Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1.05 Forever. Until Now » Zakończone Seriale » October Road • seriale forumtv.pl

<<

HeroSHI

Postdodano 7 kwi 2007, o 13:47

1.05 Forever. Until Now

Opis na podstawie opisu z tv.com:

Nick wraz z pozostałymi siedzi w szpitalu z Hannah, nerwowo wyczekują wyników operacji Sama. W między czasie Nick stara się pocieszyć Hannah i nawiązać z nią dobry kontakt. Dziewczyna od pizzy zostaje źle potraktowana przez pijanych chłopaków i Phil chce znaleźć sposób, aby się im odpłacić bez wychodzenia z domu. Ikey i Allison podejmują decyzję na temat ich romansu. Eddie musi stawić czoła wzburzonej Janet.


Emisja odcinka: 19 kwietnia 2007 roku.

Muzyka:
Engine - Teach Me
Pearl Jam - Come Back
Heavy Mojo - Just Go
Alexander "Ace" Baker - Ricci Ticci
Ostatnio edytowano 21 kwi 2007, o 13:21 przez HeroSHI, łącznie edytowano 5 razy
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 20 kwi 2007, o 21:25


Szczerze mówiąc miałam nadzieję, że Hannah powie Nickowi, że Sam jest jego synem, ale zakładam, że to nam zostaje na następny odcinek, poza tym oczywiście oni się pewnie zejdą...
Żal mi było Aubrey, gdy ten starszy facet mówił o tym, że rodzice poszli do Sama i że oni się kochają...
Cieszę się, że Janet tak łatwo nie odpuściła Eddie'mu.
Sprawa z pizza girl dziwnie wyszła, szczególnie zachowanie Owena i potem jak ona przyszła z pretensjami...
No i oczywiście Cataldo musi się wtrącić i powiedzieć Owenowi prawdę o Alison i Ikey'im :?
Ostatnio edytowano 22 kwi 2007, o 14:42 przez Trish, łącznie edytowano 1 raz
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 22 kwi 2007, o 12:58


Też myślałam, że Hannah powie Nickowi, chociaż jak teraz na to patrzę, to specjalnie zrobili taki preview, aby pokierować sytuacją jednak inaczej ;) Myślę, że jeżeli ma mu powiedzieć, to zrobi to w następnym odcinku na zakończenie sezonu.

Brakowało mi strasznie scen Sam/Nick - uwielbiam ich razem :) Ale za to sceny z ojcem i Nickiem - świetne! "Uścisk na sprzedaż" :roll: Podobają mi się bardzo ich relacje i to, że odbudowywanie wszystkiego między nimi idzie wolno, przynajmniej widać, że to wszystko jest takie, jakie powinno być.

Hannah z odcinka na odcinek lubię coraz bardziej, wspaniała z niej mama, widać jak bardzo kocha swojego synka. Scena przy łóżku Sama mi się bardzo podobała.

Aubrey trochę mi szkoda, bo polubiła bardzo Nicka. Jednak jej zauroczenie jego osobą przyszło tak strasznie szybko, że teraz jakoś coraz mniej emocji we mnie budzą ich wspólne sceny :(

Eddie/Janet - uwielbiam ich! :D Dobrze że traktowała go w taki sposób ;) Należało mu się!

Jakoś najmniej w tym odcinku interesował mnie wątek Phila i dziewczyny od pizzy, jakiś taki niemrawy ;) Chociaż panowie w akcji na tych dzieciaków byli zabawni :P

Ray - nie znoszę gościa. Najgorsze jest to, że jemu wcale nie zależy, żeby powiedzieć Owenowi prawdy, bo czuje, że tak musi być, tylko jego wyraz twarzy mówi wszystko - ma ochotę popsuć komuś rodzinkę. Oczywiście uważam, że Allison sama powinna mu o wszystkim powiedzieć, bo na kłamstwie się związku nie buduje, ale Ray robi to z wyrachowania, a nie dlatego, że taki prawy z niego człowiek :/
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 22 kwi 2007, o 14:52


