Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

1.06 Best Friend Windows » Zakończone Seriale » October Road • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 21 kwi 2007, o 13:20

1.06 Best Friend Windows

Opis na podstawie opisu z tv.com:

Nick jest rozdarty między Hannah i Aubrey. Aubrey prosi go, aby wybrał między nimi. Niespodziewany gość dodaje mu dodatkowych zmartwień. Eddie źle reaguje na "niespodziankę" przygotowaną przez Nicka i paczkę. Physical Phil decyduje się zmienić swoje życie. Ray mówi Owenowi o tajemnicy Ikey'a i Allsion.

Emisja odcinka: 26 kwietnia 2007 roku.

Muzyka:
Harvey Danger - Flagpole Sitta
Southside Johnny and the Asbury Jukes - It's Been A Long Time
Tom Langford - Ten Stories High
Mikal Blue - Gold
Fleshpot - Happiness Trigger
Fleshpot - Sickness


---
Sceny z odcinka:
http://www.sendspace.com/file/rc7jup
http://www.sendspace.com/file/rc7jup
http://www.sendspace.com/file/madfab
Ostatnio edytowano 1 maja 2007, o 15:15 przez Nikola, łącznie edytowano 3 razy
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 27 kwi 2007, o 22:06


Szczerze mówiąc mam głównie pozytywne odczucia względem tego odcinka :)

Nick i Aubrey - wreszcie znów zobaczyłam pomiędzy nimi to co tak w nich lubiłam, i byłam strasznie wściekła, że kretyn poleciał do Hanny, należało mu się to co tam zobaczył :P Jednak mimo wszystko coś mi z tym śmierdzi...
Janet i Eddie - OMG to było so sweet, trochę mu utarła nosa, ale potem się pogodzili, on tak ładnie do niej mówił [nie spodziewałam się czegoś takiego po nim] normalnie nie mogę się doczekać, jak to rozwinie się dalej :D
Owen/Alison/Ikey - głupi Cataldo, nikomu nie było potrzebne do szczęścia, aby to się wydało :/
Freaky Phil - najlepsze było, jak z powrotem zwiał do domu :hihi:
Nick i Eddie - chyba wreszcie zacznie się to układać, chociaż nie rozumiem tego głupiego uśmieszku Big Cata...
Ogólnie bardzo fajny początek odcinka, gdzie kretyni się wygłupiali w tym swoim zespole, fajnie że Nick wdraża pomysł Best Friend Windows, rewelacyjnie, że nie połączyli Nicka i Hannah, ogólnie naprawdę pozytywnie, chociaż nie ustosunkowałam się jeszcze do wszystkiego co wydarzyło się w związku z Nickiem...
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 29 kwi 2007, o 12:54


Trish napisał(a):Nick i Aubrey - wreszcie znów zobaczyłam pomiędzy nimi to co tak w nich lubiłam, i byłam strasznie wściekła, że kretyn poleciał do Hanny, należało mu się to co tam zobaczył :P Jednak mimo wszystko coś mi z tym śmierdzi...


Pokazując pakującą się Aubrey i biegnącego Nicka od razu domyśliłam się, że idzie do Hannah, bo to taka standardowa zagrywka, ale nadal jestem w rozterce między dwoma parami ;)

Trish napisał(a):Janet i Eddie - OMG to było so sweet, trochę mu utarła nosa, ale potem się pogodzili, on tak ładnie do niej mówił [nie spodziewałam się czegoś takiego po nim] normalnie nie mogę się doczekać, jak to rozwinie się dalej :D


Para, którą zdecydowanie najbardziej lubię w OR (a nie jakiś trójkącik ;) ). Scena, kiedy ona zaczyna tańczyć, a Eddie się wraca - świetna :D

Owen/Alison/Ikey - głupi Cataldo, nikomu nie było potrzebne do szczęścia, aby to się wydało :/


Związek Owena i Allison i tak w końcu musiałby przeżyć ten dramat, bo to musiało się wydać.., ale nie w taki sposób. Allison powinna osobiście mu to powiedzieć, a nie Ray. On zawsze się musi wtrącić tam, gdzie go być nie powinno.

