Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1.05 English, Fitz or Percy » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 19 lis 2006, o 12:10

1.05 English, Fitz or Percy

prison.pl napisał(a):Herego Popa odwiedzają pracownicy Secret Service informując go o przeniesieniach Scofielda. Pope nie chce się na to zgodzić, lecz ustępuje im, gdyż chcą wyjawnić jego przeszłość.

Micheal przekonuje do ucieczki Coopera, gdyż potrzebne są mu jego pieniądze.

Veronica i Nick udają się z kasetą do specjalisty. Dowiadują się, że kaseta jest prawdopodobnie doskonałym fotomontażem. Do potwierdzenia potrzebny jest im ogrinał kasety, lecz zginął on w bardzo dziwnych okolicznościach.

Scofield złożył wniosek w sprawie przeniesienia. Dzięki niemu udało mu się przedłużyć pobyt w Fox River ...
Ostatnio edytowano 23 lut 2007, o 20:12 przez Klatus, łącznie edytowano 1 raz
See you in another life, brother...
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 3 gru 2006, o 01:25

Re: 1.05 English, Fitz or Percy


English, Fitz i Percy - zanim obejrzałam odcinek, myślałam, ze tytuł będzie się odnosił do więźniów, a to chodziło o ulicę... :P

Michael miał zostac przetransportowany, ale Pope na końcu zachował się, jak należy. :)

Teraz juz wiedzą, że Mcihael i Lincoln są bracmi...

No i udało się przejsc na dach i potem wrócic do gabinetu Pope'a, jak gdyby nigdy nic. :D

Ciekawa jestem co to za babka co rozmawia zawsze z agentami.....coraz bardziej odsłaniają jej twarz...

Veronica juz sama chyba nie wie komu ma wierzyc...ja zresztą też....
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 3 gru 2006, o 17:15


Paulina napisał(a):Ciekawa jestem co to za babka co rozmawia zawsze z agentami.....coraz bardziej odsłaniają jej twarz...

Nie będę Ci zdradzał tajemnicy co to za babka, ale babka jest bardzo wpływową i wazną postacią w USA :)

Veronica juz sama chyba nie wie komu ma wierzyc...ja zresztą też....


Dlatego dobry serial :P Tym bardziej, że logika jest zachowana :)
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 3 gru 2006, o 18:19


Finarfin napisał(a):Nie będę Ci zdradzał tajemnicy co to za babka, ale babka jest bardzo wpływową i wazną postacią w USA :)


Domyśliłam się, ze wpływowa jest. :P
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 27 gru 2006, o 01:43


I wiadomo, którą ulicę wybrać heheh, nieźle to wykombinował :P Ogólnie cała akcja była świetna z tym dachem i w ogóle ;)
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 4 sty 2007, o 17:46


No niezłe to było bez kitu;D:D Świerzak dobrze mysli:*:)
<<

wendigo

Użytkownik

Posty: 45

Postdodano 25 sty 2007, o 00:31


Scofield miał niezły plan aby sprawdzić którą ulice wybrać. Coraz bardziej zaczynam lubić Abruzzi'ego. No i co najważniejsze plan się posuwa do przodu :D
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 12 lut 2007, o 22:16


Myślałam, że umre z nerwów oglądajac ten odcinek :P Jak sobie Michael wchodzi na dach, a tu trwa odliczanie więzniów... Na miejscu Sucre (a co dopiero Michaela) zemdlałabym chyba ze strachu. A scena, w której M. wyłania sie jak gdyby nigdy nic zza biurka, na którym stoi makieta Taj Mahal jest genialna :D
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 15 lut 2007, o 11:51


Te momenty byly genialne! Ja tez siedzialam z rozdziawiona geba i walacym sercem jak to ogladalam :D
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 19 lut 2007, o 20:09


extra odcinek, wiedziałem, że nie przeniosą Michaela do innego wiezięnia, ale jak wychodził to mi zadrżało serce. i trochę dziwne, że Pope w jednej chwili patrzył z okna jak Scoofield opuszcza Fox River, a w następnej już był na dole i go zabrał spowrotem :)
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

nova.nike

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 20 lut 2007, o 19:46


Sucre świetny, brakuje mi tylko na ekranie T-Baga :cool:

 


  • Podobne tematy do 1.05 English, Fitz or Percy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.