Nikola napisał(a):Też myślałam, że Hannah powie Nickowi, chociaż jak teraz na to patrzę, to specjalnie zrobili taki preview, aby pokierować sytuacją jednak inaczej ;)

Tzn, ja tego nie twierdziłam po promie, bo akurat nie oglądałam go, lecz w trakcie rozmowy Hannah i Nicka w poczekalni miałam taki moment, gdy sądziłam, że ona mu powie ;)

Nikola napisał(a):Hannah z odcinka na odcinek lubię coraz bardziej, wspaniała z niej mama, widać jak bardzo kocha swojego synka. Scena przy łóżku Sama mi się bardzo podobała.

Aubrey trochę mi szkoda, bo polubiła bardzo Nicka. Jednak jej zauroczenie jego osobą przyszło tak strasznie szybko, że teraz jakoś coraz mniej emocji we mnie budzą ich wspólne sceny :(

Właśnie niestety u mnie też to odsuwa się od Aubrey a idzie w kierunku Hannah, a szkoda, bo robi się strasznie szablonowo :roll:

Nikola napisał(a):Eddie/Janet - uwielbiam ich! :D Dobrze że traktowała go w taki sposób ;) Należało mu się!

Coś czuję, że w następnym odcinku coś ruszy u nich...

Nikola napisał(a):Ray - nie znoszę gościa.

On jest okropny, i ot tak zniszczy rodzinę, zniszczy przyjaźń...
Ostatnio edytowano 22 kwi 2007, o 14:52 przez Trish, łącznie edytowano 1 raz
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 22 kwi 2007, o 15:29


Trish napisał(a):Tzn, ja tego nie twierdziłam po promie, bo akurat nie oglądałam go, lecz w trakcie rozmowy Hannah i Nicka w poczekalni miałam taki moment, gdy sądziłam, że ona mu powie ;)


Ja po promie miałam takie wrażenie, ale oni ładnie sklecili sceny, które były w innym miejscu i nic z tego ;) Wiadomość, że Nick jest jego ojcem jednak coraz bardziej pasuje mi do ostatniego odcinka, w końcu to był główny powód, dla którego Nick zdecydował się zostać.

Trish napisał(a):Właśnie niestety u mnie też to odsuwa się od Aubrey a idzie w kierunku Hannah, a szkoda, bo robi się strasznie szablonowo :roll:


Niestety. Od pierwszego odcinka można było przypuszczać, że to będzie Nick/Hannah.. I jeszcze tak pokierowali związkiem Nicka i Aubrey, że nawet jak mi się bardzo podobali w 1.01 i w 1.02, to potem wszystko zaczęło wygasać..

Trish napisał(a):Coś czuję, że w następnym odcinku coś ruszy u nich...


W związku z tym, że to ostatni odcinek tej serii, to pewnie tak, muszą jakoś poważnie zakończyć w razie gdyby kolejny sezon w ogóle nie powstał :)

Trish napisał(a):On jest okropny, i ot tak zniszczy rodzinę, zniszczy przyjaźń...


W ogóle się zastanawiam, jak Hannah mogła z nim być tyle czasu! Mówiła, że ich związek trwa 2,5 roku. Hannah, jakkolwiek by nie było, to porządna babka z uczuciami, a Ray? Konkretny idiota. Z drugiej strony dla niej zawsze jest milutki, ale nawet to nie jest w stanie mnie do niego przekonać.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 22 kwi 2007, o 15:53


Nikola napisał(a):I jeszcze tak pokierowali związkiem Nicka i Aubrey, że nawet jak mi się bardzo podobali w 1.01 i w 1.02, to potem wszystko zaczęło wygasać..

Szczerze mówiąc ten wątek pokierowali beznadziejnie, na początku wyglądało to tak ładnie, a teraz wychodzi, że ona była tylko takim zawieszeniem przed powrotem do Hannah, i że Nick ją bardzo nieładnie potrkatował...

