Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1.03 - Pretty Little Picture » Desperate Housewives » Odcinki • seriale forumtv.pl

<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 29 lis 2006, o 18:14

1.03 - Pretty Little Picture

Spoiler:


Data emisji: 17.10.2004

---

Szkoda mi Bree, naprawdę, bardzo ją lubię i nie chciałam żeby Rex odchodził, ale jak widać, nie układa im się tak bardzo, że Rex nie może wytrzymać i odchodzi.
Szkoda.
Poza tym Susan była genialna :hah:
wylądowała w krzakach nago przed swoim domem :hah:
Co więcej, cały czas zastanawiam sie nad mężem i synem Mary Alice - dlaczego oni są tacy dziwni? :/
Want your bad romance.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 4 gru 2006, o 17:54

Re: 1.03 - Pretty Little Picture


„Rex płacze podczas ejakulacji”


Pierwszy raz jak oglądałam ten odcinek....zdębiałam....ale potem juz się tylko śmiałam....

Ale tez mi szkoda Bree, ale trzeba przyznac, ze pomsł ze sprężynami - świetny i jeszcze z jaką powagą to robiła....uśmiac się można. :P

Susan - ta to pechowa jest....wylądowac w krzakach.... :) i jeszcze jak biegła z ta donniczką. :D
<<

Nina

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 31

Postdodano 4 gru 2006, o 21:32


Ta scena Sus w krzakach to już klasyka po prostu.
A najlepsze jak Mike powiedział, że nie był takim stuprocentowym dżentelmenem, mógł zerkać i nie żałuje :D
Obrazek 4ever love *.*
<<

michalks

Użytkownik

Posty: 14

Postdodano 2 lut 2007, o 21:50


Fajne bylo gdy Bree majstrowała przy sprężynach na łóżku Rexa:P Nie spodziewałem się tego po niej :P
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 28 paź 2007, o 22:57

Re: 1.03 - Pretty Little Picture


Zaczynam lubić Susan. Motyw biegania nago przed domem był świetny :D (swoją drogą jak chamskim trzeba być, żeby nie zatrzymać samochodu i nie oddać ręcznika? :P)
I Gabi ucząca ta dziewczynke jak się jeździ na rowerze ;D Swoją drogą ta dziewczynka genialnie zagrała ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 11 lis 2007, o 16:57

Re: 1.03 - Pretty Little Picture


Susan w krzakach :hah: Już uwielbiam ten serial, można się na nim nieźle ubawić :D

Podziwiam aktorkę grającą Bree, to trzeba umieć, żeby zagrać postać, która nie okazuje emocji :cool: Swoją drogą czasem wyraz twarzy Bree wydaje mi się taki.. creepy, rodem z rodzinki Adamsów ;) I jak przywaliła tekstem mężowi - bez mrugnięcia okiem ;D W sumie to wcale się nie dziwię Rexowi, że już tego psychicznie nie wytrzymuje, bo jak można się dogadać z kimś kto nawet nie potrafi porozmawiać o ich problemach tylko wszystko sprowadza tylko do tego, aby ładnie wyglądało przed sąsiadami i nieskazitelnej perfekcji? Ale ciekawe jest, dlaczego Bree się taka stała, bo wg Rexa kiedyś była całkiem inna..

Rodzinka Mary Alice jest co najmniej dziwaczna, nie rozumiem ich w ogóle :P

No i Gabi i ta dziewczynka :D Nakombinowała, to teraz jeszcze bardziej się musiała wkręcić ;)
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 13 gru 2007, o 13:34

Re: 1.03 - Pretty Little Picture


Gabi biegajaca w szpliach z rowerem - genialne :)
Susan i jej przygoda z ręcznikiem a raczej bez niego :)miała pomysł z tym krzakiem trzeba przyznać :hah:
a Bree rzuciła tekstem Reksiowi bez niczego też się mu nie dziwie ze wyszedł
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 19 gru 2010, o 22:34

Odp: 1.03 - Pretty Little Picture


Bree była świetna, jej sposób bycia jest bardzo... intrygujący, a tekst był osłupiający. xD

Susan nago w krzakach świetna! xD Brawa dla Teri Hatcher. I Mike. :P

John sie zakochał w Gabrielle... Zawsze uważałem to za dobry wątek. :P

Zach Young jest dziwny.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

unitedp

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
the hills

Postdodano 1 maja 2011, o 15:41

Odp: 1.03 - Pretty Little Picture


Susan w krzaczorach jest najlepsza, czasem mysle, ze wawrto wy bylo sobie wydrukowaćto ujecie jako plakat, zeby sie posimiac w zlych chwilach :).
caly pierwszy sezon jest super, kolejne nie sa juz chyba tak dobre ...

 


  • Podobne tematy do 1.03 - Pretty Little Picture
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.