Trish napisał(a):Freaky Phil - najlepsze było, jak z powrotem zwiał do domu :hihi:


Baby steps ;) Przynajmniej nie było szablonowo, bo szczerze mówiąc myślałam, że z okazji season finale wyjdzie sobie dalej ;)

Trish napisał(a):Nick i Eddie - chyba wreszcie zacznie się to układać, chociaż nie rozumiem tego głupiego uśmieszku Big Cata...


Uwielbiam ich! Podoba mi się, że ich przyjaźń odbudowuje się wolno i pewnie jeszcze trochę potrwa zanim Eddie mu wybaczy. A uśmieszek Raya odebrałam tak, że się gość cieszył, że wyjeżdżają i może już nie wrócą ;)


Ogólnie odcinek na bardzo duży plus, cały początek - świetne, trzyma klimat, nie zrobili standardowego zakończenia typu Nick/Hannah i już, tylko zostawili otwarte zakończenie i to mi się podoba.
Muzyka jak zwykle bardzo dobrze dobrana.

Zastanawia mnie ten rzekomy ojciec Sama. Jakoś mi to tak średnio pasuje, myślę, że tak czy inaczej Sam okaże się synem Nicka, a to nie jest to, na co wygląda :)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 maja 2007, o 15:53


Trish napisał(a):Nick i Aubrey - wreszcie znów zobaczyłam pomiędzy nimi to co tak w nich lubiłam, i byłam strasznie wściekła, że kretyn poleciał do Hanny, należało mu się to co tam zobaczył :P

No właśnie... W ogóle urocza była scena w domu Garretów... I pani dziekan była i Aubrey. Tak mogłoby zostać :) I nie moge wybaczyć Nickowi, że nie zrobił kompletnie nic, żeby ją zatrzymać... No ale co ja sie dziwie jak ten palant pobiegł do Hannah ;) Chyba już do końca będe fanką Aubrey :P
Nikola napisał(a):Baby steps ;) Przynajmniej nie było szablonowo, bo szczerze mówiąc myślałam, że z okazji season finale wyjdzie sobie dalej ;)

Tez sie ciesze, że nie było szablonowo. W ogóle to świetna para Phil i PizzaGirl.

Generalnie odcinek świetny, muzyka najlepsza była gdy Nick biegł do Hannah :) No a co do tego kto jest ojcem Sama to nadal myśle, ze okaze sie, że to jednak Nick jest jego ojcem. Ciekawe co będzie w drugim sezonie, który podobno ma byc już na jesieni :D
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

HeroSHI

Postdodano 3 maja 2007, o 13:04


Kurcze, dl ojciec Sama pojawił się w takim momencie :]
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 6 sty 2008, o 14:14

Re: 1.06 Best Friend Windows


Ten Gavin Goddard jakiś dziwny i jakoś nie wygląda mi na ojca Sama. Ray oczywiście musiał wszystko wydać i teraz Ikey został odrzucony przez wszystkich, nic dziwnego. Physical Phil wyszedł z domu i szybko do niego wrócił. :D No i Eddie zrobił coś wreszcie w stronę Janet. :P Teraz Nick i Eddie jadą po Owena do NY, może coś między nimi się poprawi, chociaż mam taką nadzieję. Ogólnie odcinek finałowy 1 sezonu zaliczam na DUŻY PLUS. :D
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 2 lut 2008, o 18:14

Re: 1.06 Best Friend Windows


Jednak Gavin się pojawił, nie sądziłem, że istnieje. szkoda, że jego realność t takim momencie się okazała prawdą. Myślałem, że Nick biegnie do Aubrey tak mi szkoda tej dziewczyny. Eddie się w końcu przełamał w stsosunku do Janet. Nice final
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

 


  • Podobne tematy do 1.06 Best Friend Windows
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.