Nikola napisał(a):W ogóle się zastanawiam, jak Hannah mogła z nim być tyle czasu! Mówiła, że ich związek trwa 2,5 roku. Hannah, jakkolwiek by nie było, to porządna babka z uczuciami, a Ray? Konkretny idiota. Z drugiej strony dla niej zawsze jest milutki, ale nawet to nie jest w stanie mnie do niego przekonać.

Sądzę, że on po prostu dawał jej stabilizację, poza tym dla niej nie był taki jak dla innych i mogła nie widzieć jego prawdziwej twarzy. Jednak mam nadzieję, że ona go w końcu zobaczy takim jaki jest.

Swoją drogą naprawdę bym chciała aby na koniec zaskoczyli mnie czymś tak, jak zrobili to ze związkiem ojca Nicka i pani dziekan ;)
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 22 kwi 2007, o 16:58


Trish napisał(a):Szczerze mówiąc ten wątek pokierowali beznadziejnie, na początku wyglądało to tak ładnie, a teraz wychodzi, że ona była tylko takim zawieszeniem przed powrotem do Hannah, i że Nick ją bardzo nieładnie potrkatował...


Nick w tym wątku zachował się jak typowy facet. Aubrey zaczęła wszystko pocałunkiem na ławce, a on nie oponował i chętnie przystał na taki bieg wydarzeń, ale wydaje mi się, że to ona podeszła do tego dużo bardziej emocjonalnie..

Trish napisał(a):Sądzę, że on po prostu dawał jej stabilizację, poza tym dla niej nie był taki jak dla innych i mogła nie widzieć jego prawdziwej twarzy. Jednak mam nadzieję, że ona go w końcu zobaczy takim jaki jest.


Może jak się dowie, że Ray specjalnie wszystko powiedział Owenowi, to spojrzy na niego z innej perspektywy..

Trish napisał(a):Swoją drogą naprawdę bym chciała aby na koniec zaskoczyli mnie czymś tak, jak zrobili to ze związkiem ojca Nicka i pani dziekan ;)


Byłoby miło, ale jednak wątpię, żeby nas jakoś szczególnie zaskoczyli w ostatnim odcinku ;) Myślę, że zrobią Eddie/Janet, Phil opuści dom, żeby się przełamać, może coś zaiskrzy między Nickiem i Hannah, chociaż nie wydaje mi się, żeby tak od razu rzucili ich sobie w ramiona, ale najważniejsze że pewnie Hannah przyzna Nickowi, że to on jest ojcem Sama (oby ;) ). I mam nadzieję, że jakoś wyjaśni się wątek Eddie/Nick. Między nimi jest tyle emocji, które tłumią w sobie, że w końcu muszą stawić sobie czoła :)
Dla Owena i Allison zakończenie raczej nie będzie kolorowe, bo pewnie jej nie wybaczy, a tym bardziej Ikey'owi..
Ostatnio edytowano 22 kwi 2007, o 17:01 przez Nikola, łącznie edytowano 3 razy
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 22 kwi 2007, o 17:10


No niestety widzę to bardzo podobnie, i dobija mnie fakt, że zakończenie ma być takie, jakie można było od początku przewidzieć. Tak więc jak już wspomniałam, po prostu byłoby miło, gdyby jednak nas czymś zaskoczyli ;)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 6 sty 2008, o 14:09

Re: 1.05 Forever. Until Now


Scena w szpitalu bardzo dobra, ten starszy czarny koleś był bardzo w porządku. Między Aubrey i Nickiem się trochę pomieszało. Szał Owena mnie trochę zdziwił, wpadł do tego domu i zaczął rzeź. :D No i Ray już wie o Ikey i Alison, tylko czekamy aż powie Owenowi. Finał zapowiada się bardzo ciekawie. :D
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 2 lut 2008, o 17:28

Re: 1.05 Forever. Until Now


Pan Boliovar doświadczony i mądry gościu. Namieszał trochę w głowie Aubrey i później Nicka.Owen musiał odreagować swoją złość na samego siebie, więc przelał ją na bractwo. Ray, powie Owenowi i Ikey będzie miał przerypkę
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

 


  • Podobne tematy do 1.05 Forever. Until Now
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.