym jest cos miedzy nia a Mohinderem:)

Nie-e, no co Ty :P Ona współpracuje z ojcem Claire, a udawac mozna wszystko i Mohinder sie po prostu nabrał :P

Najciekawszy był wątek z Niki... Głupią zdolność ma ten jej mąż :P Tylko szkoda mi Micah...
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 29 mar 2007, o 22:16


Ciekawa jestem co z Niki, nie podoba mi się ten jej mąż i wcale nie widać, żeby tak znowu kochał Micah...
Sprawa z biologicznymi rodzicami - od początku wiedziałam, że daddy dearest to zrobi :roll:
Co do Eden, to niby się nie spodziewałam, ale też nie byłam zaskoczona, to po prostu musiało tak wyjść i tyle, ciekawa tylko jestem w jaki sposób ona ma sprowadzić Isaaca.
Brakowało mi Petera, miałam nadzieję, że sprawa z nim się jakoś ruszy, a to utknęło...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 15 maja 2007, o 21:23


Biedna Niki, leży na podłodze i się nie rusza, ciekawe co z nią będzie.

Z podstawionymi rodzicami było od razu jasne, a co do Claire podobał mi się jej tekst, że jej ojciec by się załamał gdyby usłyszał o tym co potrafi.
<<

anes05

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 538

Lokalizacja: małopolska

Postdodano 1 cze 2007, o 15:03


ten odcinek mi sie spodobal ale troche mnie dziwi dlaczego ojciec Claire podstawil jej rodzicow nie biologicznych nie rozumiem tego ale sie dowiem w najblizszym czasie, a co do Niki to nie wiadomo co z nia bedzie czy wogole bedzie zyla?
zwariowana dziewczynka
<<

Kaemil

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 53

Postdodano 2 cze 2007, o 15:51


A to byli jej nie biologiczni rodzice?:P zapewne jej rodzice tez maja jakies zdolnosci:)
<<

kaha

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 138

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 2 cze 2007, o 18:57


Dobry odcinek, Zal mi Niki, ale na pewno odnajdzie syna!!
<<

kala

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 4 cze 2007, o 22:19


Fajny odpinek tylko szkoda ze nie oglądałam 5 pierwszych odcinków ale jeszcze nadrobie ehhehe :) ogólnie to serial mnie już wciągnoł
Pozdro
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 9 lut 2008, o 10:31

Re: 1.06 - Better Halves


Co do Eden, to jakaś podejrzana już mi się wydawała w drugim odcinku, za szybko się spoufalała i była strasznie chętna do pomocy Mohinderowi, w sumie jakoś specjalnie mnie nie zdziwiło, że współpracuje z ojcem Claire, ale może jeszcze zaskoczą i okaże się, że ona ma w tym całkowicie swój własny, inny udział. Nie wyglądała na tą całkowicie złą, ale na tą z dobrych też nie do końca, ale kto wie ;)

Ojciec Claire przewidywalny, musiał pokombinować z biologicznymi rodzicami Claire..

Niki w końcu dowiedziała się, co kryje się w jej domu, a jej mąż oczywiście też musiał mieć jakąś zdolność, dzieciak też pewnie ma :P Teraz pewnie Niki ruszy w pościg za synem..
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 lis 2008, o 01:05

Re: 1.06 - Better Halves


Nie wiem o co chodzi, ale do 5 odcinka oglądałem z amerykańskiej tv a od tego oglądam polskie dvdripy i coś jest nie tak, te polskie jakby były opóźnione trochę, czy tam przyśpieszone...

No ale co do odcinka, Hiro uratował DL'a i resztę, DL swoją drogą ma fajną moc. :)

Zauważyłem, że każdy z tych Hirołsów, ma jakiś znak na ciele który wygląda jak tatuaż podczas używania mocy.

Ano i dzieciak też ma moc, lol, ale rodzinka. ;p
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 14 gru 2008, o 23:44

Re: 1.06 - Better Halves


mateusz napisał(a):No ale co do odcinka, Hiro uratował DL'a i resztę, DL swoją drogą ma fajną moc. :)

Jak, gdzie uratował? Chyba inne odcinki oglądsliśmy... :zawstydzona

Niezła walka Nikki-D.L. Świetną ma moc, no i sie okazuje, że Micah też coś ma, ale nie wiadomo co. :D
Hiro jak sie podniecał, że będzie miał miecz był prześmieszny. :D
Wiadomo, że Ci rodzice byli podstawieni... Wogóle nie pasowali do Claire i wogóle...
Ta babka od Mohindera może być jeszcze ciekawa.

Jutro jedziemy dalej. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 16 gru 2008, o 03:55

Re: 1.06 - Better Halves


Oj, no bo właśnie oglądaliśmy inne odcinki, potem się skapłem że nie oglądałeś nazywane od 01 i zapomniałem skomentować 00 i 01 komentowałem jako 00. ;p
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 1.06 - Better Halves
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.